Tinklaraščio navigacija

Naujausi įrašai

Tinklaraščio žymės

Naujausi įrašai

 
Rikiuoti pagal:
 • Pomidorų vaisių viršūninis puvinys: Priežastys, Prevencija ir Gydymas
  Pomidorų vaisių viršūninis puvinys: Priežastys, Prevencija ir Gydymas
  366 Peržiūros Patiko

  Pomidorų vaisių viršūninis puvinys dažnai atsiranda dėl kalcio trūkumo. Tačiau tai ne vienintelė priežastis. Azoto perteklius, netinkamas pH ir netolygus laistymas taip pat gali sukelti šią problemą. Norint jos išvengti, svarbu stebėti trąšų balansą, reguliariai laistyti augalus ir kontroliuoti dirvožemio pH.

  Skaityti daugiau
 • "Deivido Ostino Šedevrai: Rožių Karalystės Atgimimas"
  "Deivido Ostino Šedevrai: Rožių Karalystės Atgimimas"
  103 Peržiūros Patiko

  Angliškos Rožės: Klasikinis Grožis Jūsų Sode Deivido Ostino sukurtos angliškos rožės – tai ne tik gėlės, o tikri meno kūriniai. Šios rožės sujungia senovinių veislių žavesį su ryškiomis, šiuolaikiškomis spalvomis ir gebėjimu pakartotinai žydėti. Jos pasižymi tankiai pilnaviduriais žiedais, nuo švelniai abrikosinės iki tamsiai raudonos spalvos, ir nepaprastai sodriu aromatu, kuris nukelia mus į praeitus šimtmečius. Kompaktiški krūmai ir jų gebėjimas pakartotinai žydėti džiugina akį, o...

  Skaityti daugiau
 • Kaip ir kur naudoti vaisių pastilę? Skanūs patarimai Jūsų stalui
  Kaip ir kur naudoti vaisių pastilę? Skanūs patarimai Jūsų stalui
  265 Peržiūros Patiko

  Jei dar neragavote namų gamybos vaisių pastilių, prarandate daug – vieną iš skaniausių ir naudingiausių užkandžių! Šis delikatesas turi intensyvų skonį ir aromatą, kuris nepaliks abejingo nei vieno gurmano. Kur galima panaudoti vaisių pastilę, dalinuosi šiame įraše.

  Skaityti daugiau
 • Skanėstai ne tik žmonėms, bet ir augintiniams
  Skanėstai ne tik žmonėms, bet ir augintiniams
  343 Peržiūros Patiko

  Ar buvote kada nors pagalvoję, kad maisto džiovyklė skirta ne tik žmonėms? Kamgi dar, galbūt paklausite Jūs. Pavyzdžiui, mūsų keturkojams draugams - gyvūnams! Maisto džiovyklėje galite paprastai namų sąlygomis pagaminti jiems gyvūnų maisto, sveikų skanėstų iš natūralių produktų, be chemijos. Kaip tai padaryti, dalinuosi šiame įraše.

  Skaityti daugiau
 • Pikantiškos džiovintos vyšnios ir trešnės
  Pikantiškos džiovintos vyšnios ir trešnės
  610 Peržiūros Patiko

  Ar kada nors norėjote paragauti užkandžio, kuris tiesiog sprogtų skoniais? Šis pikantiškų džiovintų vyšnių ir trešnių receptas yra būtent tai, ko jums reikia! Sujungdami saldumą, rūgštumą ir aštrumą, sukursite nuostabų skonį, kuris nustebins net pačius išrankiausius gurmanus. Ir visa tai pasiekiama naudojant vaisių džiovyklę.

  Skaityti daugiau
 • Natūralios Vyšnių Pastilės be Cukraus – Sveikas ir Gardus Užkandis!
  Natūralios Vyšnių Pastilės be Cukraus – Sveikas ir Gardus Užkandis!
  239 Peržiūros Patiko

  Atraskite sveiką ir gardžią vyšnių pastilių alternatyvą be cukraus! Tik 100% natūralios vyšnios, paruoštos su blenderiu ir maisto džiovykle. Jokio virimo, tik gryna vaisių skonio magija. Puikiai tinka užkandžiui bet kuriuo metu!

  Skaityti daugiau
 • Liepžiedžiai: nauda ir panaudojimas
  Liepžiedžiai: nauda ir panaudojimas
  349 Peržiūros Patiko

  Liepžiedžių arbata - kiekvienam prieinama gamtos teikiama gėrybė Jūsų kasdieniniame puodelyje. Kodėl kiekvienuose namuose verta turėti liepžiedžių arbatos ištisus metus, o ir apie tai, kad liepų žiedai naudojami ne tik arbatai, skaitykite šiame įraše

  Skaityti daugiau
 • Ramunėlė: nauda ir panaudojimas
  Ramunėlė: nauda ir panaudojimas
  263 Peržiūros Patiko

  Visai nenuostabu, kad ramunėlė dažnai vadinama „vaistine ramune“. Ramunėlės nuo senų laikų yra žinomos, vertinamos ir renkamos dėl savo naudingųjų ir gydomųjų savybių. Šiame įraše skaitykite apie ramunėlių naudą žmogaus organizmui ir jų panaudojimą.

  Skaityti daugiau
 • TOP klaidos, gaminant pastilę
  TOP klaidos, gaminant pastilę
  678 Peržiūros Patiko

  Vis grožitės kitų pagamintomis pastilėmis, bet patys gaminti nesiryžtate? O gal bandėte gaminti, bet iš pastilių džiovinimo gavosi šnipštas ir vis svarstote, ką padarėte ne taip? Šiame įraše rasite, mano manymu, dažniausiai pasitaikančias klaidas, gaminant pastilę.

  Skaityti daugiau
 • Ąžuolo žievė ir jos nauda
  Ąžuolo žievė ir jos nauda
  428 Peržiūros Patiko

  Apie ąžuolo teikiamą naudą turbūt bent kažkiek esame girdėję kiekvienas. Visgi, dažniausiai kalbama apie ąžuolo vaikų - gilių ir iš jų gaminamos kavos naudą, bet pamirštama, kad didelė dalis ąžuolo teikiamos naudos žmog ui glūdi jo žievėje. Kuo naudinga ąžuolo žievė, skaitykite šiame įraše.

  Skaityti daugiau
 • Braškių marmeladas
  Braškių marmeladas
  1619 Peržiūros Patiko

  Ką daryti, jeigu Jūsų šaldiklis dar pilnas šaldytų uogų, o ant kulnų jau lipa pavasaris ir vasara su šviežiomis uogomis? Pasigaminkite uogų marmeladą! Šiame įraše siūlau išbandyti braškių marmelado receptą ir pasigaminti jo paprastai namų sąlygomis.

  Skaityti daugiau
 • Jogurtinė pastilė
  Jogurtinė pastilė
  1015 Peržiūros Patiko

  Dauguma gaminančių pastiles žinome, kad pastilių variacijų - daugybė, viskas priklauso nuo idėjų, nuotaikos ir fantazijos. Jeigu labiau gaminate įprastas vaisių pastiles ir dar nebandėte, išbandykite paprastą, bet labai skanų - jogurtinės pastilės receptą, kuriuo dalinuosi šiame įraše.

  Skaityti daugiau
Showing 1 to 12 of 65 (6 Pages)