Pušų žievės mulčias yra natūralus produktas, kuris nepraranda malonios, natūralios spalvos gamybos proceso metu jį malant ir sijojant. Pušų žievės mulčias suteikia nuostabų dekorotyvų vizualinį vaizdą. Mulčias Ideali priemonė mulčiavimui bei substratų gamybai, įterpiant į dirvožemį sodinimo metu arba gerinant dirvožemį jau augančiam augalui. Pušų žievės mulčias pagerina dirvožemio struktūrą ypač molingo.Mulčias sulaiko drėgmę bei pagerina oro cirkuliaciją. Padidina lėtai įrančių maistinių medžiagų kiekį. Mulčias apsaugo nuo temperatūros svyravimų. Sukuria nuostabų vizualinį ir dekorotyvinį efektą


Alternatyvūs prekės pavadinimai: pušų žievę, žievės mulčias, pušų mulčias, mulčas, mulcias.

Pušų žievės mulčias

Aktyvūs filtrai

Pušų žievės mulčias Stambus, 100l
Akcija! -10%
Pušų žievės mulčias Smulkus
1 Review(s) 
Šis mulčias idealiai tinka tujoms, ypač naujai pasodintoms, nes pagreitina augimą. O taip pat panaudojus šį mulčią Jums reikės rečiau laistyti bei ravėti išaugusias piktžoles. Rekomenduojame naudoti ir tujų sodinimo metu įmaišant į substratą iki 20 %.   Taip pat šis pušų žievės mulčias tinka rododendrams,  hortenzijoms,  spygliuočiams, medėjantiems bijūnams, magnolijoms bei substratų gamybai vazonams, dėžėms balkonose bei terasose.
6,29 EUR 6,99 EUR
Pušų žievės mulčias pigiau Stambus
Akcija!
Pušų žievės mulčias Stambus
3 Review(s) 
Šis mulčias idealiai tinka dekoratyvinimas medeliams ir šilauogėms. Jis pagerins augimą, palaikys drėgmę, todėl reikės rečiau laistyti bei ravėti išaugusias piktožoles. Augalai lengviau perneš šalnas. Rekomenduojame sodinimo metu įmaišyti į substratą iki 20%. Šis mulčias taip pat tinka vaismedžiams ir uogų krūmams.
8,99 EUR
Pušų žievės mulčias "Premium" 30-80 mm, 50l
Akcija! -10%
Pušų žievės mulčias...
2 Review(s) 
Šis mulčias idealiai tinka spygliuočiams. Jis ne tik suteikia gerą vaizdą, bet ir padeda palaikyti drėgmę, dėl to reikia rečiau laistyti. Taip pat rečiau ravėti. Pagerina augimą. Apsaugo nuo šalnų.  Tinka kalnų pušaitėms, keniams, pušims, kedrinėms pušims, dygiosioms/sidabrinėms/mėlynosioms eglėms, aukštesniems dekoratyviniems spygliuočiams bei lapuočiams, sakuroms, vaismedžiams, vyšnioms ir slyvoms.
11,21 EUR 12,45 EUR
Rasta 4 prekės(-ių).