Agrovermikulitas ir vermikulitas augalams ir lysvėms


Vermikulitas augalams ir maisto medžiagos:

Vermikulitas sulaiko naudingas medžiagas ir jas palaipsniui atiduoda augalams. Šią savybę nepasižymi perlitas, nes yra inertiškai laisvas. Tai pagrindinis šių produktų skirtumas. Naudodami abu kartu, sudarysite idealias augimo sąlygas augalams.


Teigiamos savybės:

Augalui vystytis reikalingas oras, kurio patenka per šaknis. Jei dirva suplukta, nekvėpuoja, blogai vystosi šaknų sistema, sulėtėja augimas ir augalas skursta. Įterpus agrovermikulito, sunkesnės dirvos tampa puresnės, pralaidžios orui.

 

Svarbu, kad vandens netrūktų, bet ir per didelės sankaupos augalams gali pakenkti. Dirva turi gerai sugerti drėgmę ir ją atiduoti augalų šaknims. Idealu, kai vanduo greitai neišgaruoja, paviršiuje nesusidaro kieta plutelė. Vermikulitas išsprendžia šias problemas. Laistant, jis sugeria vandenį ir palaipsniui jį atiduoda augalams. Viršutinė dirvos dalis saulėje kiek padžiūva, bet plutelė nesusidaro. Išpūstos uolienos traukia vandenį iš gilesnių sluoksnių ir aprūpina juo negiliai esančias šaknis.


Stabili temperatūra:

Dirvos šiluminis laidumas tiesiogiai priklauso nuo jos tankio. Kuo tankis mažesnis, tuo lėčiau dirva atvėsta ir įkaista. Įterpus agrovermikulitą, jis augalo šaknis apsaugo nuo neigiamo temperatūros svyravimų poveikio.


Vermikulitas kaina:

Vermikulito kaina priklauso nuo tankumo, frakcijos, išpūtimo kokybės bei frakcijos vienodumo.

Rasta 3 prekės(-ių).

Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)