Privatumo politika

Mūsų el.parduotuvė laikosi įstatymų ir atsakingai žiūri į duomenų apsaugą, privatumo politiką ir surenkamos informacijos saugumą. Norime ir Jus supažindinti, kaip administruojame Jūsų duomenis, taisyklėmis ir sąlygomis. Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 nurodymais. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Asmens duomenys

Siekiant įvykdyti užsakymą mes privalome surinkti šiuos duomenis: Jūsų vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, el.pašto adresą. Šie duomenys nėra platinami ar perduodami kitiems asmenims.

Siekdami tobulėti ir gerinti el.parduotuvės darbą mes renkame lankomumo, demografinės padeties, įrenginio informaciją (dydis, tipas) ir kitą analizei reikalingos informacija. Tai yra bendrinė, kuri padeda mums tobulėti ir tobulinti el.parduotuvę.

Duomenų atskleidimas

Jūsų duomenys trečiosioms šalims gali būti perduodami tada, kai tai yra būtina mūsų paslaugoms ar funkcijoms užtikrinti (pvz. jūsų adresas perduodamas kurjeriui prekės pristatymui). Deja, neįmanoma atlikti automatizuoto mokėjimo neperduodant - nukreipiant Jūsų į banką. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.

Ar mano duomenys saugus?

Asmens duomenys yra saugomi ir tvarkomi atsižvelgiant į teisės aktuose nustatytus duomenų apsaugos reikalavimus. Tačiau, mes stengiames ir patys padidinti Jūsų duomenų apsaugą. Mes nuolatos prižiūrime savo sistemą, naujiname, tobuliname, kas padeda sustiprinti ir pagerinti apsaugą.

Elektroninėje parduotuvėje įdiegtas saugumo SSL sertifikatas patvirtina, kad šioje elektroninėje parduotuvėje yra saugu registruotis ir pirkti. Šį sertifikatą naudoja bankai, valstybinės organizacijos ir kitos sistemos, kur reikalingas padidintas saugumas. Nors ir nesaugome jautrios informacijos, tačiau norime, jog atitiktume aukščiausius saugumo standartus.

Slapukai

Kas tie slapukai ir kodėl turiu sutikti? Kaip minėjome aukščiau, naudojame papildomus įrankius duomenų analizei, kurie užtikrina sklandų parduotuvės darbą ir galimybę tobulėti. Lankantis svetainėse visus jūsų veiksmus fiksuoja slapukai (angl. cookies), kurie saugo duomenis apie apsilankymus ir taip padeda mums atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių, elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę.

Ar tai pavojinga ir atskleidžia konfidencialios ar nereikalingos informacijos apie Jus? Tikrai ne. Slapukus naudoja didžioji dalis svetainių ir tai visiškai nėra pavojinga ir tikrai neatskleidžia Jums jautrios ir konfidencialios informacijos.

Vartotojo galimybės

Kiekvienas parduotuvės vartotojas turi galimybę gauti kaupiamą informaciją, pašalinti savo paskyrą ir visą kaupiamą informaciją. Redaguoti savo asmeninius duomenis.