Vaisių džiovyklės

Vaisių džiovyklė – geriausias pasirinkimas tiems, kurie vertina patogumą ir kokybę

Jei norite mėgautis sveikais produktais ir jų įvairove bet kurio sezono metu – vaisių džiovyklė taps nepakeičiama pagalbininke Jūsų namuose. Vaisių džiovyklė – patogiausias ir visai nesudėtingas būdas paruošti maisto produktus sveikai – be pridėtinio cukraus, druskos, skonio stipriklių, konservantų, o kartu ir išsaugant visas maistingąsias medžiagas.

Šioje džiovyklėje galėsite džiovinti viską, ką tik galite įsivaizduoti – vaisius, daržoves, žuvį, mėsą, uogas, žoleles ir kitas gamtos gėrybes, o be to dar ir pasigaminsite vaisių juostelių, pastilės, saldainių ir kitų sveikų desertų bei užkandžių.

 

Kodėl vaisių džiovyklė Ezidri – nepakeičiama pagalbininkė buityje

Vaisių džiovyklės Ezidri nuo kitų džiovyklių skiriasi tuo, kad jose apgalvota viskas – nuo​ iki šiol rinkoje nesutinkamo didesnio galingumo iki svarbių smulkmenų, kad džiovyklės naudojimas Jums būtų kuo patogesnis.

 

Galite džiovinti skirtingus maisto produktus vienu metu – jų kvapai ir skoniai nesusimaišys

Vaisių džiovyklės Ezidri ypatingos tuo, kad turi horizontalią džiovinimo sistemą, todėl oras pasiskirsto tolygiai, ir ši džiovyklės savybė leidžia tuo pat metu džiovinti skirtingus produktus. Jūs be jokių abejonių galėsite vienu metu džiovinti česnakus ant vieno padėklo, o obuolius ant kito – Ezidri džiovyklėje produktų skoniai nesusimaišys tarpusavyje ir nepasikeis bei visi džiovinami produktai džius tolygiai.

 

Vaisių džiovyklė Ezidri gali dirbti be poilsio – dirba nepertraukiamai net 10 mėnesių

Ši džiovyklė iš kitų išsiskiria tuo, kad jai nereikia jokio poilsio, ji gali dirbti be pertraukos kelis mėnesius iš eilės, todėl tinka tiek norintiems ją naudoti namuose, tiek profesionaliai komerciniais tikslais. Vaisių džiovyklė Ezidri yra galinga (1000 W), bet suvartoja mažai elektros energijos, todėl yra taupi, o dėl džiovyklės termo saugiklio ir trigubos izoliacijos saugu palikti Ezidri džiovyklę veikti be priežiūros net ir naktį.

 

Ši vaisių džiovyklė susidoros net su didžiausiu Jūsų sodo derliumi – Ezidri užtikrina platų priedų asortimentą

Jei Jūsų sodo derlius bus gausesnis, nei planavote, daržovių džiovyklė pasitarnaus ir čia – ji padės išsaugoti visą sodo derlių, neperpildyti Jūsų šaldiklio ir paruošti derliaus gėrybes žiemai.

Vienas iš Ezidri vaisių džiovyklės privalumų – Jūs visada galėsite praplėsti ją papildomais padėklais ir taip sudžiovinti daugiau produktų, išlaikant tokią pat aukštą džiovinimo kokybę, produktų išvaizdą, kvapą ir skonį.

Vaisių džiovyklė Ezidri džiovinant nesulipina ir nedeformuoja produktų, todėl visi sudžiovinti maisto produktai bus ne tik sveiki, bet ir atrodys gražiai ir estetiškai – galėsite jais vaišinti svečius, o artimuosius nustebinti rankų darbo dovanomis.

 

Ir tai – dar ne visi vaisių džiovyklės Ezidri privalumai!

Susipažinkite su kitais vaisių džiovyklės Ezidri ir jos priedų ypatumais žemiau esančiuose prekių aprašymuose.

Kodėl pirkėjai renkasi vaisių džiovyklę Ezidri

Vaisių džiovyklė Ezidri tai – išskirtinė kokybė, ilgametės tradicijos ir patikimumas bei neprilygstamas našumas, džiovinant maisto produktus namuose. Šioje džiovyklėje viskas – apgalvota iki smulkmenų, kurios paverčia džiovyklės naudojimą patogiu, nesudėtingu bei nereikalaujančiu daug laiko ir pastangų.

Kuo vaisių džiovyklė Ezidri skiriasi nuo kitų džiovyklių

Vaisių džiovyklė Ezidri – universali džiovyklė, kurioje galite džiovinti ne tik vaisius

Džiovyklė Ezidri gali būti naudojama įvairiai – kaip vaisių džiovyklė, daržovių džiovyklė, grybų džiovyklė ar kito maisto džiovyklė, nes Ezidri – universali džiovyklė, kurioje galėsite džiovinti viską, ką tik galite įsivaizduoti – vaisius, daržoves, žuvį, mėsą, grybus, uogas, žoleles ir kitas gamtos gėrybes bei produktus.

Kartu tai – ir patogiausias būdas paruošti maisto produktus sveikai, išsaugant visas maistingąsias medžiagas. Jūs galėsite lengvai ir greitai pasigaminti įvairių sveikų desertų prie kavos ar arbatos bei užkandžių į darbą ar kelionę, pradedant vaisių juostelėmis, pastile, saldainiais ir baigiant įvairiais padažais ir net vytinta (džiovinta) žuvimi ar mėsa.

Vaisių džiovyklė Ezidri visus vaisius ir daržoves džiovina tolygiai

Dėl unikalios patentuotos oro padavimo sistemos Ezidri džiovyklėje oras pasiskirsto tolygiai tarp visų padėklų, jų nereikia keisti vietomis, todėl be jokių abejonių vienu metu galite džiovinti net skirtingus ir tarpusavyje nederančius produktus – jų skoniai ir kvapai džiovinimo metu nesusimaišys, kiekvienas maisto produktas išlaikys savo natūralų kvapą ir skonį.

Vaisių džiovyklė Ezidri – saugi naudoti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

Vaisių džiovyklės Ezidri turi specialią apsaugos sistemą, kuri suveikia nestandartinės situacijos atveju. Padidėjus elektros tinklo įtampai, į džiovyklės mechanizmą patekus pašaliniams daiktams ar tiesiog dėl nepertraukiamo naudojimo ir aplinkos poveikio jai perkaitus – daržovių džiovyklė automatiškai išsijungia. Dėl to ją visiškai saugu naudoti ir palikti veikti be priežiūros net ir naktį.

Tik Ezidri vaisių džiovyklė gali išdžiovinti iki 15 kg produktų vieno džiovinimo metu

Ezidri vaisių džiovyklė turi išskirtinį privalumą – jeigu Jūsų derlius pagausės ar tiesiog norėsite išdžiovinti daugiau produktų, nei džiovinote iki tol – Jums nereikės pirkti dar vienos vaisių džiovyklės. Ezidri vaisių džiovyklė sukurta taip, kad bet kuriuo metu galėtumėte praplėsti ją papildomais padėklais ir taip sudžiovinti daugiau produktų vienu metu, o svarbiausia – padidinus džiovinamų produktų kiekį, Ezidri išlaiko tokią pat aukštą maisto džiovinimo kokybę, o džiovinimo laikas ir energijos sąnaudos nepadidėja.

Vaisių džiovyklė Ezidri – geriausias kainos ir kokybės santykis

Vienas iš vaisių džiovyklės Ezidri privalumų – galingumas ir ekonomiškumas tuo pat metu. Naudodami šią džiovyklę, Jūs nepatirsite didelių elektros energijos sąnaudų – nors vaisių džiovyklė Ezidri yra galinga (1000 W), bet suvartoja mažai elektros energijos, todėl yra taupi.

Kitas Ezidri maisto džiovyklės privalumas – visos džiovyklės dalys, su kuriomis sąveikauja džiovinami produktai, yra pagamintos iš nekenksmingų medžiagų, maisto džovyklės gamyboje nenaudojamas BPA plastikas. Net ir pasirinkus aukščiausią džiovinimo temperatūrą, džiovyklė neskleidžia jokio kvapo, todėl produktai neįgaus nemalonių kvapų – džiovinamas maistas išlaikys savo natūralų kvapą bei skonį.

Vaisių džiovyklė Ezidri pirkėjų vertinama dėl ilgamečių tradicijų ir patikimumo

Ilgametė Naujojoje Zelandijoje įsikūrusios įmonės – Hydraflow Industries Limited patirtis užtikrina išskirtinai didelį Ezidri vaisių džiovyklės patikimumą. Naujausia abiejų džiovyklės modelių versija – tai jau kelių kartų išdirbta ir patobulinta technologija. Jau kelis dešimtmečius svarbiausia džiovyklių gamintojo taisyklė – ilgalaikis klientų poreikių patenkinimas, todėl pirkėjai siunčia gamintojui padėkas net praėjus penkiolikai metų po vaisių džiovyklės įsigijimo!

Susipažinkite ir su kitais vaisių džiovyklės Ezidri ir jos priedų privalumais!

Daugiau vaisių džiovyklės Ezidri ypatumų rasite aukščiau esančiuose prekių aprašymuose.