Maisto, vaisių, daržovių džiovyklės

Siūlome Jums susipažinti su išskirtinėmis maisto džiovyklėmis, jos nustebins Jus funkcionalumu ir kokybe. Šiai dienai asmeniškai mes neradome analogų, kad vienoje džiovyklėje būtų tiek daug privalumų ir net išskirtinių funkcijų, kurių neturi nei vieno kito gamintojo džiovyklė ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Pavyzdžiui, esant reikalui, Ezidri maisto džiovyklių tūrį galima praplėsti iki 6 kartų, pridedant papildomų padėklų.

 

Dar viena iš unikalių savybių, kuria išsiskiria šios džiovyklės - vienu metu skirtinguose jų padėkluose galima džiovinti visiškai nesuderinamus produktus, pavyzdžiui, česnaką ir obuolius - ir jų kvapai bei skoniai nesusimaišys, t. y. obuoliai neturės nei česnakų skonio, nei kvapo. Atrodo neįtikėtina, bet - faktas, nes mes tai ne tik patikrinome patys, bet tai jau patikrino ir mūsų klientai.

 

Šie maisto džiovintuvai turi ypatingą patentuotą oro padavimo sistemą, laikmatį, tikslų temperatūros nustatymą (5°C intervalais), gali dirbti 24 valandas 7 dienas per savaitę, jos neišjungiant net 10 mėnesių, turi apsaugą nuo perkaitimo, naudojamas saugus sveikatai plastikas (BPA free), pasižymi aksesuarų gausa, kuriuos visada turime prekyboje - papildomi padėklai, tarpiniai žiedai, tinkleliai smulkiems ir lipniems produktams bei tvirti padėkliukai pastilei, o svarbiausia šie maisto džiovintuvai yra galingi ir sunaudoja mažai elektros energijos.

 

Ezidri gali būti naudojamos kaip vaisių džiovyklės, daržovių, grybų, uogų, mėsos bei žuvies.

Rasta 8 prekės(-ių).

Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)

Ezidri Ultra FD1000 Digital

vaisiu-dziovykle-ezidri-fd1000-digital
  • Akcija
  • -21,00 €
Taikoma nuolaida
319,98 € -21,00 € 298,98 €
Garantinis laikotarpis: 2 metų garantija 3 metų garantija
219,98 €
Garantinis laikotarpis: 2 metų garantija 3 metų garantija