Maisto Džiovyklės

10 priežasčių dėl kurių Jums neabejotinai patiks Ezidri vaisių džiovyklė, nes:

1. joje tolygiai išdžiovinsite iki 15 kg produktų vieno džiovinimo metu.

2. Džiovinamų produktų kvapai nesusimaišys. Todėl vienu metu galėsite džiovinti skirtingų rūšių maistą.

3. Galėsite džiovinti vaisius ir kitus produktus nepertraukiamai ilgiau nei kelias paras iš eilės (džiovyklė net 10 mėn. gali dirbti nepertraukiamai). Termo saugiklis ir tiguba izoliacija leidžia palikti Ezidri vaisių džiovyklę ir naktį.

4. Esant elektros energijos trikdžiams/nukrypimams, džiovyklė automatiškai atsijungia.

5. Vienu metu galėsite išdžiovinti labai daug produktų, nes vaisių džiovykę Ezidri galima padidinti net iki 30 aukštų ir jie visi džius tolygiai.

6. Džiovinimo metu nereikės vargti keičiant padėklus  vietomis, nes produktai visuose padėkluose džius vienodai, tiek apatiniuose, tiek viršutiniuose padėkluose. 

7. Vaisių džiovyklė suvartoja mažai elektros energijos džiovinimo metu.

8. Komplete yra ir galite įsigyti papildomai specialius tinklelius, tinkamus džiovinti pastilę, vaisių juosteles, tyres, padažus, sriubas ir kitus skystus ir/ar lipnius produktus.

9. Ezidri elektriniame prietaise išdžiovintų produktų skonis ir aromatas išlieka nepriekaištingas. Kaip profesionalūs kulinarai, galėsite džiovinti ne tik vaisius, daržoves, mėsą, bet taip pat ir žuvį, sriubas, gėles, žoleles ir daug kitų maisto produktų.

10. 2 metų garantija.

Ezidri vaisių džiovyklė taip pat vadinama maisto džiovykle. Nes Ezidri vaisių džiovyklė gali būti naudojama kaip vaisių džiovintuvas, daržovių džiovyklė, grybų džiovyklė, mėsos džiovyklė ir net žuvies džiovyklė. Su Ezidri vaisių džiovykle Jūs galėsite išdžiovinti ne tik vaisius, bet ir nuostabias vaisines juosteles. Ezidri vaisių džiovyklė gali būti naudojama kaip daržovių džiovyklė, kuri padės Jums pasiekti nuostabių rezultatų džiovinant ne tik daržoves, bet ir nepriekaištingus padažus, kuriais galėsite pagardinti įvairius patiekalus. Ezidri maisto džiovyklė yra unikali, nes ji gali būti naudojama kaip grybų džiovyklė, kurioje galima džiovinti nepjaustytus grybus, naudojant specialius Ezidri tarpinius žiedus. Ezidri džiovyklė – tai ir mėsos džiovyklė. Su šia mėsos džiovykle galėsite džiovinti įvairias mėsytes, faršą. Ezidri maisto džiovyklė yra ypatinga, nes joje vienu metu galėsite džiovinti skirtingus produktus, nes joje nesusimaišo skirtingi kvapai. Vaisių džiovyklės kaina priklauso nuo įvairių faktorių: plastiko kokybės, džiovyklės galingumo. Vienu metu galėsite išdžiovinti labai daug produktų, nes maisto džiovyklė gali būti padidinta net iki 30 padėklų ir jie visi džius tolygiai. Vaisių džiovyklė Ezidri – labai ekonomiška, todėl suvartosite mažiau elektros energijos. Maisto džiovintuvas Ezidri sukurtas Naujojoje Zelandijoje, kompanijoje ,,Hydraflow Industries Limited”, kuri turi net 35 metų patirtį maisto džiovinimo srityje. ,,Hydraflow”, XXI amžiaus gamybos technologijų kokybės ženklas, užtikrina Ezidri maisto produktų džiovintuvų išskirtinį patikimumą ir aukščiausio lygio džiovinimo efektyvumą. Ezidri maisto džiovyklė yra sertifikuota pagal tarptautinius elektros ir maisto standartus. Ezidri džiovyklei skiriama 2 metų garantija. mulčiavimas.lt dovanoja papildomą 1 metų garantiją ir linki Jums skanių patiekalų.