Gyvatvorių žirklės

Okatsune įrankiai yra labai patogūs ir malonūs naudoti gyvatvorių priežiūrai. Jais galite labai tiksliai ir lengvai suformuoti savo gyvatvorę. Šių žirklių rankenos yra gaminamos iš Japonijos baltojo ąžuolo, kuris gerai sugeria vibraciją ir mažina smūgio jėgą, atsirandančią kirpimo / pjovimo momentu. Todėl darbas naudojantis šiomis žirklėmis bus malonus ir kokybiškas. Asortimentą sudaro 3 gyvatvorių žirklės - lengvos, kompaktiškos, skirtingų išmatavimų ir pritaikymo būdų.


Toks žirklių pasirinkimas suteikia galimybę dirbti įvairiose vietose - nuo siaurų iki aukštų, sunkiai pasiekiamų vietų. Mūsų siūlomi Okatsune įrankiai gaminami Japonijoje ir mes esame oficialūs šių įrankių atstovai Lietuvoje.

Rasta 4 prekės(-ių).

Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Tik sodo įrankių peiliai / ašmenys, pagaminti iš kokybiškos medžiagos, užtikrins nepriekaištingą augalų priežiūrą, o dėl kokybiško pjūvio bus užtikrinta apsauga nuo augalų pažeidimų. Žirklių ašmenys ilgą laiką išlieka aštrūs ir su jais daromas tikslus pjūvis.

Okatsune įrankiai yra tokie kokybiški, estetiški, kad šiuos įrankius kai kurie mūsų klientai renkasi dovanų.


Jei turite nedidelius plotus ir norite turėti įrankius, nereikalaujančius daug priežiūros - rinkitės rankines žirkles. Elektriniai, benzininiai ir akumuliatoriniai įrankiai gali tapti Jūsų pasirinkimu, jei plotai yra labai dideli, bet šie įrankiai reikalauja daug priežiūros ir jų kaina yra daug didesnė už rankines bei dažnu atveju jos būna sunkios, tad padirbėjus ilgesnį laiką nuo darbo su sunkesniais įrankiais labai pavargsta rankos.


Visas prekes, kurias leidžia užsakyti mūsų parduotuvėje, turime savo sandėlyje, todėl užtikriname greitą pristatymą (pristatymas - 2-3 d.d.).