Tinklaraščio navigacija

Naujausi įrašai

Tinklaraščio žymės

 
Rikiuoti pagal:
 • Liepžiedžiai: nauda ir panaudojimas
  Liepžiedžiai: nauda ir panaudojimas
  56 Peržiūros Patiko

  Liepžiedžių arbata - kiekvienam prieinama gamtos teikiama gėrybė Jūsų kasdieniniame puodelyje. Kodėl kiekvienuose namuose verta turėti liepžiedžių arbatos ištisus metus, o ir apie tai, kad liepų žiedai naudojami ne tik arbatai, skaitykite šiame įraše

  Skaityti daugiau
 • Ramunėlė: nauda ir panaudojimas
  Ramunėlė: nauda ir panaudojimas
  151 Peržiūros Patiko

  Visai nenuostabu, kad ramunėlė dažnai vadinama „vaistine ramune“. Ramunėlės nuo senų laikų yra žinomos, vertinamos ir renkamos dėl savo naudingųjų ir gydomųjų savybių. Šiame įraše skaitykite apie ramunėlių naudą žmogaus organizmui ir jų panaudojimą.

  Skaityti daugiau
 • TOP klaidos, gaminant pastilę
  TOP klaidos, gaminant pastilę
  504 Peržiūros Patiko

  Vis grožitės kitų pagamintomis pastilėmis, bet patys gaminti nesiryžtate? O gal bandėte gaminti, bet iš pastilių džiovinimo gavosi šnipštas ir vis svarstote, ką padarėte ne taip? Šiame įraše rasite, mano manymu, dažniausiai pasitaikančias klaidas, gaminant pastilę.

  Skaityti daugiau
 • Ąžuolo žievė ir jos nauda
  Ąžuolo žievė ir jos nauda
  343 Peržiūros Patiko

  Apie ąžuolo teikiamą naudą turbūt bent kažkiek esame girdėję kiekvienas. Visgi, dažniausiai kalbama apie ąžuolo vaikų - gilių ir iš jų gaminamos kavos naudą, bet pamirštama, kad didelė dalis ąžuolo teikiamos naudos žmog ui glūdi jo žievėje. Kuo naudinga ąžuolo žievė, skaitykite šiame įraše.

  Skaityti daugiau
 • Braškių marmeladas
  Braškių marmeladas
  1338 Peržiūros Patiko

  Ką daryti, jeigu Jūsų šaldiklis dar pilnas šaldytų uogų, o ant kulnų jau lipa pavasaris ir vasara su šviežiomis uogomis? Pasigaminkite uogų marmeladą! Šiame įraše siūlau išbandyti braškių marmelado receptą ir pasigaminti jo paprastai namų sąlygomis.

  Skaityti daugiau
 • Jogurtinė pastilė
  Jogurtinė pastilė
  872 Peržiūros Patiko

  Dauguma gaminančių pastiles žinome, kad pastilių variacijų - daugybė, viskas priklauso nuo idėjų, nuotaikos ir fantazijos. Jeigu labiau gaminate įprastas vaisių pastiles ir dar nebandėte, išbandykite paprastą, bet labai skanų - jogurtinės pastilės receptą, kuriuo dalinuosi šiame įraše.

  Skaityti daugiau
 • Sveikuoliški saldainiai-rutuliukai
  Sveikuoliški saldainiai-rutuliukai
  4908 Peržiūros Patiko

  Vis bandau atrasti daugiau ne tik skanių, bet ir sveikų užkandžių receptų, kuriuos galima lengvai, be didesnių rūpesčių pasigaminti namų sąlygomis ir kuriais galima pakeisti daug konservantų ir kitų priedų turinčius skanumynus. Šiame įraše siūlau išbandyti atrastą dar vieno skanaus užkandžio - sveikuoliškų saldainių (rutuliukų) - receptą.

  Skaityti daugiau
 • Obuolių duoniukai
  Obuolių duoniukai
  6774 Peržiūros Patiko

  Turbūt visiems mums renkantis sveikus užkandžius, kuriais siekiame pakeisti daug konservantų ir kitų priedų turinčius skanumynus, norisi, kad užkandis būtų ne tik sveikas, bet ir skanus. Šiame įraše siūlau išbandyti visai paprastą, bet skanų užkandžių - obuolių duoniukų su linų sėmenimis - receptą.

  Skaityti daugiau
 • Sėjos laiko pasirinkimas
  Sėjos laiko pasirinkimas
  1031 Peržiūros Patiko

  Siekiant sėkmingo daigų auginimo ir norint sulaukti geresnio bei gausesnio derliaus, viena iš svarbiausių užduočių - pasirinkti tinkamą sėklų sėjos laiką. Šiame įraše dalinuosi su Jumis keliomis priežastimis, kodėl svarbu laikytis optimalių sėjos datų ir kaip pasirinkti bei apskaičiuoti tinkamą sėjos laiką kiekvienam augalui.

  Skaityti daugiau
 • Mandarinų traškučiai šokolade
  Mandarinų traškučiai šokolade
  722 Peržiūros Patiko

  Turbūt mandarinus žiemą skanaujame daugelis iš mūsų, tačiau ar esate ragavę džiovintus mandarinus? Šiame įraše siūlau išbandyti neįprastą desertinį receptą - džiovintus mandarinus, pagardintus šokoladu ir riešutais.

  Skaityti daugiau
 • Džiovinti rauginti kopūstai
  Džiovinti rauginti kopūstai
  1122 Peržiūros Patiko

  Atvėsus orams, lapkričio ir gruodžio mėnesiais, rauginti kopūstai turbūt atsiranda daugelio namuose… Pats išbandžiau ir siūlau Jums išbandyti kitokią raugintų kopūstų versiją - paragauti džiovintų raugintų kopūstų. Šiame įraše rasite ne tik džiovintų raugintų kopūstų receptą, bet ir idėjas, kur juos galima panaudoti.

  Skaityti daugiau
 • Cukinijų traškučiai
  Cukinijų traškučiai
  1985 Peržiūros Patiko

  Džiovintos cukinijos, pagardintos įvairiais prieskoniais, yra puikus, traškus ir svarbiausia - sveikas užkandis. Šiame įraše siūlau išbandyti šiek tiek neįprastą cukinijų traškučių receptą.

  Skaityti daugiau
Showing 1 to 12 of 59 (5 Pages)