Fokino plokščiapjovės

Įsigijus Fokino plokščiajovę, Jums nebereikės vargti kasant lysves ir jausti nugaros skausmus. Su šia plokščiapjove Jums dirbti bus labai paprasta, o svarbiausia – lengva. Net jei esate moteris ar vyresnio amžiaus žmogus, Jūs galėsite be kitų pagalbos tvarkyti savo sodą, nes tai daryti bus daug lengviau nei naudojant kastuvą, grėblį, kaupuką ar kitus sodo ar daržo įrankius.


Suteikiama net 6 mėn. pinigų grąžinimo garantija, todėl, jei plokščiapjovė nepateisins Jūsų lūkesčių, Jūs paprasčiausiai galėsite ją tiesiog grąžinti ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.


Nuo šiol čia galėsite pasirinkti plokščiapjovę pagal Jūsų žemės tipą, sunkumą, problematiškumą bei rasite plokščiapjoves, kurios tinka net dirvonuojančiam plotui sutvarkyti. Tik pas mus galite rasti didžiausią šių patentuotų originalių plokščiapjovių pasirinkimą Lietuvoje. Prekiaujame tik patentuotomis originaliomis plokščiapjovėmis, kurios yra pagamintos iš labai kokybiško, kieto, tvirto ir aštraus metalo. Jų lenkimo kampas suteikia maksimalų darbų palengvinimą ir efektyvumą. Taigi, būtent Fokino plokčiapjovės lenkimo kampas padaro darbą daug lengvesnį ir gali atstoti kaupuką, kastuvą, grėblį, ravėtuvą, kilpą bei daugelį kitų įrankių. Su plokščiapjove galima atlikti net iki 20 operacijų.


Tik patentuotos originalios plokščiapjovės gali užtikrintį patogumą ir lengvumą dirbant bei metalo kokybę ir patvarumą. Plokščiapjovių kotai pagaminti iš specialios fanieros ir yra specialios formos, dėl kurios darbas su plokščiapjove tampa dar lengvesnis. Ši speciali kotų forma yra plokščia ir link pabaigos siaurėja, todėl suteikia dar didesnį patogumą rankose. Be to, ši kotų forma sumažina ir rankų pritrynimo tikimybę.


Atkreipiame dėmesį, kad nuo šiol patentuotos originalios plokščiapjovės yra žymimos specialiu ženklu (žr. žemiau). Su kiekvienos plokščiapjovės aprašymu galite susipažinti žemiau, paspaudus ant konkrečios prekės.


Jei Jums kyla klausimų kokią plokščiapjovę pasirinkti ar kaip su ja dirbti, būtinai susisiekite su mumis telefonu 8 642 77778 arba el. paštu info@mulciavimas.lt ir mes Jus pakonsultuosime apie šį sodo įrankį. 

Rasta 8 prekės(-ių).

Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)