Fokino įrankiai

Įsigyjus Fokino plokščiajovę Jums nebereikės vargti kasant lysves ir jausti nugaros skausmus. Jums su Fokino plokščiapjove dirbti bus labai paprasta ir svarbiausia lengva. Net jei esate moteris ar vyresnio amžiaus žmogus Jus galėsite be niekieno pagalbos tvarkytį sodą, nes tai daryti bus daug lengviau, nei naudojant kastuvą, grėblį, kaupuką ar kitus įrankius.


Suteikiama net 6 mėn. pinigų grąžinimo garantija, todėl jei Fokino plokščiapjovė nepateisins Jūsų lūkesčių, Jus paprasčiausiai galėsite ją tiesiog grąžinti ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Nuo šiol čia galėsite pasirinkti Fokino plokščiapjovę pagal Jūsų žemės tipą, sunkumą, problematiškumą bei rasite Fokino plokščiapjoves, kurios tinka net dirvonuojančiam plotui sutvarkyti.


Tik pas mus galite rasti didžiausią patentuotų originalių Fokino plokščiapjovių pasirinkimą Lietuvoje.


Čia prekiaujame tik patentuotomis originaliomis Fokino plokščiapjovėmis, kurios yra pagamintos iš labai kokybiško, kieto, tvirto ir aštraus metalo. Jų lenkimo kampas suteikia maksimalų darbų palengvinimą ir efektyvumą. Taigi, būtent Fokino plokčiapjovės lenkimo kampas padaro darbą daug lengvesnį ir gali atstoti kaupuką, kastuvą, grėblį, ravėtuvą, kilpą bei daugelį kitų įrankių. Su Fokino plokščiapjove galima atlikti net iki 20 operacijų.


Tik patentuotos originalios Fokino plokščiapjovės gali užtikrintį patogumą ir lengvumą dirbant, bei metalo kokybę ir patvarumą.


Fokino plokščiapjovių kotai pagaminti iš specialios fanieros ir yra specialios formos, kurios dėka darbas su plokščiapjove tampa dar lengvesnis. Ši speciali kotų forma yra plokščia ir siaurėja į galą, todėl suteikia dar didesnį patogumą rankose. Be to, ši korų forma sumažina ir rankų pritrinimo tikimybę.


Atkreipiame dėmesį, kad nuo šiol patentuotos originalios Fokino plokščiapjovės yra žymimos specialiu ženklu žr. žemiau.


Su kiekvienos plokščiapjovės aprašymu galite susipažinti žemiau, paspaudus ant konkrečios plokščiapjovės.


Jei Jums kyla klausimų kokią plokščiapjovę pasirinkti ar kaip su ja dirbti, būtinai susisiekite su mumis telefonu 8 642 77778 arba el. paštu info@mulciavimas.lt

Originalios Fokino plokščiapjovės pigiau.