Pristatymas

Pristatymo kainos

Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio ir šalies, į kurią siunčiama siunta.

Į Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją pristatymo kaina - nuo 2.98 Eur.
Į kitas šalis pristatymo kaina - nuo 3.48 Eur.


Pristatymo trukmė

Šiai dienai siūlome du prekių pristatymo būdus priklausomai nuo Jūsų šalies: pirmas būdas - Venipak kurjeris, antras būdas - paštas.

Latvija, Estija, Lietuva

Pristatymo laikotarpis - 2-4 d.d. Pristatymas Jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą. Prekių pristatymas Venipak kurjeriu. Už prekes galite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele kurjeriui pristačius prekes.

Lenkija, Danija, Suomija, Švedija

Pristatymo laikotarpis - 2-4 d.d. Pristatymas Jūsų nurodytu adresu. Prekių pristatymas Venipak kurjeriu.

Kitos ES ir pasaulio šalys

Pristatymo laikotarpis - 1-3 savaitės (priklausomai nuo šalies, į kurią siunčiama siunta). Pristatymas Jūsų nurodytu adresu. Prekių pristatymas vykdomas bendradarbiaujant Lietuvos Paštui su Jūsų šalies paštu.

Jei Jūsų siunta bus didelė arba kurjeris Jūsų neras nurodytu pristatymo adresu, siunta bus palikta artimiausiame pašto skyriuje ir Jūs apie tai būsite informuoti.


Garantijos

Visas prekes turime savo sandėlyje, tad, Jums užsakius prekes ir apmokėjus užsakymą, jau kitą darbo dieną prekės ruošiamos išsiuntimui ir perduodamos kurjeriui, o Jums išsiunčiamas siuntos sekimo numeris. Visas prekes siunčiame iš Lietuvos.

Šiai dienai visos užsakytos siuntos mūsų klientus pasiekė sėkmingai. Siuntėme savo prekes į tokias tolimas šalis kaip: Azerbaidžanas, Izraelis, Kanada, Kipras. Tačiau mes pažadame, kad jeigu Jūsų siunta pasimes, mes nesiaiškinsime aplinkybių ir nelauksime atsakymo iš siuntų tarnybos kompanijų, o iškart išsiųsime Jums siuntą pakartotinai.

Mes turime tik teigiamus atsiliepimus iš klientų, su kuriais galite susipažinti mūsų Google paskiroje


Susisiekimui

Kilus bet kokiam klausimui, su mumis visuomet galite susisiekti šiais būdais: 

Facebook messenger 

WhatsApp messenger 

Palikite mums žinutę 

Telefonu: +370 642 77778