EZIDRI #1 Maisto Džiovyklė

Grybų džiovinimas su Ezidri FD1000 praplės Jūsų džiovinimo galimybes

Grybų džiovinimas su Ezidri FD1000 padės Jums atrasti naujų džiovinimo galimybių - Jūs galėsite ne tik lengvai išsaugoti gausų surinktą derlių, bet ir pasiruošti grybų atsargų šaltajam metų laikui ar net iš išdžiovintų grybų pasigaminti kvapnių prieskonių, kurie praturtins Jūsų gaminamus patiekalus, ir visa tai užims minimaliai vietos Jūsų virtuvėje!

Grybų džiovinimas su Ezidri FD1000 Jums tikrai patiks ir pateisins Jūsų lūkesčius, nes džiovinant su Ezidri džiovykle Jums nereikės keisti padėklų vietomis (džiovinant maisto produktus su dauguma kitų džiovyklių, tai reikia daryti) - šioje džiovyklėje grybai visuose padėkluose džius tolygiai, o dar ir mažos elektros sąnaudos Jus tikrai nustebins - nors šios džiovyklės galingumas tikrai didelis (1000 W) ir grybai joje išdžiūna labai greitai, tik per maždaug 6-10 val., elektros sąnaudos yra labai mažos - apie 0,10 eur už valandą (esant elektros kainai 0,24 eur/kWh).

O dėka plonų tinklelių, kurių vienas yra džiovyklės komplekte (ir kurių didesnį kiekį visada galite įsigyti papildomai), džiovinimo metu grybai neprilips prie padėklų ir juos bus lengviau nuimti, kai jie išdžius.

Taip pat komplekte yra vienas tvirtas padėkliukas skystiems produktams džiovinti, kuriame galėsite džiovinti pastiles. Prireikus daugiau padėkliukų skystų produktų džiovinimui, bet kuriuo metu jų galite įsigyti daugiau.

Esant reikalui, galėsite padidinti džiovyklę iki 24 padėklų, kad galėtumėte išdžiovinti vienu metu dar daugiau savo mėgstamų grybų, iki 15 padėklų, kad galėtumėte vienu metu išdžiovinti daugiau norimų pastilių, o iki 30 padėklų padidinti džiovyklę galėsite, jei norėsite džiovinti mėgstamų prieskoninių ar kitokių žolelių arbatai. Dar vienas Ezidri privalumas - padidinus džiovyklę, Jūsų elektros sąnaudos beveik nepasikeis.

Taip pat šiai džiovyklei papildomai galima įsigyti tarpinių žiedų, kad galima būtų džiovinti storesnius, didesnius grybų gabaliukus ar net pilnus, nepjaustytus grybus.

Be to, šioje džiovyklėje galėsite džiovinti ne tik grybus, bet ir vaisius bei daržoves, žoleles ir pastilę, o taip pat galėsite išdžiovinti mėsą bei žuvį.


Standartinis džiovyklės komplektas

5 padėklai, tinklelis lipnių ir smulkių produktų džiovinimui, padėkliukas skystų produktų džiovinimui, PDF instrukcija su receptų patarimais lietuvių kalba.

Jeigu vėliau bus poreikis įsigyti papildomų aksesuarų (padėklų, tinklelių, pastilės padėkliukų ar tarpinių žiedų), jų visuomet galėsite įsigyti papildomai - visada turime pakankamą jų kiekį savo sandėlyje.


Džiovyklės pristatymas

Jūsų užsakyta vaisių džiovyklė bus pristatyta per 1-2 darbo dienas. Gavus Jūsų užsakymą iki 11 val., jį išsiunčiame tą pačią dieną Jūsų nurodytu adresu arba į Venipak ar Omniva paštomatus. Džiovyklės pristatymo į paštomatus kaina nuo 2 eur, o pristatymo Jūsų nurodytu adresu - nuo 4 eur.

Pastaba: kartu su džiovykle užsisakius dar ir papildomų padėklų, Jūsų siuntą galėsime pristatyti tik su kurjeriu Jūsų nurodytu adresu (nes į paštomatą siunta netilps).
Kiti džiovyklės parametrai

  • Džiovyklės skersmuo - 390 mm
  • Džiovyklės aukštis (su 5 padėklais) - 280 mm
  • Džiovyklės svoris (su 5 padėklais) - 4,7 kg
  • Džiovyklė turi trigubos sienelės padėklus
  • Džiovyklės spalva - balta
  • Džiovyklė savo sudėtyje neturi BPA plastiko
  • Laikmatis: nuo 1 val. iki 48 val.

Temperatūros reguliavimas: nuo 30°C iki 70°C. Pasibaigus nustatytam džiovinimo laikui, temperatūra automatiškai sumažės iki 30°C ir džiovyklė dirbs budėjimo režime. Tai reikalinga tam, kad būtų palaikomas išdžiovintų produktų sausumas ir nesikauptų drėgmė atgal, kuri jau buvo išgarinta, kol jų nesupakuosite į specialiai tam skirtas talpas ilgam laikymui.


Garantija džiovyklei

Džiovyklei suteikiama 2-ių metų garantija. Nepaisant to, kad Ezidri džiovyklės genda labai retai, pasitaikius kokiems nors gedimams, susisiekite su mumis ir mes Jūsų nurodytu adresu atsiųsime kurjerį, kuris paims iš Jūsų džiovyklę garantiniam aptarnavimui. Originalios džiovyklės pakuotės (dėžės) saugoti nereikia.