Tinklaraščio navigacija

Naujausi įrašai

Tinklaraščio žymės

Natūralios Vyšnių Pastilės be Cukraus – Sveikas ir Gardus Užkandis!

241 Peržiūros 0 Liked
 

Vyšnių Pastilės Receptas

Ingredientai:

  • 1 kg vyšnių (be kauliukų)

Įrankiai:

Paruošimo būdas:

  1. Vyšnių paruošimas: Išimkite kauliukus iš vyšnių naudodami vyšnių kauliukų išėmiklį (nuoroda į įrankį).
  2. Blenderis: Sudėkite vyšnias į blenderį ir plakite, kol gausite vienalytę masę. Tai turėtų užtrukti apie 1-2 minutes, priklausomai nuo blenderio galios.
  3. Paruošimas džiovinimui: Ant maisto džiovyklės padėklų uždėkite kepimo popierių arba silikoninį kilimėlį. (Naudoti tik tam skirtose džiovyklėse). Išpilkite vyšnių tyrę ant paruošto paviršiaus ir tolygiai paskirstykite, kad sluoksnis būtų apie 0,5 cm storio.
  4. Džiovinimas: Įstatykite padėklus į maisto džiovyklę. Džiovinkite vyšnių tyrę 55-60 °C temperatūroje apie 6-8 valandas, kol masė visiškai išdžius ir taps lanksti, bet nelipni. Laikas gali skirtis, todėl rekomenduojama tikrinti pastilės būklę kas kelias valandas.
  5. Baigimas: Kai vyšnių pastilė bus visiškai išdžiūvusi, išimkite ją iš džiovyklės. Atsargiai nuimkite nuo kepimo popieriaus arba silikoninio kilimėlio. Supjaustykite norimo dydžio gabaliukais.

Laikymas:

Laikykite vyšnių pastilę sandariai uždarytame inde, vėsioje ir sausoje vietoje. Taip ji išliks šviežia ir skani ilgiau.

Jei neturite džiovyklės skirtos pastilės džiovinimui, siūlome susipažinti su Ezidri, kurį galite rasti čia: SUSIPAŽINK SU MAISTO DŽIOVYKLE EZIDRI.

 
Ar šis tinklaraščio įrašas jums buvo naudingas?
Kategorija: Džiovinimo receptai