Vaisių džiovyklė Ezidri FD1000 Digital

  • −5%
vaisiu-dziovykle-ezidri-fd1000-digital
311,00 €
295,45 € Sutaupote 5%
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas nuo 27.12.2021

Ezidri vaisių džiovyklė turi specialius padėklus vaisių juostelių, pastilės, tyrių, padažų, sriubų ir kitų skystų produktų džiovinimui. Maisto džiovyklė galima padidinti iki 30 padėklų. Skaitmeninis tikslios temperatūros ir džiovinimo laiko nustatymas.

Rekomenduojame Jums

Kaina 5,99 €
Pasirinkite modelį : FD500 FD1000
Kaina 5,99 €
Pasirinkite modelį : FD500 FD1000

Naujausios kartos vaisių džiovyklė Ezidri FD1000 Digital pasižymi visomis savybėmis, kad ją galėtume vadinti idealia maisto džiovykle

Ezidri vaisių džiovyklė yra ypatinga tuo, kad turi horizontalią džiovinimo sistemą, jos temperatūrą galima reguliuoti ir nustatyti laikmatį, o padėklai yra trijų sluoksnių sienelių, kas dar efektyviau padeda išlaikyti šilumą ir taupyti elektros energiją. Ezidri vaisių džiovyklė turi įvairių aksesuarų, skirtų vaisių juostelių, pastilės, tyrių, padažų, sriubų, skystų, o taip pat lipnių ir smulkių produktų džiovinimui. Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklė gali būti padidinta net iki 30 padėklų. Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklė yra galinga (1000 W), bet suvartoja vidutiniškai tik apie 0,3 kWh per valandą (energijos suvartojamas priklauso nuo įvairių veiksnių). Ezidri maisto džiovyklė gali dirbti nepertraukiamai net 10 mėnesių. Visos išvardintos priežastys įtakoja ir tai, kad Ezidri vaisių džiovklė yra populiari ir tarp profesionalų.

Ezidri vaisių džiovyklė turi patentuotą ypatingą horizontalią oro padavimo sistemą

Ši specialiai sukurta oro padavimo sistema užtikrins, kad Jūsų produktai visuose padėkluose džius tolygiai ir jums nereikės gaišti savo brangų laiką, kad juos pakeisti vietomis. Produktai visuose padėkluose bus išdžiovinami tiek iš vidaus, tiek iš išorės tolygiai ir tuo pačiu metu. Džiovinamų produktų kvapai nesusimaišys, todėl Jūs galėsite džiovinti įvairius produktus vienu metu, pvz. vaisius, daržoves ir mėsą, uogas, RAW maistą ir net gyvūnų užkandukus.

Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklės techniniai duomenys:

  • Skersmuo  - 390 mm
  • Aukštis (su 5 padėklais) - 280 mm
  • Svoris (su 5 padėklais) - 4,7 kg
  • Trigubos sienelės padėklai
  • Nenaudojamas BPA plastikas

Komplektacija susideda iš pagrindo, 5 padėklų, 1 plono tinklelio ir 1 tvirto tinklelio bei vaisių džiovyklės naudojimosi instrukcijos. Vaisių džiovyklė sukurta taip, kad joje būtų galima išdėlioti apie 15kg šlapių/žalių produktų. Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklę galima padidinti iki 30 padėklų žolelių ir gėlių džiovinimui; iki 24 padėklų vaisiams, daržovėms ir jautienos juostelėms ir iki 15 padėklų vaisiniams lakštams (pastilėms), maistui ir sriuboms džiovinti.

10 priežasčių dėl kurių Jums neabejotinai patiks Ezidri vaisių džiovyklė, nes:

1. joje tolygiai išdžiovinsite iki 15 kg produktų vieno džiovinimo metu.

2. Džiovinamų produktų kvapai nesusimaišys. Todėl vienu metu galėsite džiovinti skirtingų rūšių maistą.

3. Galėsite džiovinti vaisius ir kitus produktus nepertraukiamai ilgiau nei kelias paras iš eilės (džiovyklė net 10 mėn. gali dirbti nepertraukiamai). Termo saugiklis ir tiguba izoliacija leidžia palikti Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklę ir naktį.

4. Esant elektros energijos trikdžiams/nukrypimams, džiovyklė automatiškai atsijungia.

5. Vienu metu galėsite išdžiovinti labai daug produktų, nes vaisių džiovykę Ezidri FD1000 Digital galima padidinti net iki 30 aukštų ir jie visi džius tolygiai.

6. Džiovinimo metu nereikės vargti keičiant padėklus  vietomis, nes produktai visuose padėkluose džius vienodai, tiek apatiniuose, tiek viršutiniuose padėkluose. 

7. Vaisių džiovyklė suvartoja mažai elektros energijos džiovinimo metu.

8. Komplete yra ir galite įsigyti papildomai specialius tinklelius, tinkamus džiovinti pastilę, vaisių juosteles, tyres, padažus, sriubas ir kitus skystus ir/ar lipnius produktus.

9. Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklėje išdžiovintų produktų skonis ir aromatas išlieka nepriekaištingas. Kaip profesionalūs kulinarai, galėsite džiovinti ne tik vaisius, daržoves, mėsą, bet taip pat ir žuvį, sriubas, gėles, žoleles ir daug kitų maisto produktų.

10. 3 metų garantija.

Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklė turi garantiją, kuri taikoma nuo prekės įsigijimo dienos.

Galite džiovinti dar daugiau - papildomi vaisių džiovyklės padėklai

Ezidri vaisių džiovyklė yra unikali tuo, kad joje numatyta galimybė prireikus padidinti džiovinamų produktų kiekį įsigijus papildomų padėklų. Jei įsigijote FD1000 Digital maisto džiovyklę – galite papildomai įsigyti dar 25 padėklus ir viso jų turėsite 30. Dėl to, kad padidinote padėklų skaičių vieno džvionimo metu, Jums neprireiks produktų džiovinti ilgiau ir naudoti daugiau elektros energijos. Jūs taip pat galite įsigyti papildomai ne tik padėklų, bet ir tvirtų (papildomai daugiausiai rekomenduojama įsigyti 14 vnt.) bei minkštų tinklelių (papildomai daugiausiai rekomenduojama įsigyti 29 vnt.) skystiems, lipniems, smulkiems produktams džiovinti; tarpinių žiedų, padidinti padėklo aukštį kai norite džiovinti didesnio gabarito produktus. 

Veikia 24/7

Prietaisas sukurtas veikti 24 valandas, 7 dienas per savaitę. Oficialiame Ezidri aptarnavimo centre atlikti tyrimai patvirtino, jog galite naudotis džiovykle jos neišjungdami 10 mėnesių. Gamintojo testai parodė, kad Ezidri vaisių džiovyklė gali dirbti nepertraukiamai net iki trejų metų! 

Saugi naudoti

Ezidri vaisių džiovyklė yra sukonstruota taip, kad būtų galima išvengti neįprastų ir pavojingų situacijų. Dėl to joje įrengti specialūs apsaugos mechanizmai: jei pakyla elektros tinklo įtampa, į džiovyklę netyčia pateko pašalinių daiktų ar visgi džiovyklė perkaito, ji tiesiog savaime išsijungia.


Skirtingi temperatūros režimai ir džiovinimo laiko nustatymas

Temperatūra ir laikmatis reguliuojami rankiniu būdu. Temperatūrą galima nustatyti nuo 30°C iki 70°C (5°C intervalais), o laikmačio valdymas galimas reguliuoti nuo 1 val. iki 48 val. (1 val. intervalais).

Ypatinga funkcija - Ezidri vaisių džiovyklė automatiškai persijungia į budėjimo režimą

Pasibaigus nustatytam džiovinimo laikui, temperatūra automatiškai sumažės iki 30°C ir vaisių džiovyklė dirbs budėjimo režime. Tai reikalinga tam, kad būtų palaikomas išdžiovintų produktų sausumas ir nesikauptų drėgmė  atgal, kuri jau buvo išgarinta, kol jų nesupakuosite į specialiai tam skirtas talpas ilgam laikymui. 

Itin kokybiškas ir saugus naudoti plastikas

Galite būti tikri, jog Ezidri vaisių džiovyklės gamyboje nenaudojamas BPA plastikas ir visi šio prietaiso komponentai yra pagaminti tik iš saugių medžiagų. Naudojamas plastikas net ir smarkiai kaitinamas neskleidžia kvapo, todėl džiovinami produktai neįgaus jokių pašalinių nemalonių kvapų, o pati vaisių džiovyklė nepakeis savo formos, kaip dažnai nutinka naudojant prastesnės kokybės vaisių džiovykles.

Pasigaminsite net saldainių

Unikalus Ezidri vaisių džiovyklės funkcionalumas užtikrina, kad ir namų salygomis galite patys pagaminti natūralių ir sveikų saldainių iš vaisių tyrelės. Tai jums leis padaryti ypatingi plastiko tvirti tinkleliai.

Esminiai skirtumai tarp Ezidri FD500 Digital ir FD1000 Digital:

 

Didelės vaisių džiovyklės Ezidri privalumai:

 

Detalesnė informacija, patarimai ir konsultacija telefonu Nr. +370 642 77778


Alternatyvūs pavadinimai: Maisto džiovyklė, Maisto džiovyklės, Džiovintas maistas, Džiovinti obuoliai, Džiovintos braškės, Džiovintos kriaušės, Džiovinti vaisiai, Džiovintos daržovės, Džiovintos žolelės, Džiovinta mėsa, Džiovinta žuvis, Džiovintos gėlės, Džiovinti žiedlapiai, Džiovintos slyvos, Profesionali džiovyklė, Gera džiovyklė, Gera maisto džiovyklė, Pastilė, Pastilės džiovinimas, Pastilės gaminimas, Džiovintos uogos, Obuolių džiovinimas, Kriaušių džiovinimas, Slyvų džiovinimas, Uogų džiovinimas, Vaisių džiovinimas, Daržovių džiovinimas, Sriubų džiovinimas, Mėsos džiovinimas, Žuvies džiovinimas, Žolelių džiovinimas, Gėlių džiovinimas, Žiedlapių džiovinimas, Arbatos džiovinimas, Vaisiu dziovykles

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 642 77778 arba el. paštu: klientams@mulciavimas.lt
901001
Specialūs kodai
Įvertinimas 
2020-04-19

Arnas

Pateisino lūkesčius

  • 1 iš 1 žmonių šis atsiliepimas buvo naudingas.
Įvertinimas 
2019-08-14

Labai geras prietaisas

Turim, esam patenkinti. Zmona, tai negali atsidziaugti. As dziovinu basturma ir zuvytes. Zmona visokius saldumynus.
Nera net ko lyginti su paprasta dziovykle. Cia normalus rimtas prietaisas ir dziovina viska ir greitai.

  • 1 iš 1 žmonių šis atsiliepimas buvo naudingas.
Įvertinimas 
2019-07-25

kaip tik man

Esu sveiko maisto megeja, tad Jusu dziovykle man tikras atradimas ir pagalba. Gaminu RAW batonelius, sausus pusrycius, pastila, zuvies uzkandeles, sveikuoliskus cipsus, saldainius ir manau dar daug atrastu receptu ateity.
Labai patogu, kad laika dziovinimo galima nustatyti, tada ramiai einu miegot, kad neperdziovinsiu.
Dziovina labai gerai ir man labai greitai. Anksciau naudojau pakankamai brangia lietuviu gamintoju, kvadratine, bet su sia ezidri net negaleciau ir butu netinkama lyginti. Tiesiog cia visai kito lygio daiktas.

Sekmes Jums darbuose, palaikau uz tai ka darote ir kokius produktus turite. Buckiai

  • 1 iš 1 žmonių šis atsiliepimas buvo naudingas.
Įvertinimas 
2019-07-23

Ačiū, esame labai patenkinti

Ačiū Jums už konsultaciją. Labai esame patenkinti. Uogų pastila gaunasi nepakartojama. Džiovinome mėsą ir žuvį, labai greitai išdžiūvo. Su ankstesne džiovykle net nėra ką lyginti. Ezidri daug greičiau išdžiovina, skonis nepalyginamai geresnis ir kvapas geras išlieka, nepasikeičia spalva. Rekomenduoju visiems, nesigailim ir draugams rekomenduojame. Šaunuoliai, ačiū dar kartą.

  • 2 iš 2 žmonių šis atsiliepimas buvo naudingas.