Ezidri Ultra FD1000 Digital

 • Akcija
 • -21,00 €


298,98 €
319,98 €
Sutaupote 21,00 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 13.74€

test

PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).
Garantinis laikotarpis
Turime sandėlyje (galite įsigyti internetu).


PRISTATYMAS PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).


 • Standartinis komplektas: 5 padėklai, tinklelis lipnių ir smulkių produktų džiovinimui, padėkliukas skystų produktų džiovinimui, PDF instrukcija su receptų patarimais lietuvių kalba.
 • Ką galima džiovinti: su šia džiovykle galėsite išdžiovinti viską – žoleles, uogas, vaisius, daržoves, grybus, žuvį, mėsą ir net skystus produktus
 • Elektros sąnaudos: džiovinsite taupiai - džiovinimas Jums kainuos tik apie 0,10 eur/val.*
 • Oro padavimo sistema: Jums nereikės kaitalioti padėklų vietomis - ypatinga patentuota horizontali oro padavimo sistema užtikrins tolygų džiovinimą visuose padėkluose
 • Talpa: galimybė padidinti džiovyklę iki 30 padėklų ir taip išdžiovinti vienu metu daugiau produktų (didinant padėklų skaičių, elektros sąnaudos beveik nesikeičia)
 • Galingumas: 1000 W džiovyklės galingumas leis Jums išdžiovinti greičiau ir daugiau produktų vienu metu
 • Temperatūros reguliavimas: patogiai nustatysite temperatūra nuo 30°C iki 70°C
 • Laikmatis: patogiai nustatysite laiką nuo 1 val. iki 48 val.
 • Garantija: pasirinktinai - 24 mėn. arba 36 mėn.
 • Kiti privalumai: gausus aksesuarų pasirinkimas – galėsite įsigyti papildomų originalių aksesuarų, kuriuos visada turime vietoje, ir taip praplėsti džiovinimo galimybes
 • Papildomi aksesuarai: papildomi padėklai, tarpiniai žiedai, tinkleliai lipnių ir smulkių produktų džiovinimui, padėkliukai skystų produktų džiovinimui

Naujausios kartos vaisių džiovyklė Ezidri FD1000 Digital pasižymi visomis savybėmis, kad ją galėtume vadinti idealia vaisių džiovykle

Ezidri vaisių džiovyklė yra ypatinga tuo, kad turi horizontalią džiovinimo sistemą, jos temperatūrą galima reguliuoti ir nustatyti laikmatį, o padėklai yra trijų sluoksnių sienelių, kas dar efektyviau padeda išlaikyti šilumą ir taupyti elektros energiją. Ezidri vaisių džiovyklė turi įvairių aksesuarų, skirtų vaisių juostelių, pastilės, tyrių, padažų, sriubų, skystų, o taip pat lipnių ir smulkių produktų džiovinimui. Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklė gali būti padidinta net iki 30 padėklų. Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklė yra galinga (1000 W), bet suvartoja vidutiniškai tik apie 0,3 kWh per valandą (energijos suvartojamas priklauso nuo įvairių veiksnių). Ezidri maisto džiovyklė gali dirbti nepertraukiamai net 10 mėnesių. Visos išvardintos priežastys įtakoja ir tai, kad Ezidri vaisių džiovklė yra populiari ir tarp profesionalų.

Vaisių džiovyklės komplektaciją sudaro

Pagrindas, 5 padėklai, 1 plonas tinklelis ir 1 tvirtas tinkleliis, vaisių džiovyklės PDF naudojimosi instrukcija.

Vaisių džiovyklės Ezidri ypatumai

Vaisių džiovyklė sukurta taip, kad joje būtų galima išdėlioti apie 15kg šlapių/žalių produktų. Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklę galima padidinti iki 30 padėklų žolelių ir gėlių džiovinimui; iki 24 padėklų vaisiams, daržovėms ir jautienos juostelėms ir iki 15 padėklų vaisiniams lakštams (pastilėms), maistui ir sriuboms džiovinti.

Ši vaisių džiovyklė turi patentuotą ypatingą horizontalią oro padavimo sistemą

Ši specialiai sukurta oro padavimo sistema užtikrins, kad Jūsų produktai visuose padėkluose džius tolygiai ir jums nereikės gaišti savo brangų laiką, kad juos pakeisti vietomis. Produktai visuose padėkluose bus išdžiovinami tiek iš vidaus, tiek iš išorės tolygiai ir tuo pačiu metu. Džiovinamų produktų kvapai nesusimaišys, todėl Jūs galėsite džiovinti įvairius produktus vienu metu, pvz. vaisius, daržoves ir mėsą, uogas, RAW maistą ir net gyvūnų užkandukus.

10 priežasčių, dėl kurių Jums neabejotinai patiks vaisių džiovyklė Ezidri FD1000 Digital

1. joje tolygiai išdžiovinsite iki 15 kg produktų vieno džiovinimo metu.
2. Džiovinamų produktų kvapai nesusimaišys. Todėl vienu metu galėsite džiovinti skirtingų rūšių maistą.
3. Galėsite džiovinti vaisius ir kitus produktus nepertraukiamai ilgiau nei kelias paras iš eilės (džiovyklė net 10 mėn. gali dirbti nepertraukiamai). Termo saugiklis ir tiguba izoliacija leidžia palikti Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklę ir naktį.
4. Esant elektros energijos trikdžiams/nukrypimams, džiovyklė automatiškai atsijungia.
5. Vienu metu galėsite išdžiovinti labai daug produktų, nes vaisių džiovykę Ezidri FD1000 Digital galima padidinti net iki 30 aukštų ir jie visi džius tolygiai.
6. Džiovinimo metu nereikės vargti keičiant padėklus  vietomis, nes produktai visuose padėkluose džius vienodai, tiek apatiniuose, tiek viršutiniuose padėkluose. 
7. Vaisių džiovyklė suvartoja mažai elektros energijos džiovinimo metu.
8. Komplete yra ir galite įsigyti papildomai specialius tinklelius, tinkamus džiovinti pastilę, vaisių juosteles, tyres, padažus, sriubas ir kitus skystus ir/ar lipnius produktus.
9. Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklėje išdžiovintų produktų skonis ir aromatas išlieka nepriekaištingas. Kaip profesionalūs kulinarai, galėsite džiovinti ne tik vaisius, daržoves, mėsą, bet taip pat ir žuvį, sriubas, gėles, žoleles ir daug kitų maisto produktų.
10. 2 metų garantija.

Papildomi vaisių džiovyklės padėklai suteikia galimybę džiovinti vienu metu daugiau maisto produktų

Ezidri vaisių džiovyklė yra unikali tuo, kad joje numatyta galimybė prireikus padidinti džiovinamų produktų kiekį įsigijus papildomų padėklų. Jei įsigijote FD1000 Digital maisto džiovyklę – galite papildomai įsigyti dar 25 padėklus ir viso jų turėsite 30. Dėl to, kad padidinote padėklų skaičių vieno džvionimo metu, Jums neprireiks produktų džiovinti ilgiau ir naudoti daugiau elektros energijos. Jūs taip pat galite įsigyti papildomai ne tik padėklų, bet ir tvirtų (papildomai daugiausiai rekomenduojama įsigyti 14 vnt.) bei minkštų tinklelių (papildomai daugiausiai rekomenduojama įsigyti 29 vnt.) skystiems, lipniems, smulkiems produktams džiovinti; tarpinių žiedų, padidinti padėklo aukštį kai norite džiovinti didesnio gabarito produktus. 

Vaisių džiovyklė Ezidri FD1000 Digital veikia 24/7

Prietaisas sukurtas veikti 24 valandas, 7 dienas per savaitę. Oficialiame Ezidri aptarnavimo centre atlikti tyrimai patvirtino, jog galite naudotis džiovykle jos neišjungdami 10 mėnesių. Gamintojo testai parodė, kad Ezidri vaisių džiovyklė gali dirbti nepertraukiamai net iki trejų metų! 

Ezidri vaisių džiovyklė - saugi naudoti

Ezidri vaisių džiovyklė yra sukonstruota taip, kad būtų galima išvengti neįprastų ir pavojingų situacijų. Dėl to joje įrengti specialūs apsaugos mechanizmai: jei pakyla elektros tinklo įtampa, į džiovyklę netyčia pateko pašalinių daiktų ar visgi džiovyklė perkaito, ji tiesiog savaime išsijungia.

Ši vaisių džiovyklė turi skirtingus temperatūros režimus ir džiovinimo laiko nustatymą

Temperatūra ir laikmatis reguliuojami rankiniu būdu. Temperatūrą galima nustatyti nuo 30°C iki 70°C (5°C intervalais), o laikmačio valdymas galimas reguliuoti nuo 1 val. iki 48 val. (1 val. intervalais).

Ypatinga funkcija - Ezidri vaisių džiovyklė automatiškai persijungia į budėjimo režimą

Pasibaigus nustatytam džiovinimo laikui, temperatūra automatiškai sumažės iki 30°C ir vaisių džiovyklė dirbs budėjimo režime. Tai reikalinga tam, kad būtų palaikomas išdžiovintų produktų sausumas ir nesikauptų drėgmė  atgal, kuri jau buvo išgarinta, kol jų nesupakuosite į specialiai tam skirtas talpas ilgam laikymui. 

Šios vaisių džiovyklės pagamintos iš kokybiško ir saugaus naudoti plastiko

Galite būti tikri, jog Ezidri vaisių džiovyklės gamyboje nenaudojamas BPA plastikas ir visi šio prietaiso komponentai yra pagaminti tik iš saugių medžiagų. Naudojamas plastikas net ir smarkiai kaitinamas neskleidžia kvapo, todėl džiovinami produktai neįgaus jokių pašalinių nemalonių kvapų, o pati vaisių džiovyklė nepakeis savo formos, kaip dažnai nutinka naudojant prastesnės kokybės vaisių džiovykles.

Ezidri vaisių džiovyklė suteiks galimybę iš gamtos gėrybių pasigaminti saldainių be pridėtinio cukraus

Unikalus Ezidri vaisių džiovyklės funkcionalumas užtikrina, kad ir namų salygomis galite patys pagaminti natūralių ir sveikų saldainių iš vaisių tyrelės. Tai jums leis padaryti ypatingi plastiko tvirti tinkleliai.

Vaisių džiovyklės Ezidri FD1000 Digital techniniai duomenys

 • Vaisių džiovyklės skersmuo  - 390 mm
 • Vaisių džiovyklės aukštis (su 5 padėklais) - 280 mm
 • Vaisių džiovyklės svoris (su 5 padėklais) - 4,7 kg
 • Vaisių džiovyklė turi trigubos sienelės padėklus
 • Vaisių džiovyklė savo sudėtyje neturi BPA plastiko

Vaisių džiovyklės Ezidri FD1000 Digital įsigijimo metu suteikiama 24 mėn. garantija.

PERKU ŠIĄ VAISIŲ DŽIOVYKLĘ

 Vaisių džiovyklė Ezidri FD1000 Digital ir jos pristatymas (klausimai-atsakymai):

 

Esminiai skirtumai tarp vaisių džiovyklės Ezidri FD500 Digital ir FD1000 Digital:

 

Didelės vaisių džiovyklės Ezidri FD1000 Digital privalumai:

 

Detalesnė informacija, patarimai ir konsultacija telefonu Nr. +370 642 77778 

Bolt Pay Later

Bolt Pay Later - naujas ir inovatyvus atsiskaitymo būdas leis Jums gauti užsakymą dabar, o sumokėti vėliau, be papildomų mokesčių, jeigu tai padarysite per pirmas 30 dienų*. Visa tai atlikite vos keliais mygtukų paspaudimais – į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, pereikite prie apmokėjimo, pasirinkite mokėjimo būdą Bolt Pay Later ir patvirtinkite savo užsakymą. Kitame žingsnyje patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu – m. parašu, Smart-ID programėle arba su el. bankininkyste ir sulaukite atsakymo apie Jums suteiktą galimybę prekes įsigyti šiuo būdu.

Bolt Pay Later paslaugas siūlo ir administruoja bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB konsultantais +370 5 24 09 988

Patogiai stebėk savo pasirašytas sutartis per: profile.estopay.lt/login

*ESTO 3 ir/arba Bolt Pay Later mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 ar Bolt Pay Later įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavydys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3 ir/arba Bolt Pay Later įmokos skolinantis 500 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 12 mėnesių, metinė palūkanų norma – 9,9 proc., mėnesio įmoka – 45,99 eurai, sandorio sudarymo mokestis – 0 eurų, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 20,31 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 551,84 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

*Pagal LR vartojimo kredito įstatymą, nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.


ESTO 3

ESTO 3 - naujas ir inovatyvus atsiskaitymo būdas leis Jums gauti užsakymą dabar, o sumokėti per 3 kartus. Sumokėjus visas ESTO 3 įmokas per 3 mėnesius, Jums prekės ir paslaugos nepabrangs!*. Pavyzdžiui, perkant prekes už 200 eurų mėnesinė įmoka yra 66.66 eurai, o Jūsų grąžinama bendra suma bus 200 eurai. Visa tai atlikite vos keliais mygtukų paspaudimais – į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, pereikite prie apmokėjimo, pasirinkite mokėjimo būdą ESTO 3 ir patvirtinkite savo užsakymą. Kitame žingsnyje patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu – m. parašu, Smart-ID programėle arba su el. bankininkyste ir sulaukite atsakymo apie Jums suteiktą galimybę prekes įsigyti šiuo būdu.

ESTO 3 paslaugas siūlo ir administruoja bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB konsultantais +370 5 24 09 988

Patogiai stebėk savo pasirašytas sutartis per: profile.estopay.lt/login

*ESTO 3 mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavydys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3 įmokos skolinantis 500 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 12 mėnesių, metinė palūkanų norma – 9,9 proc., mėnesio įmoka – 45,99 eurai, sandorio sudarymo mokestis – 0 eurų, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 20,31 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 551,84 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

*Pagal LR vartojimo kredito įstatymą, nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.


ESTO LIZINGAS

ESTO lizingas - Norimas prekes, iki 10 000 €, ypač greitai ir patogiai galite įsigyti išsimokėtinai! Šis atsiskaitymo būdas nereikalauja mokėjimo iš karto - galėsite gauti užsakymą dabar, o sumokėti išsimokėtinai. Visa tai atlikite vos keliais mygtukų paspaudimais – į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, pereikite prie apmokėjimo, pasirinkite mokėjimo būdą ESTO lizingas ir patvirtinkite savo užsakymą. Kitame žingsnyje patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu – m. parašu, Smart-ID programėle arba su el. bankininkyste ir sulaukite atsakymo apie Jums suteiktą galimybę prekes įsigyti šiuo būdu.

Pirkimo išsimokėtinai sąlygos:

Finansuosime pirkinio kainą iki 10 000 €. Išsimokėjimo terminai iki 60 mėn.Sutartis gali sudaryti visi 18–70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.

ESTO LIZINGAS paslaugas siūlo ir administruoja bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB konsultantais +370 5 24 09 988

Patogiai stebėk savo pasirašytas sutartis per: profile.estopay.lt/login

Su kiekvienu finansavimo sprendimu yra susijusi rizika ir prievolės, todėl prieš pradedant naudoti
paskolų produktus, prašome rūpestingai pagalvoti. Pavyzdžiui, esant 500 eurų paskolos sumai su 36 mėnesių 9.90 proc. fiksuotomis palūkanomis ir 0 eurų sutarties mokesčiu, bendros kredito kainos metinė norma yra 20.57 proc., mėnesinę įmoką sudaro 18.29 eurai, o vartotojo grąžinama bendra suma yra 658.44 eurai. Pirkimas išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas, todėl prieš priimdami minėtą sprendimą atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, jeigu reikia, pasitarkite su UAB ESTO darbuotojais arba kitais konsultantais.

*Pagal LR vartojimo kredito įstatymą, nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.


Ezidri
901001

Rekomenduojame Jums