Vaisių džiovyklė Ezidri FD1000 Digital

  • −10%
vaisiu-dziovykle-ezidri-fd1000-digital
311,00 €
279,90 € Sutaupote 10%
Su mokesčiais
Kiekis

Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

Ezidri maisto džiovyklė turi specialius padėklus vaisių juostelių, pastilės, tyrių, padažų, sriubų ir kitų skystų produktų džiovinimui. Maisto džiovyklė galima padidinti iki 30 padėklų. Skaitmeninis tikslios temperatūros ir džiovinimo laiko nustatymas.

Rekomenduojame Jums

Kaina 5,99 €
Pasirinkite modelį : FD500 FD1000
Kaina 5,99 €
Pasirinkite modelį : FD500 FD1000

Naujausios kartos maisto džiovyklė Ezidri pasižymi visomis savybėmis, kurios reikalingos idealiai džiovyklei – tai ypatinga horizontali džiovinimo sistema, reguliuojama temperatūra, taimeris. Turi specialius padėklus vaisių juostelių, pastilės, tyrių, padažų, sriubų ir kitų skystų produktų džiovinimui. Ezidri FD1000 maisto džiovyklė galima padidinti net iki 30 padėklų. Galinga (1000 W), bet suvartoja labai mažai elektros energijos. Saugi. Ezidri maisto džiovyklė gali dirbti nepertraukiamai net 10 mėnesių. Trijų sluoksnių sienelė. Ezidri maisto džiovyklė renkasi ir profesionalai.

Patentuota ypatinga „Ezidri“ horizontali oro padavimo sistema užtikrins, kad Jūsų produktai visuose padėkluose džiūs tolygiai ir yra išdžiovinami tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Džiovinamų produktų kvapai nesusimaišys, todėl Jūs galėsite džiovinti įvairius produktus vienu metu.

Esminiai skirtumai tarp Ezidri FD500 Digital ir FD1000 Digital:

Didelės maisto džiovyklės Ezidri privalumai:

12 priežasčių dėl kurių Jūs įsimylėsite Ezidri maisto džiovyklę:

1. Tolygiai išdžiovinsite iki 15 kg produktų per vieną džiovinimą.

2. Kvapai nesusimaišys. Todėl vienu metu galėsite džiovinti skirtingus produktus.

3. Pasijausite profesionalais, nes šioje džiovyklėje skonis ir aromatas išlieka nepriekaištingas.

4. Galėsite džiovinti ištisomis paromis be sustojimo (džiovyklė net 10 mėn. gali dirbti nepertraukiamai).

5. Galėsite nesibaimindami palikti džiovyklę per naktį ir dieną. Termo saugiklis ir tiguba izoliacija leidžia palikti džiovyklę be priežiūros.

6. Džiovinant jausitės saugūs. Esant elektros energijos trikdžiams/nukrypimams, džiovyklė automatiškai atsijungia.

7. Vienu metu galėsite išdžiovinti labai daug produktų, nes džiovykę galima padidinti net iki 30 aukštų ir jie visi džiūs tolygiai.

8. Nereikės vargti kaitaliojant padėklus, nes produktai visuose padėkluose džiūs vienodai, tiek apatiniuose, tiek viršutiniuose. 

9. Suvartosite mažai elektros energijos, nes džiovyklė labai ekonomiška.

10. Kaip profesionalūs kulinarai, galėsite džiovinti vaisius, daržoves, mėsą, žuvį, sriubas, gėles, žoleles ir kitus nepakartojamus maisto produktus.

11. Yra specialūs padėklai džiovinti pastilę, vaisių juosteles, tyres, padažus, sriubas ir kitus skystus produktus.

12. 3 metų garantija.

GARANTIJA YRA TAIKOMA NUO PREKĖS PRISTATYMO DIENOS. PATVIRTINIMAS, KAD SUTEIKIAMA GARANTIJA YRA JŪSŲ UŽSAKYMAS ARBA PRISTATYMAS.

Triguba sienelė

Skersmuo  - 390 mm

Aukštis (su 5 aukštais) - 280 mm

Svoris (su 5 aukštais) - 4,7 kg

Nenaudojamas BPA plastikas

FD1000 Digital – Maksimali maisto džiovyklė

Komplektacija susideda iš pagrindo ir 5 padėklų, 1 plono tinklelio ir 1 tvirto tinklelio, PDF instrukcijos. Sukurtas taip, kad būtų galima išdėlioti apie 15kg šlapių/žalių produktų. Džiovyklę galima padidinti pridėjus iki 30 padėklų žolelių ir gėlių džiovinimui; 24 padėklų vaisiams, daržovėms ir jautienos juostelėms; 15 padėklų vaisiniams lakštams (pastilėms), maistui ir sriuboms.

Galite džiovinti dar daugiau

Tik naudodamiesi „Ezidri“ džiovykle yra numatyta galimybė prireikus padidinti džiovinamų produktų kiekį įsigijus papildomų padėklų. Jei įsigijote „Ultra FD1000 Digital“ – galite papildomai įsigyti iki 30 papildomų padėklų. Jums neprireiks produktų džiovinti ilgiau ir tuo pačiu taupysite elektros energiją.


Veikia visą parą

Jums nereikia visą parą stebėti džiovyklės „Ezidri“. Prietaisas sukurtas veikti 24 valandas, 7 dienas per savaitę. Aptarnavimo centre atlikti tyrimai patvirtino, jog galite naudotis džiovykle jos neišjungdami 10 mėnesių. Gamintojo testai parodė, kad džiovykle „Ezidri“ galite naudotis trejus metus.


Saugi naudoti

Džiovyklėje „Ezidri“ įrengti speicalūs apsaugos mechanizmai, kurie padeda jums išvengti neįprastų situacijų. Jei pakyla tinklo įtampa, netyčia pateko į džiovyklę pašalinių daiktų ar jei visgi džiovyklė perkaito, ji tiesiog savaime išsijungs.


Galite džiovinti dar daugiau

Tik naudodamiesi „Ezidri“ džiovykle yra numatyta galimybė prireikus padidinti džiovinamų produktų kiekį įsigijus papildomų padėklų. Jei įsigijote „Ultra FD1000 digital“ – galite papildomai įsigyti iki 30 papildomų padėklų. Jums neprireiks produktų džiovinti ilgiau ir tuo pačiu taupysite elektros energiją.


Skirtingi temperatūros režimai. Džiovinimo laiko nustatymas.

Temperatūra reguliuojama rankiniu būdu, nuo 30 C iki 70 C. Skaitmeninis minkštas temperatūros ir laikmačio valdymas.

Pasibaigus nustatytam džiovinimo laikui, temperatūrą automatiškai sumažės iki 30 ° C. Tai garantuoja, kad drėgmė į išdžiovintus produktus atgal negrįš, o tai ypač aktualu, kai džiovyklė naudojama drėgnomis sąlygomis.

Itin kokybiškas ir saugus naudoti plastikas

Galite būti tikri, jog visi prietaiso komponentai, kurie jums džiovinant produktus juos liečia, pagaminti tik iš saugių medžiagų. Naudojamas plastikas net ir smarkiai kaitinamas neskleidžia kvapo. Jūsų įsigyta džiovyklė nepakeis savo formos, kaip tai neretai nutinka naudojant įprastines džiovykles.


Pasigaminsite net saldainių

Unikalios „Ezidri“ džiovyklių savybės užtikrina, kad net namų salygomis galite patys pagaminti natūralių ir sveikų saldainių iš vaisių tyrelės. Tai jums leis padaryti specialūs plastiko padėklai.

Daugiau informacijos skambinkite 8 642 77778


Alternatyvūs pavadinimai: Maisto džiovyklė, Maisto džiovyklės, Džiovintas maistas, Džiovinti obuoliai, Džiovintos braškės, Džiovintos kriaušės, Džiovinti vaisiai, Džiovintos daržovės, Džiovintos žolelės, Džiovinta mėsa, Džiovinta žuvis, Džiovintos gėlės, Džiovinti žiedlapiai, Džiovintos slyvos, Profesionali džiovyklė, Gera džiovyklė, Gera maisto džiovyklė, Pastilė, Pastilės džiovinimas, Pastilės gaminimas, Džiovintos uogos, Obuolių džiovinimas, Kriaušių džiovinimas, Slyvų džiovinimas, Uogų džiovinimas, Vaisių džiovinimas, Daržovių džiovinimas, Sriubų džiovinimas, Mėsos džiovinimas, Žuvies džiovinimas, Žolelių džiovinimas, Gėlių džiovinimas, Žiedlapių džiovinimas, Arbatos džiovinimas, Vaisiu dziovykles

901001

Specifinė nuoroda

Įvertinimas 
2020-04-19

Arnas

Pateisino lūkesčius

  • 1 iš 1 žmonių šis atsiliepimas buvo naudingas.
Įvertinimas 
2019-08-14

Labai geras prietaisas

Turim, esam patenkinti. Zmona, tai negali atsidziaugti. As dziovinu basturma ir zuvytes. Zmona visokius saldumynus.
Nera net ko lyginti su paprasta dziovykle. Cia normalus rimtas prietaisas ir dziovina viska ir greitai.

  • 1 iš 1 žmonių šis atsiliepimas buvo naudingas.
Įvertinimas 
2019-07-25

kaip tik man

Esu sveiko maisto megeja, tad Jusu dziovykle man tikras atradimas ir pagalba. Gaminu RAW batonelius, sausus pusrycius, pastila, zuvies uzkandeles, sveikuoliskus cipsus, saldainius ir manau dar daug atrastu receptu ateity.
Labai patogu, kad laika dziovinimo galima nustatyti, tada ramiai einu miegot, kad neperdziovinsiu.
Dziovina labai gerai ir man labai greitai. Anksciau naudojau pakankamai brangia lietuviu gamintoju, kvadratine, bet su sia ezidri net negaleciau ir butu netinkama lyginti. Tiesiog cia visai kito lygio daiktas.

Sekmes Jums darbuose, palaikau uz tai ka darote ir kokius produktus turite. Buckiai

  • 1 iš 1 žmonių šis atsiliepimas buvo naudingas.
Įvertinimas 
2019-07-23

Ačiū, esame labai patenkinti

Ačiū Jums už konsultaciją. Labai esame patenkinti. Uogų pastila gaunasi nepakartojama. Džiovinome mėsą ir žuvį, labai greitai išdžiūvo. Su ankstesne džiovykle net nėra ką lyginti. Ezidri daug greičiau išdžiovina, skonis nepalyginamai geresnis ir kvapas geras išlieka, nepasikeičia spalva. Rekomenduoju visiems, nesigailim ir draugams rekomenduojame. Šaunuoliai, ačiū dar kartą.

  • 2 iš 2 žmonių šis atsiliepimas buvo naudingas.