Prekių sąrašas Ezidri

Kodėl pirkėjai renkasi vaisių džiovyklę Ezidri

Vaisių džiovyklė Ezidri tai – išskirtinė kokybė, ilgametės tradicijos ir patikimumas bei neprilygstamas našumas, džiovinant maisto produktus namuose. Šioje džiovyklėje viskas – apgalvota iki smulkmenų, kurios paverčia džiovyklės naudojimą patogiu, nesudėtingu bei nereikalaujančiu daug laiko ir pastangų.

Kuo vaisių džiovyklė Ezidri skiriasi nuo kitų džiovyklių

Vaisių džiovyklė Ezidri – universali džiovyklė, kurioje galite džiovinti ne tik vaisius

Džiovyklė Ezidri gali būti naudojama įvairiai – kaip vaisių džiovyklė, daržovių džiovyklė, grybų džiovyklė ar kito maisto džiovyklė, nes Ezidri – universali džiovyklė, kurioje galėsite džiovinti viską, ką tik galite įsivaizduoti – vaisius, daržoves, žuvį, mėsą, grybus, uogas, žoleles ir kitas gamtos gėrybes bei produktus.

Kartu tai – ir patogiausias būdas paruošti maisto produktus sveikai, išsaugant visas maistingąsias medžiagas. Jūs galėsite lengvai ir greitai pasigaminti įvairių sveikų desertų prie kavos ar arbatos bei užkandžių į darbą ar kelionę, pradedant vaisių juostelėmis, pastile, saldainiais ir baigiant įvairiais padažais ir net vytinta (džiovinta) žuvimi ar mėsa.

Vaisių džiovyklė Ezidri visus vaisius ir daržoves džiovina tolygiai

Dėl unikalios patentuotos oro padavimo sistemos Ezidri džiovyklėje oras pasiskirsto tolygiai tarp visų padėklų, jų nereikia keisti vietomis, todėl be jokių abejonių vienu metu galite džiovinti net skirtingus ir tarpusavyje nederančius produktus – jų skoniai ir kvapai džiovinimo metu nesusimaišys, kiekvienas maisto produktas išlaikys savo natūralų kvapą ir skonį.

Vaisių džiovyklė Ezidri – saugi naudoti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

Vaisių džiovyklės Ezidri turi specialią apsaugos sistemą, kuri suveikia nestandartinės situacijos atveju. Padidėjus elektros tinklo įtampai, į džiovyklės mechanizmą patekus pašaliniams daiktams ar tiesiog dėl nepertraukiamo naudojimo ir aplinkos poveikio jai perkaitus – daržovių džiovyklė automatiškai išsijungia. Dėl to ją visiškai saugu naudoti ir palikti veikti be priežiūros net ir naktį.

Tik Ezidri vaisių džiovyklė gali išdžiovinti iki 15 kg produktų vieno džiovinimo metu

Ezidri vaisių džiovyklė turi išskirtinį privalumą – jeigu Jūsų derlius pagausės ar tiesiog norėsite išdžiovinti daugiau produktų, nei džiovinote iki tol – Jums nereikės pirkti dar vienos vaisių džiovyklės. Ezidri vaisių džiovyklė sukurta taip, kad bet kuriuo metu galėtumėte praplėsti ją papildomais padėklais ir taip sudžiovinti daugiau produktų vienu metu, o svarbiausia – padidinus džiovinamų produktų kiekį, Ezidri išlaiko tokią pat aukštą maisto džiovinimo kokybę, o džiovinimo laikas ir energijos sąnaudos nepadidėja.

Vaisių džiovyklė Ezidri – geriausias kainos ir kokybės santykis

Vienas iš vaisių džiovyklės Ezidri privalumų – galingumas ir ekonomiškumas tuo pat metu. Naudodami šią džiovyklę, Jūs nepatirsite didelių elektros energijos sąnaudų – nors vaisių džiovyklė Ezidri yra galinga (1000 W), bet suvartoja mažai elektros energijos, todėl yra taupi.

Kitas Ezidri maisto džiovyklės privalumas – visos džiovyklės dalys, su kuriomis sąveikauja džiovinami produktai, yra pagamintos iš nekenksmingų medžiagų, maisto džovyklės gamyboje nenaudojamas BPA plastikas. Net ir pasirinkus aukščiausią džiovinimo temperatūrą, džiovyklė neskleidžia jokio kvapo, todėl produktai neįgaus nemalonių kvapų – džiovinamas maistas išlaikys savo natūralų kvapą bei skonį.

Vaisių džiovyklė Ezidri pirkėjų vertinama dėl ilgamečių tradicijų ir patikimumo

Ilgametė Naujojoje Zelandijoje įsikūrusios įmonės – Hydraflow Industries Limited patirtis užtikrina išskirtinai didelį Ezidri vaisių džiovyklės patikimumą. Naujausia abiejų džiovyklės modelių versija – tai jau kelių kartų išdirbta ir patobulinta technologija. Jau kelis dešimtmečius svarbiausia džiovyklių gamintojo taisyklė – ilgalaikis klientų poreikių patenkinimas, todėl pirkėjai siunčia gamintojui padėkas net praėjus penkiolikai metų po vaisių džiovyklės įsigijimo!

Susipažinkite ir su kitais vaisių džiovyklės Ezidri ir jos priedų privalumais!

Daugiau vaisių džiovyklės Ezidri ypatumų rasite žemiau esančiuose prekių aprašymuose.