Pastilės padėkliukas Ezidri

maisto-džiovyklė-ezidri-Tvirtas-tinklelis
5,98 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 2.03€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.
Pasirinkite modelį
Kiekis
PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į VENIPAK ir LP EXPRESS paštomatus tik už 1,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Papildomi pastilės tinkleliai!

  • Pastilės lakštas Ezidri padės lengvai ir paprastai pagaminti išskirtinį gaminį ir palepinti juo savo šeimą bei draugus – nors ir kiekvieną dieną!
  • Pastilės lakštą Ezidri galima naudoti gaminant duoniukus, sausainius, traškučius, kotletus, saldainius.
  • Jei planuojate gaminti pastilę, rekomenduojam imti tiek lakštų, kiek turite padėklų. Taip galėsite pastile užpildyti visą džiovyklę.

Pastilės tinklelis jūsų Ezidri Ultra FD1000 džiovyklei.

Pastilės lakštas Ezidri Ultra FD1000 džiovyklei – tai jūsų galimybė paruošti skaniausią gaminį, kuris populiarus nuo mūsų močiučių ir senelių laikų. Baziniame džiovyklės komplekte yra 1 pastilės lakštas. Jei planuojate gaminti pastilę, rekomenduojam imti tiek lakštų, kiek turite padėklų. Baziniam komplektui rekomenduojame papildomai įsigyti 4 vnt. Taip pastile galėsite užpildyti visą džiovyklę. Lakštai lengvai plaunamas, nekvepia plastiku (juk pagamintas iš saugaus maistinio japoniško ABS plastiko) ir idealiai tinka Ezidri Ultra FD1000 ir FD1000 Digital modelių džiovyklėms.

 

  • Sakysite, kad vienas toks lapas jau yra šios džiovyklės komplekte? Tačiau kam atsisakyti galimybės pagaminti dar daugiau pastilės – juk gero daikto niekada nebūna per daug!
  • Jums tereikės paruošti tyrę ir supilti ją ant lakšto, o visa kita už jus padarys džiovyklė.
  • Lakštą taip pat galima naudoti gaminant duoniukus, sausainius, traškučius, kotletus, saldainius. Galite džiovinti kai kurių rūšių vaisius (kivius, arbūzą, braškes).
  • Išduosime paslaptį, kad ant šių pastilės lakštų patogiausia džiovinti žalumynus.
  • Svarbu: pastilės lakštų negalima plauti karštu vandeniu ir trinti grubia kempine, kitaip viršutinis sluoksnis nusitrins, atsiras įbrėžimų ir gaminys pradės lipti. Tiesiog pamerkite lakštus į šiltą vandenį – juos lengvai išplausite.

 

Džiovyklė Ezidri Ultra FD1000 (Naujoji Zelandija).  Ji viską padarys už jus, sklandžiai apipūsdama pastilės lakštus, ji tuo pačiu išlaikys joje visus vitaminus, fermentus ir mikroelementus. Elektros sąnaudos bus minimalios, kaip ir jūsų darbo pastangos. O pastilė bus daug kartų skanesnė ir sveikesnė nei pirkta parduotuvėje!

Pastilės lakšto skersmuo - 348 mm. Pastilės lakšto vidinės angos skersmuo - 56 mm. Medžiaga: maistinis japoniškas ABS plastikas (sertifikuotas pagal tarptautinius standartus). Saugus sveikatai. Džiovyklės komponentus gamina tas pats gamintojas kaip ir pačią Ezidri Ultra FD1000 džiovyklę – Naujosios Zelandijos įmonė Hydraflow Industries.Alternatyvūs pavadinimai: Maisto džiovyklė, Maisto džiovyklės, Džiovintas maistas, Džiovinti obuoliai, Džiovintos braškės, Džiovintos kriaušės, Džiovinti vaisiai, Džiovintos daržovės, Džiovintos žolelės, Džiovinta mėsa, Džiovinta žuvis, Džiovintos gėlės, Džiovinti žiedlapiai, Džiovintos slyvos, Profesionali džiovyklė, Gera džiovyklė, Gera maisto džiovyklė, Pastilė, Pastilės džiovinimas, Pastilės gaminimas, Džiovintos uogos, Obuolių džiovinimas, Kriaušių džiovinimas, Slyvų džiovinimas, Uogų džiovinimas, Vaisių džiovinimas, Daržovių džiovinimas, Sriubų džiovinimas, Mėsos džiovinimas, Žuvies džiovinimas, Žolelių džiovinimas, Gėlių džiovinimas, Žiedlapių džiovinimas, Arbatos džiovinimas.

Ezidri
901004
Įvertinimas 
Inga Ingute 2019-07-31

sitas specialus padeklas tiesiog wow

Kokia gaunasi pas mane pastile, koks grozis. Kaip as vargau anksciau su tuo sviestiniu popieriumu !!! O cia kaip lengva ir visai kitokia pastile gaunasi, visiskai kitokia nei ant popieriaus.

  • 1 iš 1 žmonių šis atsiliepimas buvo naudingas.

SUSISIEKITE SU MUMIS JUMS PATOGIU BŪDU