Kompostavimo krepšys 2

Naujausios kartos Bokashi - virtuvės organinių atliekų kompostavimo krepšys 2

Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.


Realūs mūsų klientų atsiliepimai Facebook'e:

99,00 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 6.9€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
2 10% 19,80 €
Kiekis

PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Naujausios kartos Bokashi - virtuvės organinių atliekų kompostavimo krepšys 2

Išskirtinio dizaino, pelniusio ne vieną tarptautinį apdovanojimą.

Idealus butui, namui, biurui, restoranui, kavinei.

Pagamintas iš aukščiausios rūšies, ekologiško cukranendrių plastiko.

Šis kompostavimo krepšys - tai geras sprendimas panaudoti virtuvės organines atliekas pagal paskirtį ir namuose ar darbe pasigaminti natūralias trąšas bei pradėti gaminti kompostą. Jokio blogo kvapo. Pritaikytas butams, namams, biurams, restoranams, kavinėms.

Išskirtinio dizaino Bokashi kompostavimo krepšys 2 - atsakingam, tausojančiam aplinką, naujausias technologijas mėgstančiam žmogui.


Krepšio išmatavimai: 34 x 24 x 24 cm.


Bokashi kompostavimo krepšio 2 komplektą sudaro:

  • Bokashi kompostavimo krepšys su kraneliu
  • Bokashi kompostavimo granulės 1,5 L
  • Atliekų trombuotojas
  • Samtelis Bokashi granulėms
  • Kibiro talpa 10 L

Pasigamink puikias organines trąšas pats. Nuo šiol virtuvės organinių atliekų nereikės išmesti. Pradėk gaminti natūralų kompostą ypač greitai ir net savo namuose.


Bokashi kompostavimo krepšių naudojimo instrukcija:

Šiuos kompostavimo krepšius naudoti ypač paprasta. Visas virtuvės organines atliekas dėkite į Bokashi kompostavimo krepšį. Dienos pabaigoje, ant supiltų organinių atliekų, užberkite nedidelį kiekį (20 ml) Bokashi granulių ir prispauskyte su specialiu grūstuvėliu. Prispaudus atliekas su grūstuvėliu, netraukite jo atgal, kad kuo mažiau patektų oro. Tokiu būdų fermentacija vyks spačiau. Kas tris dienas išleiskite susikaupųsį skystį per specialų kranelį. Prisipildžius krepšiui, užberkite ant viršaus nedidelį kiekį Bokashi granulių ir galite (bet nebūtinai) palikiti fermentuotis apie 2 savaites. Praėjus 2 savaitėms, nuleiskite skystį per kranelį į tarą, kurią galima uždaryti. Po 2 savaičių arba prisipildžius kompostavimo krepšiui, organines atliekas išpilkite į kompostinę (žiemos metu galite išpilti ir į šiltnamį ar ant lysvės) ir užberkite 5 cm žemės sluoksniu. Išpylus organines atliekas iš Bokashi kompostavimo krepšio, gerai jį išplaukite.


Jei neturite sodo, organines atliekas pilkite į specialų konteinerį, skirtą organinėms ir žaliosioms atliekoms arba į bendrą buitinių atliekų konteinerį.


Susikaupųsį skystį galite naudoti kaip organinę trašą savo kambariniams/biuro ar lauko augalams, supilti į kompostą (žiemos metu galite išpilti ir į šiltnamį ar ant lysvės) arba supilti į kriauklę (kaip valymo priemonę). Jei naudosite kaip trąšą, pradžioje skieskite su didesniu kiekiu vandens, kad nenudegintumėte augalų. Tirpalo stiprumas priklauso nuo to, kokias organines atliekas metėte į Bokashi kompostavimo krepšį. Standartinis skiedimas 1:100-1:200.


Patarimai: Prieš pradedant naudoti Bokashi krepšį, patikrinkite ar kranelis užsuktas. Organines atliekas smulkinkite, taip greičiau susifermentuos atliekos ir jų tilps ženkliai daugiau. Bokashi kompostavimo krepšį visada laikykite uždarytą dangčiu. Kad pasiekti geresnio ir greitesnio rezultato, rekomenduojame papildomai naudoti preparatą Slieko Svajonė (skiedimas 1:100). Geriausia turėti 2 krepšius. Kol 1 krepšys pildomas, kitame fermentuojasi organinės atliekos. Atkreipiame dėmesį, kad šiuose kibiruose maistinės atliekos pilnai neišyra (dar yra matomi maisto likučiai), tačiau jos vis tiek tinkamos naudojimui po augalais, kadangi atliekos jau būna sufermentuotos. Jos taip pat yra tinkamos tolimesnei komposto gamybai (tokiai, kaip mes įsivaizduojame kompostą, birų kaip žemė - tam, sufermentuotus likučius, reikia išpilti į kompostavimo vietą). Komposto gamybos laikas priklauso nuo įvairių faktorių. Tokių kaip - temperatūra, drėgmė, organinių atliekų struktūros ir dydžio. Tam, kad kompostavimo procesas vyktų greičiau rekomenduojame naudoti komposto pagreitintoją "Slieko svajonė". 


Alternatyvūs pavadinimai: Kompostavimo kibirai, Bokashi 2, Bokashi Organco, Skaza, Bokashi kibirai, Bokaši kibirai, Bokaši, Bokashi, Bokasi kibirai, Bokasi kibirai, Virtuvės atliekų kompostavimas, Organikos kompostavimas, Virtuvės organika.

Bokashi
103018
Įvertinimas 
Inga Ingute 2019-07-30

labai grazus ir geras pirkinys :)

Esu tikrai patenkinta šiuo pirkiniu. Labai man patinka, labai jau gražus šis krepšys. Laikau tiesiai ant virtuvės darbastalio.
Skysčio pasigamina nemažai, tad palepinu ne tik namų, bet ir laiptinės ir kiemo augalus. Pilu net aplink medžius :)

Įvertinimas 
Violeta Dauksiene 2019-07-25

puosmena ir praktiskumas :)

Visi kas ateina klausia , o kas cia :)))) As laikau ant virtuvinio stalo ir atrodo puikiai :) tik ka pjaustau, atsidarau dangti ir metu, beveik kaip pas Jus filmuke parodyta.
Jau turiu ir skyscio pasigaminto, palaisciau savo balkono siltnamiuka :)
Kvapo apsoluciai jokio nesijaucia, estetiska, svarbiausia, kad jau ir organika rusiuoju.
Komposto neturiu, tad metu i bendra atlieku konteineri ir zinau kad prisidedu prie maziau uzterstos aplinkos.
Dar karta saunuoliai uz visa tai, ka darote :)