Turite klausimų? Skambinkite! 864277778
Nauja

Kompostavimo krepšys 2

Bokashi - virtuvės organinių atliekų kompostavimo krepšys 2.

Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

106,00 EUR
Kiekis
  • Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą
  • Prekių pristatymas per kurjerį: An Tr Pn Prekių pristatymas per kurjerį: An Tr Pn
  • Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus

Bokashi - virtuvės organinių atliekų kompostavimo krepšys 2. Tai geras sprendimas panaudoti virtuvės organines atliekas pagal paskirtį ir namuose pasigaminti natūralias trąšas bei kompostą.

Bokashi kompostavimo kibiras yra gražios išvaizdos ir papuoš net ir pačią naujausią virtuvę.


Kibiro išmatavimai: 34 x 24 x 24 cm.


Bokashi kompostavimo vieno kibiro komplektą sudaro:

  • Bokashi kompostavimo kibiras su kraneliu
  • Bokashi kompostavimo granulės 1,5 l
  • Atliekų trombuotojas
  • Samtelis Bokashi granulėms
  • Kibiro talpa 10 L

Galimos kibirų spalvos: pilka, mėlyna, juoda, balta. Detaliau žiūrėti nuotraukose.

Pasigamink puikias organines trąšas pats. Nuo šiol virtuvės organinių atliekų nereikės išmesti. Pasigamink natūralų kompostą ypač greitai ir net savo namuose.


Bokashi kompostinių kibirų naudojimo instrukcija:

Šiuos kompostinius kibirus naudoti ypač paprasta. Visas virtuvės organines atliekas dėkite į Bokashi kompostinį kibirą. Dienos pabaigoje sutrombuokite atliekas su specialiu trombuokliu ir užberkite nedidelį kiekį  (20 ml) Bokashi granulių. Kas tris dienas išleiskite susikaupųsį skystį per specialų kranelį. Prisipildžius kibirui, užberkite ant viršaus nedidelį kiekį Bokashi granulių ir palikite fermentuotis apie mėnesį. Praėjus mėnesiui nuleiskite skystį per kranelį į plastikinį butelį su dangteliu. Organines atliekas išpilkite į kompostinę (žiemos metu galite išpilti ir į šiltnamį ar ant lysvės) ir užberkite 5 cm žemės sluoksniu. Išpylus organines atliekas iš Bokashi komposto kibiro, gerai jį išplaukite.


Susikaupūsį skystį galite naudoti kaip organinę trašą savo kambariniams ar lauko augalams arba supilti į kompostą (žiemos metu galite išpilti ir į šiltnamį ar ant lysvės). Jei naudosite kaip trąšą, pradžioje skieskite su didesniu kiekiu vandens, kad nenudegintumėte augalų. Tirpalo stiprumas priklauso nuo to, kokias organines atliekas metėte į Bokashi kompostinį kibirą. Standartinis skiedimas 1:100-1:200.


Patarimai: Prieš pradedant naudoti Bokashi kibirą, patikrinkite ar kranelis užsuktas. Organines atliekas smulkinkite, taip greičiau susifermentuos atliekos ir jų tilps ženkliai daugiau. Bokashi kompostinį kibirą visada laikykite uždarytą dangčiu. Kad pasiekti geresnio ir greitesnio rezultato, rekomenduojame papildomai naudoti preparatą Slieko Svajonė (skiedimas 1:100). Geriausia turėti 2 kibirus. Kol 1 kibiras pildomas, kitame fermentuojasi organinės atliekos.
Alternatyvūs pavadinimai: Kompostavimo kibirai, Bokashi kibirai, Bokaši kibirai, Bokaši, Bokashi, Bokasi kibirai, Bokasi kibirai, Virtuvės atliekų kompostavimas, Organikos kompostavimas, Virtuvės organika.

Specifinė nuoroda

No customer reviews for the moment.

Greitu metu bus čia bus papildoma informacija.