Prekes kainuojančias daugiau kaip 50 EUR pirkite išsimokėtinai su General Financing. Daugiau info čia.

Kompostavimo krepšys 2

Average grade 

Naujausios kartos Bokashi - virtuvės organinių atliekų kompostavimo krepšys 2

Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

99,00 €
Kiekis

Naujausios kartos Bokashi - virtuvės organinių atliekų kompostavimo krepšys 2

Išskirtinio dizaino, pelniusio ne vieną tarptautinį apdovanojimą.

Idealus butui, namui, biurui, restoranui, kavinei.

Pagamintas iš aukščiausios rūšies, ekologiško cukranendrių plastiko.

Šis kompostavimo krepšys - tai geras sprendimas panaudoti virtuvės organines atliekas pagal paskirtį ir namuose ar darbe pasigaminti natūralias trąšas bei pradėti gaminti kompostą. Jokio blogo kvapo. Pritaikytas butams, namams, biurams, restoranams, kavinėms.

Išskirtinio dizaino Bokashi kompostavimo krepšys 2 - atsakingam, tausojančiam aplinką, naujausias technologijas mėgstančiam žmogui.


Krepšio išmatavimai: 34 x 24 x 24 cm.


Bokashi kompostavimo krepšio 2 komplektą sudaro:

  • Bokashi kompostavimo krepšys su kraneliu
  • Bokashi kompostavimo granulės 1,5 L
  • Atliekų trombuotojas
  • Samtelis Bokashi granulėms
  • Kibiro talpa 10 L

Pasigamink puikias organines trąšas pats. Nuo šiol virtuvės organinių atliekų nereikės išmesti. Pradėk gaminti natūralų kompostą ypač greitai ir net savo namuose.


Bokashi kompostavimo krepšių naudojimo instrukcija:

Šiuos kompostavimo krepšius naudoti ypač paprasta. Visas virtuvės organines atliekas dėkite į Bokashi kompostavimo krepšį. Dienos pabaigoje, ant supiltų organinių atliekų, užberkite nedidelį kiekį (20 ml) Bokashi granulių ir prispauskyte su specialiu grūstuvėliu. Prispaudus atliekas su grūstuvėliu, netraukite jo atgal, kad kuo mažiau patektų oro. Tokiu būdų fermentacija vyks spačiau. Kas tris dienas išleiskite susikaupųsį skystį per specialų kranelį. Prisipildžius krepšiui, užberkite ant viršaus nedidelį kiekį Bokashi granulių ir galite (bet nebūtinai) palikiti fermentuotis apie 2 savaites. Praėjus 2 savaitėms, nuleiskite skystį per kranelį į tarą, kurią galima uždaryti. Po 2 savaičių arba prisipildžius kompostavimo krepšiui, organines atliekas išpilkite į kompostinę (žiemos metu galite išpilti ir į šiltnamį ar ant lysvės) ir užberkite 5 cm žemės sluoksniu. Išpylus organines atliekas iš Bokashi kompostavimo krepšio, gerai jį išplaukite.


Jei neturite sodo, organines atliekas pilkite į specialų konteinerį, skirtą organinėms ir žaliosioms atliekoms arba į bendrą buitinių atliekų konteinerį.


Susikaupųsį skystį galite naudoti kaip organinę trašą savo kambariniams/biuro ar lauko augalams, supilti į kompostą (žiemos metu galite išpilti ir į šiltnamį ar ant lysvės) arba supilti į kriauklę (kaip valymo priemonę). Jei naudosite kaip trąšą, pradžioje skieskite su didesniu kiekiu vandens, kad nenudegintumėte augalų. Tirpalo stiprumas priklauso nuo to, kokias organines atliekas metėte į Bokashi kompostavimo krepšį. Standartinis skiedimas 1:100-1:200.


Patarimai: Prieš pradedant naudoti Bokashi kompostavimo krepšį, patikrinkite ar kranelis užsuktas. Organines atliekas smulkinkite, taip greičiau susifermentuos atliekos ir jų tilps ženkliai daugiau. Bokashi kompostavimo krepšį visada laikykite uždarytą dangčiu. Kad pasiekti geresnio ir greitesnio rezultato, rekomenduojame papildomai naudoti preparatą Slieko Svajonė (skiedimas 1:100). 


Alternatyvūs pavadinimai: Kompostavimo kibirai, Bokashi 2, Bokashi Organco, Skaza, Bokashi kibirai, Bokaši kibirai, Bokaši, Bokashi, Bokasi kibirai, Bokasi kibirai, Virtuvės atliekų kompostavimas, Organikos kompostavimas, Virtuvės organika.

Specifinė nuoroda

Inga I
2019-07-30
labai grazus ir geras pirkinys :):

Esu tikrai patenkinta šiuo pirkiniu. Labai man patinka, labai jau gražus šis krepšys. Laikau tiesiai ant virtuvės darbastalio.
Skysčio pasigamina nemažai, tad palepinu ne tik namų, bet ir laiptinės ir kiemo augalus. Pilu net aplink medžius :)

Violeta D
2019-07-25
puosmena ir praktiskumas :):

Visi kas ateina klausia , o kas cia :)))) As laikau ant virtuvinio stalo ir atrodo puikiai :) tik ka pjaustau, atsidarau dangti ir metu, beveik kaip pas Jus filmuke parodyta.
Jau turiu ir skyscio pasigaminto, palaisciau savo balkono siltnamiuka :)
Kvapo apsoluciai jokio nesijaucia, estetiska, svarbiausia, kad jau ir organika rusiuoju.
Komposto neturiu, tad metu i bendra atlieku konteineri ir zinau kad prisidedu prie maziau uzterstos aplinkos.
Dar karta saunuoliai uz visa tai, ka darote :)

Veiklą vykdomą pagal individualios veiklos vykdymo pažymą. Numeris: 905687

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: