vaisiu-dziovykle-kaina-darzoviu dziovykle-Džiovyklė-Ezidri-FD500-DIGITAL

Ezidri FD500 Digital


Realūs mūsų klientų atsiliepimai Facebook'e:

219,98 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 12.62€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.
Garantinis laikotarpis
Kiekis

PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Naujos kartos vaisių džiovyklė Ezidri FD500 Digital pasižymi visomis savybėmis, kad ją galėtume vadinti idealia maisto džiovykle

Ezidri vaisių džiovyklė yra ypatinga tuo, kad turi horizontalią džiovinimo sistemą, jos temperatūrą galima reguliuoti ir nustatyti laikmatį, o padėklai yra dviejų sluoksnių sienelių, kas labai efektyviai padeda išlaikyti šilumą ir taupyti elektros energiją. Ezidri vaisių džiovyklė turi įvairių aksesuarų, skirtų vaisių juostelių, pastilės, tyrių, padažų, sriubų, skystų, o taip pat lipnių ir smulkių produktų džiovinimui. Ezidri FD500 vaisių džiovyklė gali būti padidinta net iki 15 padėklų. Ezidri FD500 Digital vaisių džiovyklė yra pakankamai galinga (500 W), bet suvartoja vidutiniškai tik apie 0,2 kWh per valandą (energijos suvartojamas priklauso nuo įvairių veiksnių). Ezidri maisto džiovyklė gali dirbti nepertraukiamai net 10 mėnesių. Visos išvardintos priežastys įtakoja ir tai, kad Ezidri vaisių džiovklė yra populiari ir tarp profesionalų.

Ezidri vaisių džiovyklė turi patentuotą ypatingą horizontalią oro padavimo sistemą

Ši specialiai sukurta oro padavimo sistema užtikrins, kad Jūsų produktai visuose padėkluose džius tolygiai ir jums nereikės gaišti savo brangų laiką, kad juos pakeisti vietomis. Produktai visuose padėkluose bus išdžiovinami tiek iš vidaus, tiek iš išorės tolygiai ir tuo pačiu metu. Džiovinamų produktų kvapai nesusimaišys, todėl Jūs galėsite džiovinti įvairius produktus vienu metu, pvz. vaisius, daržoves ir mėsą, uogas, sausus pusryčius, RAW maistą ir dar daugelį kitų skanumynų, net ir gyvūnų maistuką!


Ezidri FD500 Digital vaisių džiovyklės techniniai duomenys:

  • Skersmuo - 340 mm

  • Aukštis (su 5 padėklais) - 268 mm
  • Svoris (su 5 padėklais) - 3,4 kg
  • Dvigubos sienelės padėklai
  • Nenaudojamas BPA plastikas

Komplektacija susideda iš pagrindo, 5 padėklų, 1 plono tinklelio ir 1 tvirto tinklelio bei vaisių džiovyklės naudojimosi instrukcijos. Vaisių džiovyklė sukurta taip, kad joje būtų galima išdėlioti apie 12,5kg šlapių/žalių produktų. Ezidri FD500 Digital vaisių džiovyklę galima padidinti iki 15 padėklų žolelių ir gėlių džiovinimui; iki 12 padėklų vaisiams, daržovėms ir jautienos juostelėms ir iki 10 padėklų vaisiniams lakštams (pastilėms), maistui ir sriuboms džiovinti.


10 priežasčių dėl kurių Jums neabejotinai patiks Ezidri vaisių džiovyklė, nes:

1. joje tolygiai išdžiovinsite iki 12,5 kg produktų vieno džiovinimo metu.

2. Džiovinamų produktų kvapai nesusimaišys. Todėl vienu metu galėsite džiovinti skirtingų rūšių maistą.

3. Galėsite džiovinti vaisius ir kitus produktus nepertraukiamai ilgiau nei kelias paras iš eilės (džiovyklė net 10 mėn. gali dirbti nepertraukiamai). Termo saugiklis ir tiguba izoliacija leidžia palikti Ezidri FD500 Digital vaisių džiovyklę ir naktį.

4. Esant elektros energijos trikdžiams/nukrypimams, džiovyklė automatiškai atsijungia.

5. Vienu metu galėsite išdžiovinti labai daug produktų, nes vaisių džiovykę Ezidri FD500 Digital galima padidinti net iki 15 aukštų ir jie visi džius tolygiai.

6. Džiovinimo metu nereikės vargti keičiant padėklus vietomis, nes produktai visuose padėkluose džius vienodai, tiek apatiniuose, tiek viršutiniuose padėkluose. 

7. Vaisių džiovyklė suvartoja mažai elektros energijos džiovinimo metu.

8. Komplete yra ir galite įsigyti papildomai specialius tinklelius, tinkamus džiovinti pastilę, vaisių juosteles, tyres, padažus, sriubas ir kitus skystus ir/ar lipnius produktus.

9. Ezidri FD500 Digital vaisių džiovyklėje išdžiovintų produktų skonis ir aromatas išlieka nepriekaištingas. Kaip profesionalūs kulinarai, galėsite džiovinti ne tik vaisius, daržoves, mėsą, bet taip pat ir žuvį, sriubas, gėles, žoleles ir daug kitų maisto produktų.

10. 2 metų garantija.

Ezidri FD500 Digital vaisių džiovyklė turi garantiją, kuri taikoma nuo prekės įsigijimo dienos. 


Galite džiovinti dar daugiau - papildomi vaisių džiovyklės padėklai ir kiti priedai

Ezidri vaisių džiovyklė yra unikali tuo, kad joje numatyta galimybė prireikus padidinti džiovinamų produktų kiekį įsigijus papildomų padėklų. Jei įsigijote FD500 Digital maisto džiovyklę – galite papildomai įsigyti dar 10 padėklų ir viso jų turėsite 15. Dėl to, kad padidinote padėklų skaičių vieno džvionimo metu, Jums neprireiks produktų džiovinti ilgiau ir naudoti daugiau elektros energijos. Jūs taip pat galite įsigyti papildomai ne tik padėklų, bet ir tvirtų (papildomai daugiausiai rekomenduojama įsigyti 9 vnt.) bei minkštų tinklelių (papildomai daugiausiai rekomenduojama įsigyti 14 vnt.) skystiems, lipniems, smulkiems produktams džiovinti; tarpinių žiedų, padidinti padėklo aukštį kai norite džiovinti didesnio gabarito produktus. 

Veikia 24/7

Prietaisas sukurtas veikti 24 valandas, 7 dienas per savaitę. Oficialiame Ezidri aptarnavimo centre atlikti tyrimai patvirtino, jog galite naudotis džiovykle jos neišjungdami 10 mėnesių. 

Saugi naudoti

Ezidri vaisių džiovyklė yra sukonstruota taip, kad būtų galima išvengti neįprastų ir pavojingų situacijų. Dėl to joje įrengti specialūs apsaugos mechanizmai: jei pakyla elektros tinklo įtampa, į džiovyklę netyčia pateko pašalinių daiktų ar visgi džiovyklė perkaito, ji tiesiog savaime išsijungia.

Skirtingi temperatūros režimai ir džiovinimo laiko nustatymas

Temperatūra ir laikmatis reguliuojami rankiniu būdu. Temperatūrą galima nustatyti nuo 30°C iki 60°C (5°C intervalais), o laikmačio valdymas galimas reguliuoti nuo 1 val. iki 24 val. (1 val. intervalais).

Itin kokybiškas ir saugus naudoti plastikas

Galite būti tikri, jog Ezidri vaisių džiovyklės gamyboje nenaudojamas BPA plastikas ir visi šio prietaiso komponentai yra pagaminti tik iš saugių medžiagų. Naudojamas plastikas net ir smarkiai kaitinamas neskleidžia kvapo, todėl džiovinami produktai neįgaus jokių pašalinių nemalonių kvapų, o pati vaisių džiovyklė nepakeis savo formos, kaip dažnai nutinka naudojant prastesnės kokybės vaisių džiovykles.

Pasigaminsite net saldainių

Unikalus Ezidri vaisių džiovyklės funkcionalumas užtikrina, kad ir namų salygomis galite patys pagaminti natūralių ir sveikų saldainių iš vaisių tyrelės. Tai jums leis padaryti ypatingi plastiko tvirti tinkleliai.


Ezidri
901007

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Rekomenduojame Jums