Ezidri FD1000 Digital mini rinkinys

  • -23,69 €
  • Pakuotė
vaisiu-dziovykle-ezidri-kaina
404,80 €
381,11 € Sutaupote 23,69 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 17.13€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.

Šiame rinkinyje yra

Kiekis
PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į VENIPAK ir LP EXPRESS paštomatus tik už 1,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Maisto džiovyklė Ezidri Ultra FD1000 Digital - tinka ir profesionaliam naudojimui, ir naudoti namų ūkiuose.

Rekomenduojame Jums

Pastebėję, kad klientai, kurie įsigijo Ezidri FD1000 Digital maisto džiovyklę, jau kitą dieną po pristatymo (o kartais net tą pačią dieną) užsisako papildomus priedus džiovyklei - užsisako papildomus padėkliukus pastilei ir tinklelius, Jūsų patogumui sukūrėme mini rinkinį. Tam, kad Jums nereikėtų abejoti ir galvoti, ko Jums gali pritrūkti ir ką dar įsidėti į mūsų el. parduotuvės krepšelį, mes pagalvojome už Jus ir į maisto džiovyklės mini rinkinį sudėjome viską pilnam maisto džiovyklės Ezidri FD1000 sukomplektavimui. O taip pat prie rinkinio pridėjome nepakeičiamą virtuvės pagalbininkę obuolių džiovinimui - obuolių pjaustyklę.


Rinkinį sudaro: maisto džiovyklė Ezidri FD1000 Digital, 5 padėklai, 5 padėkliukai pastilei, 5 ploni tinkleliai ir obuolių pjaustyklė. Taip pat šio rinkinio privalumas - maisto džiovyklei suteikiama 3 metų garantija.


Dar vienas privalumas rinktis rinkinį - jo kaina. Pirkdami šį rinkinį, tas pačias prekes įsigysite pigiau.


Ezidri FD1000 Digital privalumai: profesionali, galinga (1000 W) vaisių džiovyklė, puikiai tinkanti ir profesionaliam naudojimui, ir naudoti namų ūkiuose. Galima padidinti net iki 30 padėklų. Turi tikslios temperatūros nustatymą ir trijų sluoksnių sieneles. Nepaisant to, kad yra galinga, Ezidri suvartoja mažai elektros energijos.

Analogų neturinti patentuota oro padavimo sistema, kurią turi Ezidri džiovintuvai, užtikrins džiovintų maisto produktų kokybę - kad Jūsų maisto produktai visuose padėkluose džiūs tolygiai ir džiovinamų maisto produktų kvapai nesusimaišys, todėl Jūs galėsite džiovinti įvairius maisto produktus vienu metu.


Daugiau apie Ezidri FD1000 Digital sužinoti galite perskaitę prekės aprašymą čia: SUSIPAŽINK SU EZIDRI


Ezidri
Įvertinimas 
Vita 2018-12-06

Padėklų noriu

Noriu nusipirkti padėklų pastilai, kur galėčiau jų gauti?

  • 1 iš 1 žmonių šis atsiliepimas buvo naudingas.

SUSISIEKITE SU MUMIS JUMS PATOGIU BŪDU