Vaisių džiovyklė

  • Akcija
  • -21,00 €
vaisiu-dziovykle-ezidri-fd1000-digital
Taikoma nuolaida
298,98 €
319,98 €
Sutaupote 21,00 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 12.62€
Garantinis laikotarpis


Pranešimai

PRISTATYMAS PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).


Plonas tinklelis Ezidri

O dėka plonų tinklelių, kurių vienas yra džiovyklės komplekte (ir kurių didesnį kiekį visada galite įsigyti papildomai), džiovinimo metu tokie vaisiai, kaip braškės, arbūzai, melionai, kriaušės ir kiti limpantys vaisiai, neprilips prie padėklų ir juos bus lengviau nuimti, kai jie išdžius.

Pastilės padekliukas Ezidri

Taip pat komplekte yra vienas tvirtas padėkliukas skystiems produktams džiovinti, kuriame galėsite džiovinti pastiles. Prireikus daugiau padėkliukų skystų produktų džiovinimui, bet kuriuo metu jų galite įsigyti daugiau.

Papildomi padėklai Ezidri

Esant reikalui, galėsite padidinti džiovyklę iki 24 padėklų, kad galėtumėte išdžiovinti vienu metu dar daugiau savo mėgstamų vaisių, iki 15 padėklų, kad galėtumėte vienu metu išdžiovinti daugiau norimų pastilių, o iki 30 padėklų padidinti džiovyklę galėsite, jei norėsite džiovinti mėgstamų prieskoninių ar kitokių žolelių arbatai. Dar vienas Ezidri privalumas - padidinus džiovyklę, Jūsų elektros sąnaudos beveik nepasikeis.

Tarpiniai žiedai Ezidri

Taip pat šiai džiovyklei papildomai galima įsigyti tarpinių žiedų, kad galima būtų džiovinti storesnius vaisių gabaliukus ar net pilnus, nepjaustytus vaisius (pavyzdžiui, apelsinus, kuriuos vėliau galėsite panaudoti kaip kvapnius papuošimus).

Be to, šioje džiovyklėje galėsite džiovinti ne tik vaisius ir daržoves, žoleles ir pastilę, bet taip pat galėsite išdžiovinti mėsą bei žuvį.


Standartinis džiovyklės komplektas

5 padėklai, tinklelis lipnių ir smulkių produktų džiovinimui, padėkliukas skystų produktų džiovinimui, PDF instrukcija su receptų patarimais lietuvių kalba.

Jeigu vėliau bus poreikis įsigyti papildomų aksesuarų (padėklų, tinklelių, pastilės padėkliukų ar tarpinių žiedų), jų visuomet galėsite įsigyti papildomai - visada turime pakankamą jų kiekį savo sandėlyje.


Džiovyklės pristatymas

Jūsų užsakyta vaisių džiovyklė bus pristatyta per 1-2 darbo dienas. Gavus Jūsų užsakymą iki 11 val., jį išsiunčiame tą pačią dieną Jūsų nurodytu adresu arba į Venipak ar Omniva paštomatus. Džiovyklės pristatymo į paštomatus kaina nuo 2 eur, o pristatymo Jūsų nurodytu adresu - nuo 4 eur.

Pastaba: kartu su džiovykle užsisakius dar ir papildomų padėklų, Jūsų siuntą galėsime pristatyti tik su kurjeriu Jūsų nurodytu adresu (nes į paštomatą siunta netilps).Kiti džiovyklės parametrai

  • Džiovyklės skersmuo - 390 mm
  • Džiovyklės aukštis (su 5 padėklais) - 280 mm
  • Džiovyklės svoris (su 5 padėklais) - 4,7 kg
  • Džiovyklė turi trigubos sienelės padėklus
  • Džiovyklės spalva - balta
  • Džiovyklė savo sudėtyje neturi BPA plastiko
  • Laikmatis: nuo 1 val. iki 48 val.
  • Temperatūros reguliavimas: nuo 30°C iki 70°C. Pasibaigus nustatytam džiovinimo laikui, temperatūra automatiškai sumažės iki 30°C ir džiovyklė dirbs budėjimo režime. Tai reikalinga tam, kad būtų palaikomas išdžiovintų produktų sausumas ir nesikauptų drėgmė atgal, kuri jau buvo išgarinta, kol jų nesupakuosite į specialiai tam skirtas talpas ilgam laikymui.

Garantija džiovyklei

Džiovyklei suteikiama 2-ių metų garantija. Nepaisant to, kad Ezidri džiovyklės genda labai retai, pasitaikius kokiems nors gedimams, susisiekite su mumis ir mes Jūsų nurodytu adresu atsiųsime kurjerį, kuris paims iš Jūsų džiovyklę garantiniam aptarnavimui. Originalios džiovyklės pakuotės (dėžės) saugoti nereikia.

Bolt Pay Later

Bolt Pay Later - naujas ir inovatyvus atsiskaitymo būdas leis Jums gauti užsakymą dabar, o sumokėti vėliau, be papildomų mokesčių, jeigu tai padarysite per pirmas 30 dienų*. Visa tai atlikite vos keliais mygtukų paspaudimais – į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, pereikite prie apmokėjimo, pasirinkite mokėjimo būdą Bolt Pay Later ir patvirtinkite savo užsakymą. Kitame žingsnyje patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu – m. parašu, Smart-ID programėle arba su el. bankininkyste ir sulaukite atsakymo apie Jums suteiktą galimybę prekes įsigyti šiuo būdu.

Bolt Pay Later paslaugas siūlo ir administruoja bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB konsultantais +370 5 24 09 988

Patogiai stebėk savo pasirašytas sutartis per: profile.estopay.lt/login

*ESTO 3 ir/arba Bolt Pay Later mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 ar Bolt Pay Later įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavydys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3 ir/arba Bolt Pay Later įmokos skolinantis 500 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 12 mėnesių, metinė palūkanų norma – 9,9 proc., mėnesio įmoka – 45,99 eurai, sandorio sudarymo mokestis – 0 eurų, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 20,31 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 551,84 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

*Pagal LR vartojimo kredito įstatymą, nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.


ESTO 3

ESTO 3 - naujas ir inovatyvus atsiskaitymo būdas leis Jums gauti užsakymą dabar, o sumokėti per 3 kartus. Sumokėjus visas ESTO 3 įmokas per 3 mėnesius, Jums prekės ir paslaugos nepabrangs!*. Pavyzdžiui, perkant prekes už 200 eurų mėnesinė įmoka yra 66.66 eurai, o Jūsų grąžinama bendra suma bus 200 eurai. Visa tai atlikite vos keliais mygtukų paspaudimais – į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, pereikite prie apmokėjimo, pasirinkite mokėjimo būdą ESTO 3 ir patvirtinkite savo užsakymą. Kitame žingsnyje patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu – m. parašu, Smart-ID programėle arba su el. bankininkyste ir sulaukite atsakymo apie Jums suteiktą galimybę prekes įsigyti šiuo būdu.

ESTO 3 paslaugas siūlo ir administruoja bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB konsultantais +370 5 24 09 988

Patogiai stebėk savo pasirašytas sutartis per: profile.estopay.lt/login

*ESTO 3 mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavydys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3 įmokos skolinantis 500 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 12 mėnesių, metinė palūkanų norma – 9,9 proc., mėnesio įmoka – 45,99 eurai, sandorio sudarymo mokestis – 0 eurų, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 20,31 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 551,84 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

*Pagal LR vartojimo kredito įstatymą, nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.


ESTO LIZINGAS

ESTO lizingas - Norimas prekes, iki 10 000 €, ypač greitai ir patogiai galite įsigyti išsimokėtinai! Šis atsiskaitymo būdas nereikalauja mokėjimo iš karto - galėsite gauti užsakymą dabar, o sumokėti išsimokėtinai. Visa tai atlikite vos keliais mygtukų paspaudimais – į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, pereikite prie apmokėjimo, pasirinkite mokėjimo būdą ESTO lizingas ir patvirtinkite savo užsakymą. Kitame žingsnyje patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu – m. parašu, Smart-ID programėle arba su el. bankininkyste ir sulaukite atsakymo apie Jums suteiktą galimybę prekes įsigyti šiuo būdu.

Pirkimo išsimokėtinai sąlygos:

Finansuosime pirkinio kainą iki 10 000 €. Išsimokėjimo terminai iki 60 mėn.Sutartis gali sudaryti visi 18–70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.

ESTO LIZINGAS paslaugas siūlo ir administruoja bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB konsultantais +370 5 24 09 988

Patogiai stebėk savo pasirašytas sutartis per: profile.estopay.lt/login

Su kiekvienu finansavimo sprendimu yra susijusi rizika ir prievolės, todėl prieš pradedant naudoti
paskolų produktus, prašome rūpestingai pagalvoti. Pavyzdžiui, esant 500 eurų paskolos sumai su 36 mėnesių 9.90 proc. fiksuotomis palūkanomis ir 0 eurų sutarties mokesčiu, bendros kredito kainos metinė norma yra 20.57 proc., mėnesinę įmoką sudaro 18.29 eurai, o vartotojo grąžinama bendra suma yra 658.44 eurai. Pirkimas išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas, todėl prieš priimdami minėtą sprendimą atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, jeigu reikia, pasitarkite su UAB ESTO darbuotojais arba kitais konsultantais.

*Pagal LR vartojimo kredito įstatymą, nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.


Ezidri
901001

Rekomenduojame Jums