Prekes kainuojančias daugiau kaip 100 EUR pirkite išsimokėtinai su General Financing. Daugiau info čia.

Agrovermikulitas-kaina-Vermikulitas-kaina
Agrovermikulitas-kaina-Vermikulitas-kaina
Agrovermikulitas-kaina-Vermikulitas-kaina

Vermikulitas Profi 2 mm

Average grade 

Vermikulitas. Agrovermikulitas. Hidrogranulės. Drėgmės palaikymui. Drenažui.

Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

1,73 €
Su mokesčiais
Pasirinkite Litražą
  • 1L
  • 5,5L
  • 80L
Kiekis


Garantuojame Agrovermikulito Profi 2mm mažiausia kainą Lietuvoje, perkant maišus.


Naudojimas: 

Agrovermikulitas sėklų daiginimui. Tam, kad sėklos pradygtų lengviau, sėklų užberimui naudokite agrovermikulitą 2 mm. Geriausia naudoti agrovermikulitą 2 mm.
Agrovermikulitas pagerina aeraciją, oro cirkuliaciją, yra labai lengvas. Agrovermikulitas apsaugo nuo temperatūtų svyravymo, sulaiko drėgmę ir apsaugo nuo perlaistymo ir perdžiūvimo. Agrovermikulitui išdžūvus, dirvožemis lieka toks pats purus, nesusidaro kieta plutelė, kaip ant durpių. Taigi, dėka šios savybės, sėklos ir toliau gauna oro ir joms lengviau dygti bei augti. 

Agrovermikulitas mulčiavimui. Agrovermikulitą sumaišykite su viršutiniu dirvos sluoksniu arba užpilkite 1–2cm storio sluoksniu aplink augalus.

Agrovermikulitas substratui paruošti, dirvai pagerinti. I substratą ar dirvą įmaišykite nuo 10 iki 50 % agrovermikulito. Agrovermikulitas nepamainomas komponentas orchidėjų substratui paruošti. Augalų įšaknijimui skatinti galima naudoti vien agrovermikulitą.

Agrovermikulitas kompostavimui. Į kompostuojamas medžiagas įmaišykite 10–15 agrovermikulito. Agrovermikulita taip pat galima užbarstyti ant komposto krūvos viršaus plonu sluoksniu. Naudojant Agrovermikulita pagreitėja komposto gamyba ir sumažėja nemalonus kvapai.

Agrovermikulitas drenažui. Ant indo dugno užpilkite 3–5 cm drėgno agrovermikulito. Jis gerai praleis vandenį ir užtikrins maksimalų augalų šaknų augimą.

Agrovermikulitas augalams transportuoti. Agrovermikulitą sumaišykite su durpėmis santykiu 1 : 1, sudrėkinkite. Augalą supakuokite įprastiniu būdu. Mišinys apsaugos šaknis nuo išdžiūvimo.

Agrovermikulitas svogūnėliams, šakniavaisiams, gumbasvogūniams saugoti. Ant konteinerio dugno užberkite 2–3 cm agrovermikulito, sudėkite gėlių svogūnėlius, šakniavaisius, gumbasvogūnius. Ant viršaus taip pat užpilkite agrovermikulito. Jis apsaugos nuo kenkėjų, drėgmės ir šalčio. Jei reikia, svogūnėlius, šakniavaisius, gumbasvogūnius kartais lengvai apipurkškite vandeniu.


Alternatyvūs pavadinimai: Vermikulitas kaina, Argovermikulitas kaina, Hidrogranulės, Žemės purentojas, Purintojas, Sėklų daiginimas, Puresnei žemei, Drėgmės palaikymui dirvožemyje, Drėgmės palaikymui vazonuose, Drėgmės palaikymui vazone.

105012

Specifinė nuoroda

mulciavimas.lt kolektyvas
2018-02-23
Atsakymas Aušrai:

Sveiki Aušra,

Ačiū už Jūsų pastabą. Taip, buvo įsivėlusi klaida. Jau ištaisėme.

1 out of 1 people found this review useful.
Aušra
2018-02-23
gal čia techninė klaida:

Parašyta kad 100 ml vermikulito kaina - 24,36 euro

Ar tikrai ????

mulciavimas.lt kolektyvas
2018-02-07
Atsakymas Gitanai:

Sveiki Gitana, labai džiaugiamės, kad ne tik sutaupėte, bet ir įsigyjote reikiamą kiekį :)
Kilus klausimams, visada galite kreiptis :)

mulciavimas.lt kolektyvas
2018-02-07
Atsakymas Alfredui:

Sveiki Alfredai, malonu, kad ir vėl domitės. Taip šiais metais ir vėl turime tik aukščiausios kokybės vermikulitą, kuris puikiai tinka daiginimui, bei kitiems darbams.
Kaip Jums sekėsi pernai metais daiginti?

Gitana
2018-02-07
gerai kad maisa pasiemiau:

Aciu Jums dideliausias, kad pasiulete geriau maisa imti, o ne kibiriuka, persiskaiciavau, na tikrai gaunasi daug pigiau ir jau dabar matau, kad kibiriuko nebutu man net pakake :)

1 out of 1 people found this review useful.
Alfredas
2018-01-03
labai geras:

labai geras, ar sais metais kokybe nepasikeite, bus tas pats? jau ruosiuosi daiginimui

1 out of 1 people found this review useful.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: