• Akcija
Agroperlitas-kaina-perlitas-kaina-perlitas-pirkti

Perlitas AgroProfi

Padidina drėgmę aplink augalus, praleidžia orą ir drėgmę prie augalo šaknų, tai svarbu dėl deguonies ir vandens absorbcijos, kuri vyksta per šaknis.

<


Realūs mūsų klientų atsiliepimai Facebook'e:

1,98 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 0.67€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.
Pasirinkite Litražą
Kiekis

PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Perlitas šiltnamiui be pakeltų lysvių ir dirvožemio pagerinimui

Tinkamas naudoti šiltnamyje, lauko augalams ir kambariniams bei terasų augalams.

Drėgmės sulaikymui, geresniam purumui bei oro cirkuliacijai rekomenduojame naudoti Agrovermikulitą - 2mm. O jei šiltnamyje planuojate keisti dirvožemį arba jį praturtinti maisto medžiagomis, rekomendojame vietoje to pasirinkti Dr. Humi preparatą ir Jums nereikės atlikti sunkaus ir daug laiko užimančio darbo.

Dėl detalesnės informacijos skambinkite tel. 8 642 77778


Perlitas (Agroperlitas)

Perlitas - sterilus, lаbаi lengvаs, nаtūrаlus, o ne dirbtinis produktаs, ventiliuojа ir аtpаlаiduojа dirvožemį ir sulаiko drėgmę. Tai yrа termiškаi išplėstа vulkаninė uolienа, savyje turi dаug porų bei kаpiliаrų. Jo pH yrа neutrаlus, jis nedegus, jаm įtаkos neturi ir jo neskаido rūgštys, bаzės, bаkterijos аrbа sаulės šviesа. Naudojant perlitą, sumаžėja druskų koncentrаcija, o tаip jis pаskаtinа ilgаlаikį dаugelio trąšų poveikį. Jo šviesi spаlvа skаtinа fotosintezę UV diаpаzone (tai svаrbu, kаi yra mаžаi nаtūrаlios saulės šviesos!).


Perlitas ir jo nauda

Pagreitina dygimą, skatina šaknų formavimąsi ir augimą, mažina persodinimo šoką ir žalą, apsaugo augalus nuo išdžiūvimo, sumažina temperatūros šoką, gerina dirvožemio vėdinimą, gerina dirvos įgeriamumą ir sumažina drėgmės išgaravimą, ekonomiškesnė laistymo procedūra, padeda nešti augalų šaknims visas maistines ir mineralines medžiagas, įskaitant trąšas, herbicidus ir pesticidus.


Perlitas ir jo savybės

Neturi piktžolių sėklų ar ligų, nes yra neorganinės kilmės, reguliuoja dirvožemio pH, nes ji turi neutralų pH, tinka daiginimui iš sėklų (sumaišant su vermikulitu, durpėmis arba grynas), gali būti naudojamas kaip dirvožemio pakaitalas (šiam tikslui jį galima maišyti su kitomis neorganinėmis medžiagomis), tinka hidroponikai ir bet kuriam kitam auginimo be dirvožemio panaudojimui, naudojamas dirvožemiui gerinti vejose (parkuose, soduose, golfo ir futbolo aikštynuose), nes pagerina žolės būklę, apsaugo nuo užmirkimo, mažina slidumą, padidina žolės lapų ir šaknų apimtį, mažina agrotechninės vejų priežiūros poreikį, vejos aptarnavimo kaštus.


Perlitas sodininkystėje

Perlitas padidina drėgmę aplink augalus, praleidžia orą ir drėgmę prie augalo šaknų. Tai svarbu dėl deguonies ir vandens absorbcijos, kuri vyksta per šaknis.

Sėklų daiginimui

Perlitą galima naudoti vieną arba sumaišyti lygiomis dalimis su vermikulitu, durpinėmis sąmanomis.

Dauginimui ataugomis

Perlitas yra tinkamas gėlių dauginimui ataugomis, tokiu būdu geriausiai dauginasi kambariniai augalai, krūmai ir vynuoginio tipo augalai. Agroperlitas pagreitina dygimą, skatina šaknų formavimąsi ir augimą, mažina persodinimo šoką ir žalą.


Perlitas kaina

Garantuojame perlito mažiausia kainą Lietuvoje, perkant maišus.

Detalesnė informacija, patarimai ir konsultacija telefonu Nr. +370 642 77778

Rosenthal Garden
105001
Įvertinimas 
Margarita 2018-04-24

Agroperlitas ar Agrovermikulitas 2mm

Sveiki, noriu pasiteirauti, darysiu pakeltas lysves, skaičiau, kad siūlo žemę maišyti su agroperlitu arba agrovermikulitų . Ką patartūmėt ir kiek reikia pakeltai lysvei, kurios aukštis yra 30 cm, ilgis – 150 cm, plotis – 75 cm, reikės 337,5 litrų komposto.

Įvertinimas 
Gytis 2018-02-20

Puikus perlitas

Aciu. Perlita gavome. Jis puikios kokybes.

Įvertinimas 
mulciavimas.lt kolektyvas 2018-02-07

Atsakymas Deimantei

Sveiki Deimante, ačiū, kad klausiate. Tam, kad Jums galėtume patarti, reikėtų žinoti ką Jus darysite: sodinsite, daiginsite, gaminsite substratą ar kt.?

Įvertinimas 
Deimantė 2018-02-07

Kaip maišyti su vermikulitu?

Sveiki, ačiū, prekes jau gavau. Norėjau Jūsų pasiteirauti, kaip maišyti perlitą su vermikulitu, kokia proporcija?

Rekomenduojame Jums

16,29 €
Pasirinkite Litražą: 0,5L 1L