Agroperlitas

Agroperlitas-kaina-perlitas-kaina-perlitas-pirkti
1,54 €
Su mokesčiais
Pasirinkite Litražą
Kiekis
Pristatymas nuo 12.04.2021

Perlitas. Agroperlitas. Hidrogranulės. Drėgmės palaikymui. Drenažui.

Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

Rekomenduojame Jums

Kaina 16,29 €
Pasirinkite Litražą : 0,5L 1L

Perlitas šiltnamiui be pakeltų lysvių ir dirvožemio pagerinimui, drėgmės sulaikymui, geresniam purumui, bei oro cirkuliacijai, rekomenduojame naudoti Agrovermikulitą - 2mm., jei dirvožemis sunkus, Agrovermikulitą - 8mm. O jei šiltnamyje planuojate keisti dirvožemį arba jį praturtinti maisto medžiagomis, rekomendojame vietoje to pasirinkti Dr. Humi preparatą ir Jums nereikės atlikti sunkaus ir daug laiko užimančio darbo.

Daugiau informacijos skambinkite 8 642 77778

Perlitas (Agroperlitas) - sterilus, jo neutrаlаus pH, lаbаi lengvаs, ventiliuojа ir аtpаlаiduojа dirvožemį ir sulаiko vаndenį. Perlitas yrа termiškаi išplėstа vulkаninė uolienа, turi dаug porų bei kаpiliаrų. Perlitas yrа nаtūrаlus, o ne dirbtinis produktаs. Jo pH yrа neutrаlus, jis nedegus, jаm įtаkos neturi ir jo neskаido rūgštys, bаzės, bаkterijos аrbа sаulės šviesа. Perlitas sumаžinа druskų koncentrаciją, o tаip pаtskаtinа ilgаlаikį dаugelio trąšų poveikį. Jo šviesi spаlvа skаtinа fotosintezę UV diаpаzone (svаrbu, kаi mаžаi nаtūrаlios šviesos!).


Perlitas - pagreitina dygimą,

Perlitas - skatina šaknų formavimąsi ir augimą,

Perlitas - mažina persodinimo šoką ir žalą,

Perlitas - yra sterilus,

Perlitas - apsaugo augalus nuo išdžiūvimo,

Perlitas - sumažina temperatūros šoką.


Perlitas tinka naudoti šiltnamyje, lauko augalams ir kambariniams bei terasų augalams;

Perlitas tinka naudoti šiltnamyje, lauko augalams ir kambariniams bei terasų augalams;

Perlitas gerina dirvožemio vėdinimą;

Perlitas gerina dirvos įgeriamumą ir sumažina drėgmės išgaravimą ekonomiškesnė laistymo procedūra;

Perlitas neturi piktžolių sėklų ar ligų, nes yra neorganinė kilmės;

Perlita reguliuoja dirvožemio pH, nes ji turi neutralų pH;

Perlitas padeda nešti augalų šaknims visas maistines ir mineralines medžiagas, įskaitant trąšas, herbicidus ir pesticidus;

Perlitas tinka daiginimui iš sėklų (sumaišytas su vermikulitu, durpėmis arba grynas) gali būti naudojamas kaip dirvožemio pakaitalas, šiam tikslui jį galima maišyti su kitomis neorganinėmis medžiagomis;

Perlitas tinka hidroponikai ir bet kuriam kitam auginimo be dirvožemio panaudojimui;

Perlitas naudojamas dirvožemiui gerinti vejose (parkuose, soduose, golfo ir futbolo aikštynuose), nes pagerina žolės būklę, apsaugo nuo užmirkimo, mažina slidumą, padidina žolės lapų ir šaknųapimtį, mažina agrotechninės vejų priežiūros poreikį, vejos aptarnavimo kaštus.


Perlitas sėlininkystėje  – perlitas padidina drėgmę aplink augalus, praleidžia orą ir drėgmę prie augalo šaknų, tai svarbu dėl deguonies ir vandens absorbcijos, kuri vyksta per šaknis.

Perlitas sėklų daiginimui   – naudojant perlitą, jį galima naudoti vieną arba sumaišyti lygiomis dalimis su vermikulitu, susmulkintomis durpinėmis samanomis, durpėmis.

Perlitas dauginimui ataugomis – perlitas yra tinkamas gėlių dauginimui ataugomis, tokiu būdu geriausiai dauginasi kambariniai augalai, krūmai ir vynuoginio tipo augalai. Agroperlitas pagreitina dygimą, skatina šaknų formavimąsi ir augimą, mažina persodinimo šoką ir žalą.

Garantuojame perlito mažiausia kainą Lietuvoje, perkant maišus.

 


Alternatyvūs pavadinimai: Perlitas, Agroperlitas, Hidrogranulės, Puresnei žemei, Drėgmės palaikymui dirvožemyje, Drėgmės palaikymui vazonuose, Drėgmės palaikymui vazone, Perlitas pirkti, Perlitas šiltnamiui, Perlitas kaina, Agroperlitas kaina, Perlitas augalams, Agro perlitas, agroperlitas internetu, Perlitas internetu, Agroperlita, Perlitas darzui, Igerio granules, Perlitas gelems, Hidrogranules, Perlitas siltnamiui, Perlito kaina.

105001

Specifinė nuoroda

Įvertinimas 
2018-04-24

Agroperlitas ar Agrovermikulitas 2mm

Sveiki, noriu pasiteirauti, darysiu pakeltas lysves, skaičiau, kad siūlo žemę maišyti su agroperlitu arba agrovermikulitų . Ką patartūmėt ir kiek reikia pakeltai lysvei, kurios aukštis yra 30 cm, ilgis – 150 cm, plotis – 75 cm, reikės 337,5 litrų komposto.

Įvertinimas 
2018-02-20

Puikus perlitas

Aciu. Perlita gavome. Jis puikios kokybes.

Įvertinimas 
2018-02-07

Atsakymas Deimantei

Sveiki Deimante, ačiū, kad klausiate. Tam, kad Jums galėtume patarti, reikėtų žinoti ką Jus darysite: sodinsite, daiginsite, gaminsite substratą ar kt.?

Įvertinimas 
2018-02-07

Kaip maišyti su vermikulitu?

Sveiki, ačiū, prekes jau gavau. Norėjau Jūsų pasiteirauti, kaip maišyti perlitą su vermikulitu, kokia proporcija?