Vermikulitas Profi 8 mm

vermikulitas-internetu-vermikulitas-depo
7,98 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 2.71€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.
Pasirinkite Litražą
Kiekis
PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į VENIPAK ir LP EXPRESS paštomatus tik už 1,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Drėgmę palaikančios granulės. Hidrogranulės. Drėgmės palaikymui. Drenažui.

Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

Vermikulitas Profi 8 mm gali būti naudojams kaip Hidrogranulės. Tai puikus sprendimas, nes jie lgiau išlaiko drėgmę žemėje, karštomis vasaros dienomis padidina augalui prieinamo vandens kiekį. Laikas, kol augalui pradeda stigti vandens, pailgėja, ilgesnį laiką nereikia rūpintis augalų laistymu.

Vermikulitas palaiko drėgmę, saugo nuo ligų, pagerina oro cirkuliaciją, fiksuoja trąšas. Švarus ir lengvai naudojamas. Kompleksiškai veikia augimo procesą. Galiojimas neterminuotas, ilgą laiką išsaugo savo savybes.

Vermikulitas naudojamas itin paprastai. Jau sudrėkintas ar sausas vermikulitas tiesiog sumaišomas su žeme. Sumaišius žemę su vermikulitu ir pasodinus augalą, žemė išlieka ilgą laiką drėgna ir aprūpina augalą reikiamu kiekiu drėgmės. Naudojamas vermikulitas skatina šaknų vystymąsi, augalas lengviau prigyja po persodinimo. Be to, net ir mažiausias lietus tampa mūsų pagalbininku, mat vermikulitas sugeria ir lietaus vandenį.

Naudojimas vazonuose. Naudojant vazonuose vermikulitas ne tik sumaišomas su dirvožemiu, bet taip pat gali būti užbarstytas 2-3 cm sluoksniu ir iš viršaus. Tai dar labiau padeda išsaugoti drėgmę ir išvengti musyčių vazonuose. 

 

 

Rosenthal Garden
105026

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

SUSISIEKITE SU MUMIS JUMS PATOGIU BŪDU