kvapu-naikiklis-NIOINONNO-kvapu-neutalizatorius-oro-gaiviklis

Kvapų neutralizatorius NIOINONNO

Panaikina blogus kvapus, sumažina pelėsio plitimą, kas teigiamai atsiliepia jūsų sveikatai.

3,99 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 1.36€

test

PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).
Pasirinkite Litražą

PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).


Realūs mūsų klientų atsiliepimai Facebook'e ir Googl'e:

NIOINONNO - biologinis, efektyvus ir saugus oro gaiviklis, kuris panaikina blogus kvapus. Yra tinkamas visoms patalpoms. NIOINONNO sudedamosios dalys: Pušų, kamelijų ir kiškiakopūsčių ekstraktai.

 

NIOINONNO privalumai:

Šis produktas greitai ir efektyviai panaikina mineralinės ir organinės kilmės blogus kvapus, todėl jūs savo namuose galėsite džiaugtis gaivesniu ir švaresniu oru.

NIOINONNO kvapų neutralizatorius yra nekenksmingas, nes yra pagamintas iš koncentruotų augalinių ekstraktų bei neturi jokių kenksmingų priemaišų. Taip pat šio oro gaiviklio gaminimo procese nėra naudojami jokie naftos produktai, sunkieji metalai ar kitos žalingos medžiagos, todėl tai yra saugus produktas.

Naudojant šį oro gaiviklį jūs galite būti ramūs ir saugūs, nes jame nėra chemijos. Todėl purkšdami NIOINONNO oro gaiviklį nepakenksite nei sau nei aplinkai.

Šis kvapų neutralizatorius yra ekonomiškas, tad jums jo užteks ilgam, nes iš 100ml šio produkto, jūs galite paruošti net 10-20l darbinio tirpalo. Taigi šio oro gaiviklio užteks išpurkšti ir itin dideles erdves. Juo nesunku naudaudotis, tereikia įlašinti 10-20 lašų į 100 ml vandens ir išpurkšti per purkštuvą.

NIOINNONO kvapų neutralizatorius slopina kvapą molekuliniame lygije, naikindamas jį. Taip pat naudojant šį oro gaiviklį oras jūsų namuose bus gaivesnis bei švaresnis, taigi jūs ir jūsų artimieji jausis maloniau tokioje aplinkoje. Naudojant oro gaiviklį NIOINNONO sumažės muselių ir įvairių vabždžių kiekis namuose, nes šis produktas stabdo jų lervų dauginimasi, taip pat jis sumažina pelėsio plitimą, kas teigiamai atsiliepia jūsų sveikatai.

Šis kvapų neutralizatorius nepalieka jokių dėmių, tad jį galite purkšti ant bet kokių paviršių nebijodami, kad audinys, baldai, tapetai ar kitokie paviršiai susigadins ir liks dėmių.

Produktas nedegus, todėl jį galima saugiai naudoti žinant, kad nekils jokie gaisro pavojai.

NIOINONNO naudojimosi instrukcija:

Tualetas, vonia ir kt. Įpilkite Nioinonno tiesiai į unitazą. Dėl didesnio efekto, įpilkite į tualeto bakelį.

Skalbimas. Ištirpinkite 20 lašų Nioinonno stiklinėje vandens, įpilkite į skalbimo mašinos skyrių, skirtą skalbimo milteliams po kelių minučių po mašinos paleidimo; arba po skalbimo galima pamirkyti skalbinius Nioinonno skiedinyje 5 minutes.

Gamybinės patalpos. Nioinonno galima naudoti visose gamybinėse patalpose: maisto gamybos pramonėje, statybose, chemijos pramonėje, valymo įrenginiuose, naftos perdirbimo įmonėse ir kt.

Šiukšlės. Papurkškite Nioinonno aplink šiukšlių dėžę, konteinerį.

Ligoninės. Nioinonno efektyviai panaikins kvapus laboratorijose, palatose, tvarstomuosiuose.

Viešbučiai, biurai, mašinos, traukiniai, lėktuvai. Tiesiog papurškite Nioinonno patalpoje ar salone ir nustebsite dėl rezultato.

Naminiai gyvūnai. Papurškite Nioinonno ten, kur kaupiasi gyvūnų ekskrementai ir kvapai išnyks.

Koncentruoto skysčio neribotas galiojimo laikas, o praskiestą geriau sunaudoti per 12 val.

Nioinonno skiedinio santykiai:

1/100 –1/250 (~10-20- lašų  į 100 ml vandens);

 

Bolt Pay Later

Bolt Pay Later - naujas ir inovatyvus atsiskaitymo būdas leis Jums gauti užsakymą dabar, o sumokėti vėliau, be papildomų mokesčių, jeigu tai padarysite per pirmas 30 dienų*. Visa tai atlikite vos keliais mygtukų paspaudimais – į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, pereikite prie apmokėjimo, pasirinkite mokėjimo būdą Bolt Pay Later ir patvirtinkite savo užsakymą. Kitame žingsnyje patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu – m. parašu, Smart-ID programėle arba su el. bankininkyste ir sulaukite atsakymo apie Jums suteiktą galimybę prekes įsigyti šiuo būdu.

Bolt Pay Later paslaugas siūlo ir administruoja bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB konsultantais +370 5 24 09 988

Patogiai stebėk savo pasirašytas sutartis per: profile.estopay.lt/login

*ESTO 3 ir/arba Bolt Pay Later mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 ar Bolt Pay Later įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavydys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3 ir/arba Bolt Pay Later įmokos skolinantis 500 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 12 mėnesių, metinė palūkanų norma – 9,9 proc., mėnesio įmoka – 45,99 eurai, sandorio sudarymo mokestis – 0 eurų, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 20,31 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 551,84 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

*Pagal LR vartojimo kredito įstatymą, nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.


ESTO 3

ESTO 3 - naujas ir inovatyvus atsiskaitymo būdas leis Jums gauti užsakymą dabar, o sumokėti per 3 kartus. Sumokėjus visas ESTO 3 įmokas per 3 mėnesius, Jums prekės ir paslaugos nepabrangs!*. Pavyzdžiui, perkant prekes už 200 eurų mėnesinė įmoka yra 66.66 eurai, o Jūsų grąžinama bendra suma bus 200 eurai. Visa tai atlikite vos keliais mygtukų paspaudimais – į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, pereikite prie apmokėjimo, pasirinkite mokėjimo būdą ESTO 3 ir patvirtinkite savo užsakymą. Kitame žingsnyje patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu – m. parašu, Smart-ID programėle arba su el. bankininkyste ir sulaukite atsakymo apie Jums suteiktą galimybę prekes įsigyti šiuo būdu.

ESTO 3 paslaugas siūlo ir administruoja bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB konsultantais +370 5 24 09 988

Patogiai stebėk savo pasirašytas sutartis per: profile.estopay.lt/login

*ESTO 3 mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavydys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3 įmokos skolinantis 500 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 12 mėnesių, metinė palūkanų norma – 9,9 proc., mėnesio įmoka – 45,99 eurai, sandorio sudarymo mokestis – 0 eurų, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 20,31 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 551,84 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

*Pagal LR vartojimo kredito įstatymą, nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.


ESTO LIZINGAS

ESTO lizingas - Norimas prekes, iki 10 000 €, ypač greitai ir patogiai galite įsigyti išsimokėtinai! Šis atsiskaitymo būdas nereikalauja mokėjimo iš karto - galėsite gauti užsakymą dabar, o sumokėti išsimokėtinai. Visa tai atlikite vos keliais mygtukų paspaudimais – į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, pereikite prie apmokėjimo, pasirinkite mokėjimo būdą ESTO lizingas ir patvirtinkite savo užsakymą. Kitame žingsnyje patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu – m. parašu, Smart-ID programėle arba su el. bankininkyste ir sulaukite atsakymo apie Jums suteiktą galimybę prekes įsigyti šiuo būdu.

Pirkimo išsimokėtinai sąlygos:

Finansuosime pirkinio kainą iki 10 000 €. Išsimokėjimo terminai iki 60 mėn.Sutartis gali sudaryti visi 18–70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.

ESTO LIZINGAS paslaugas siūlo ir administruoja bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB konsultantais +370 5 24 09 988

Patogiai stebėk savo pasirašytas sutartis per: profile.estopay.lt/login

Su kiekvienu finansavimo sprendimu yra susijusi rizika ir prievolės, todėl prieš pradedant naudoti
paskolų produktus, prašome rūpestingai pagalvoti. Pavyzdžiui, esant 500 eurų paskolos sumai su 36 mėnesių 9.90 proc. fiksuotomis palūkanomis ir 0 eurų sutarties mokesčiu, bendros kredito kainos metinė norma yra 20.57 proc., mėnesinę įmoką sudaro 18.29 eurai, o vartotojo grąžinama bendra suma yra 658.44 eurai. Pirkimas išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas, todėl prieš priimdami minėtą sprendimą atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, jeigu reikia, pasitarkite su UAB ESTO darbuotojais arba kitais konsultantais.

*Pagal LR vartojimo kredito įstatymą, nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.


HB-101
201001