Kvapų neutralizatorius NIOINONNO

kvapu-naikiklis-NIOINONNO-kvapu-neutalizatorius-oro-gaiviklis
3,99 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 1.36€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.
Pasirinkite Litražą
Kiekis
PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į VENIPAK ir LP EXPRESS paštomatus tik už 1,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Panaikina blogus kvapus, sumažina pelėsio plitimą, kas teigiamai atsiliepia jūsų sveikatai.

NIOINONNO - biologinis, efektyvus ir saugus oro gaiviklis, kuris panaikina blogus kvapus. Yra tinkamas visoms patalpoms. NIOINONNO sudedamosios dalys: Pušų, kamelijų ir kiškiakopūsčių ekstraktai.

 

NIOINONNO privalumai:

Šis produktas greitai ir efektyviai panaikina mineralinės ir organinės kilmės blogus kvapus, todėl jūs savo namuose galėsite džiaugtis gaivesniu ir švaresniu oru.

NIOINONNO kvapų neutralizatorius yra nekenksmingas, nes yra pagamintas iš koncentruotų augalinių ekstraktų bei neturi jokių kenksmingų priemaišų. Taip pat šio oro gaiviklio gaminimo procese nėra naudojami jokie naftos produktai, sunkieji metalai ar kitos žalingos medžiagos, todėl tai yra saugus produktas.

Naudojant šį oro gaiviklį jūs galite būti ramūs ir saugūs, nes jame nėra chemijos. Todėl purkšdami NIOINONNO oro gaiviklį nepakenksite nei sau nei aplinkai.

Šis kvapų neutralizatorius yra ekonomiškas, tad jums jo užteks ilgam, nes iš 100ml šio produkto, jūs galite paruošti net 10-20l darbinio tirpalo. Taigi šio oro gaiviklio užteks išpurkšti ir itin dideles erdves. Juo nesunku naudaudotis, tereikia įlašinti 10-20 lašų į 100 ml vandens ir išpurkšti per purkštuvą.

NIOINNONO kvapų neutralizatorius slopina kvapą molekuliniame lygije, naikindamas jį. Taip pat naudojant šį oro gaiviklį oras jūsų namuose bus gaivesnis bei švaresnis, taigi jūs ir jūsų artimieji jausis maloniau tokioje aplinkoje. Naudojant oro gaiviklį NIOINNONO sumažės muselių ir įvairių vabždžių kiekis namuose, nes šis produktas stabdo jų lervų dauginimasi, taip pat jis sumažina pelėsio plitimą, kas teigiamai atsiliepia jūsų sveikatai.

Šis kvapų neutralizatorius nepalieka jokių dėmių, tad jį galite purkšti ant bet kokių paviršių nebijodami, kad audinys, baldai, tapetai ar kitokie paviršiai susigadins ir liks dėmių.

Produktas nedegus, todėl jį galima saugiai naudoti žinant, kad nekils jokie gaisro pavojai.

NIOINONNO naudojimosi instrukcija:

Tualetas, vonia ir kt. Įpilkite Nioinonno tiesiai į unitazą. Dėl didesnio efekto, įpilkite į tualeto bakelį.

Skalbimas. Ištirpinkite 20 lašų Nioinonno stiklinėje vandens, įpilkite į skalbimo mašinos skyrių, skirtą skalbimo milteliams po kelių minučių po mašinos paleidimo; arba po skalbimo galima pamirkyti skalbinius Nioinonno skiedinyje 5 minutes.

Gamybinės patalpos. Nioinonno galima naudoti visose gamybinėse patalpose: maisto gamybos pramonėje, statybose, chemijos pramonėje, valymo įrenginiuose, naftos perdirbimo įmonėse ir kt.

Šiukšlės. Papurkškite Nioinonno aplink šiukšlių dėžę, konteinerį.

Ligoninės. Nioinonno efektyviai panaikins kvapus laboratorijose, palatose, tvarstomuosiuose.

Viešbučiai, biurai, mašinos, traukiniai, lėktuvai. Tiesiog papurškite Nioinonno patalpoje ar salone ir nustebsite dėl rezultato.

Naminiai gyvūnai. Papurškite Nioinonno ten, kur kaupiasi gyvūnų ekskrementai ir kvapai išnyks.

Koncentruoto skysčio neribotas galiojimo laikas, o praskiestą geriau sunaudoti per 12 val.

Nioinonno skiedinio santykiai:

1/100 –1/250 (~10-20- lašų  į 100 ml vandens);

 

HB-101
201001

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

SUSISIEKITE SU MUMIS JUMS PATOGIU BŪDU