Prekes kainuojančias daugiau kaip 50 EUR pirkite išsimokėtinai su General Financing. Daugiau info čia.

Agrovermikulitas-kaina-Vermikulitas-kaina
Agrovermikulitas-kaina-Vermikulitas-kaina
Agrovermikulitas-kaina-Vermikulitas-kaina

Agrovermikulitas 2mm

Average grade 

Vermikulitas. Agrovermikulitas. Hidrogranulės. Drėgmės palaikymui. Drenažui.

Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

1,73 €
Pasirinkite Litražą
  • 1L
  • 5,5L
  • 80L
Kiekis

Vermikulitas (Agrovermikulitas) - neorgаninis, inertiškаs ir sterilus, neаbrаzyvus, itin lengvаs, be ligų, piktžolių ir vаbzdžių (kаs ypаč аktuаlu sodininkystėje ir dаržininkystėje, ūkininkаvime, gyvulininkystėje), Agrovermikulitas šiek tiek šаrminis, puiki oro cirkuliаcijа (vermikulitą pаnаudojus substrаtui (įmаišius) аrbа užbėrus sėklаs yrа sudаromos geresnės sąlygos oro cirkuliаcijаi. Dėl geresnės oro cirkuliаcijos, geriаu kvepuojа аugаlo šаknys ir t.t.), Agrovermikulitas puikiаi sugeriа drėgmę ir po truputi ją аtiduodа аugаlui.


Garantuojame Agrovermikulito 2mm mažiausia kainą Lietuvoje, perkant maišus.

TEIGIAMOS AGROVERMIKULITO SAVYBĖS

  1. Augalui vystytis reikalingas oras, kurio patenka per šaknis. Jei dirva suplukta, nekvėpuoja, blogai vystosi šaknų sistema, sulėtėja augimas ir augalas skursta. Įterpus agrovermikulito, sunkesnės dirvos tampa puresnės, pralaidžios orui.
  2. Svarbu, kad vandens netrūktų, bet ir per didelės sankaupos augalams gali pakenkti. Dirva turi gerai sugerti drėgmę ir ją atiduoti augalų šaknims. Idealu, kai vanduo greitai neišgaruoja, paviršiuje nesusidaro kieta plutelė. Šios problemos išsprendžiamos naudojant agrovermikulitą. Laistant, minėtos medžiagos sugeria vandenį ir palaipsniui jį atiduoda augalams. Viršutinė dirvos dalis saulėje kiek padžiūva, bet plutelė nesusidaro. Išpūstos uolienos traukia vandenį iš gilesnių sluoksnių ir aprūpina juo negiliai esančias šaknis.

Stabili temperatūra. Dirvos šiluminis laidumas tiesiogiai priklauso nuo jos tankio. Kuo tankis mažesnis, tuo lėčiau dirva atvėsta ir įkaista. Įterpus agrovermikulito, augalo šaknys apsaugomos nuo neigiamo temperatūros svyravimų poveikio.

Maisto medžiagos. Agrovermikulitas sulaiko naudingas medžiagas ir jas palaipsniui atiduoda augalams. Šią savybę nepasižymi agroperlitas, nes yra inertiškai laisvas. Tai pagrindinis šių produktų skirtumas. Naudodami abu kartu, sudarysite idealias augimo sąlygas augalams.


Naudojimas: 

Agrovermikulitas sėklų daiginimui. Tam, kad sėklos pradygtų lengviau, sėklų užberimui naudokite agrovermikulitą 2 mm. Geriausia naudoti agrovermikulitą 2 mm.
Agrovermikulitas pagerina aeraciją, oro cirkuliaciją, yra labai lengvas. Agrovermikulitas apsaugo nuo temperatūtų svyravymo, sulaiko drėgmę ir apsaugo nuo perlaistymo ir perdžiūvimo. Agrovermikulitui išdžūvus, dirvožemis lieka toks pats purus, nesusidaro kieta plutelė, kaip ant durpių. Taigi, dėka šios savybės, sėklos ir toliau gauna oro ir joms lengviau dygti bei augti. 

Agrovermikulitas mulčiavimui. Agrovermikulitą sumaišykite su viršutiniu dirvos sluoksniu arba užpilkite 1–2cm storio sluoksniu aplink augalus.

Agrovermikulitas substratui paruošti, dirvai pagerinti. I substratą ar dirvą įmaišykite nuo 10 iki 50 % agrovermikulito. Agrovermikulitas nepamainomas komponentas orchidėjų substratui paruošti. Augalų įšaknijimui skatinti galima naudoti vien agrovermikulitą.

Agrovermikulitas kompostavimui. Į kompostuojamas medžiagas įmaišykite 10–15 agrovermikulito. Agrovermikulita taip pat galima užbarstyti ant komposto krūvos viršaus plonu sluoksniu. Naudojant Agrovermikulita pagreitėja komposto gamyba ir sumažėja nemalonus kvapai.

Agrovermikulitas drenažui. Ant indo dugno užpilkite 3–5 cm drėgno agrovermikulito. Jis gerai praleis vandenį ir užtikrins maksimalų augalų šaknų augimą.

Agrovermikulitas augalams transportuoti. Agrovermikulitą sumaišykite su durpėmis santykiu 1 : 1, sudrėkinkite. Augalą supakuokite įprastiniu būdu. Mišinys apsaugos šaknis nuo išdžiūvimo.

Agrovermikulitas svogūnėliams, šakniavaisiams, gumbasvogūniams saugoti. Ant konteinerio dugno užberkite 2–3 cm agrovermikulito, sudėkite gėlių svogūnėlius, šakniavaisius, gumbasvogūnius. Ant viršaus taip pat užpilkite agrovermikulito. Jis apsaugos nuo kenkėjų, drėgmės ir šalčio. Jei reikia, svogūnėlius, šakniavaisius, gumbasvogūnius kartais lengvai apipurkškite vandeniu.


Alternatyvūs pavadinimai: Vermikulitas kaina, Argovermikulitas kaina, Hidrogranulės, Žemės purentojas, Purintojas, Sėklų daiginimas, Puresnei žemei, Drėgmės palaikymui dirvožemyje, Drėgmės palaikymui vazonuose, Drėgmės palaikymui vazone.

Specifinė nuoroda

mulciavimas.lt kolektyvas
2018-02-23
Atsakymas Aušrai:

Sveiki Aušra,

Ačiū už Jūsų pastabą. Taip, buvo įsivėlusi klaida. Jau ištaisėme.

1 out of 1 people found this review useful.
Aušra
2018-02-23
gal čia techninė klaida:

Parašyta kad 100 ml vermikulito kaina - 24,36 euro

Ar tikrai ????

mulciavimas.lt kolektyvas
2018-02-07
Atsakymas Gitanai:

Sveiki Gitana, labai džiaugiamės, kad ne tik sutaupėte, bet ir įsigyjote reikiamą kiekį :)
Kilus klausimams, visada galite kreiptis :)

mulciavimas.lt kolektyvas
2018-02-07
Atsakymas Alfredui:

Sveiki Alfredai, malonu, kad ir vėl domitės. Taip šiais metais ir vėl turime tik aukščiausios kokybės vermikulitą, kuris puikiai tinka daiginimui, bei kitiems darbams.
Kaip Jums sekėsi pernai metais daiginti?

Gitana
2018-02-07
gerai kad maisa pasiemiau:

Aciu Jums dideliausias, kad pasiulete geriau maisa imti, o ne kibiriuka, persiskaiciavau, na tikrai gaunasi daug pigiau ir jau dabar matau, kad kibiriuko nebutu man net pakake :)

1 out of 1 people found this review useful.
Alfredas
2018-01-03
labai geras:

labai geras, ar sais metais kokybe nepasikeite, bus tas pats? jau ruosiuosi daiginimui

1 out of 1 people found this review useful.
Veiklą vykdomą pagal individualios veiklos vykdymo pažymą. Numeris: 905687

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: