Bonsai žirklės mažoms šakoms kirpti

  • Neturime
Bonsai-žirklės-Okatsune-207-sodo-įrankiai
46,99 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 7.99€

test

Kiekis
Dėja, prekės šiuo metu neturime

Bonsai žirklės „Okatsune 207”

Bonsai medeliai – tarsi natūralių medžių, augančių gamtoje miniatiūrinės kopijos, bet jų augintojai stengiasi ne tik imituoti gamtą, bet ir papildomomis priemonėmis atskleisti unikalesnį, kitokį jų grožį.

Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

Rekomenduojame Jums

19,98 €
Pasirinkite tūrį: 130gr 300gr
Nuolaida perkant daugiau:: 1 vnt. 2 vnt. 3 vnt.
5,31 €
Pasirinkite Litražą: 0,1L 0,5L 1L

„Okatsune 207“ yra itin lengvos (tik 120 g) Bonsų žirklės, sukurtos reguliariam šių medelių genėjimui, pavyzdžiui, paaugusių ūglių trumpinimui iki buvusio ilgio. Taip augalas išlaiko pirminę formą. „Okatsune 207“ aštrūs, it skustuvo, ašmenys, kurių storis 3,3 mm, yra pakankamai tvirti, kad nupjautų mažas šakas, ir tuo pačiu, pakankamai ploni, kad prasiskverbtų gilyn į krūmą. Taip pat šios Bonsai „Okatsune 207“ žirklės tinka skinti, retinti ir pjaustyti gėles, virves bei genėti vaisius.

„Okatsune“ gaminiai yra vieni iš populiariausių Japonijoje – šalyje, kur genėjimas prilyginamas tikram menui.

  • Ilgis – 190 mm
  • Ašmenų ilgis – 45 mm
  • Svoris – 120 g
  • Ašmenų storis - 3,3 mm
  • Ašmenų kietumas – 60–61 HRD (Rockwell kietumo C skalė)
  • Izumo Yasugi plienas

Žirklės mažoms šakoms kirpti „Okatsune 207”

  • Aštrios tarsi skustuvas, visada tikslus pjūvis.
  • Dėl paprastos konstrukcijos itin patogios naudoti.
  • Ypač tvirtos, bet lengvos.

Šių japoniškų Bonsai žirklių (japon. Bonsai Basami) ašmenys pagaminti iš geriausios kokybės IZUMO YASUGI plieno ir pasižymi itin dideliu kietumu pagal Rockwell skalę – 60,0–61,0. Toks kietumas užtikrina, kad ašmenys išlieka aštrūs, nesunkiai perkerpa steibelius. Ašmenys prasilenkia vienas su kitu, todėl lengviau kirpti. Minkštas metalas ašmenų viduje suteikia sekatoriui patvarumo. Toks patvarumas užtikrina, kad ašmenys visada tiksliai prasilenkia su priešpriešiniais ašmenimis ir nelūžta net smarkiai spaudžiant.

Ašmenys pagaląsti iš abiejų pusių, todėl lengvai perkerpa šaką, nežalodami paties augalo. Dėl unikalios šlifuotų tuščiavidurių ašmenų formos augalo sultys nuteka nuo ašmenų, todėl ašmenys neišsiskiria. Dėl V formos spyruoklės kirpimo apkrova tolygiai paskirstoma per visą spyruoklės ilgį, tai užtikrina sklandų suspaudimą.

Ašmenis itin lengva pagaląsti galąstuvu „Okatsune“ (prekė „Okatsune 412“).

Priežiūra

Panaudojus žirkles, rekomenduojame nuvalyti ašmenis, patepti juos alyva ir laikyti žirkles suglaustais ašmenimis nuo drėgmės apsaugotoje vietoje. Jei pastebite, kad žirklės prasčiau kerpa, galite jas pagaląsti galąstuvu „Okatsune“ („Okatsune 412“).

Okatsune
KST207

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

SUSISIEKITE SU MUMIS JUMS PATOGIU BŪDU