Gėlių žirklės Okatsune 304, ilgais ašmenimis, minkštiems stiebams

Gėlių-žirklės-Okatsune-304-sodo-įrankiai
16,98 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 5.77€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.
Kiekis
Paskutinė prekė

Tai lengvos, bet kartu ir labai aštrios, tarsi su skustuvo ašmenimis, žirklės specialiai sukurtos ir pritaikytos jūsų gausiam derliui nuimti! Okatsune gamintojas siūlo net kelių rūšių tokias žirkles, atitinkamai pagal tai, kokį derlių nuimate – vaisius ir daržoves, gėles ar pan.. Pasirinkime turime 3 skirtingų rūšių žirkles: Okatsune 301, Okatsune 304 ir Okatsune 307.

Gėlių žirklės Okatsune 304 - ilgais ašmenimis, minkštiems stiebams.

Okatsune 304 žirklės yra labai lengvos ir it skustuvo aštrumo ilgais ašmenimis (45 mm), specialiai suprojektuotos skinti gėles, žoleles ir naudoti nuvytusių gėlių žiedų šalinimui iš dekoratyvinių augalų. Smailūs, ypač ploni ašmenys (2.3 mm storio) užtikrina, kad galėtumėte pasiekti net ir labai šakotose, itin siaurose vietose. Gėlių žirklės Okatsune 304 nėra tinkamos kirpti stambius, kietus (sumedėjusius) stiebus. Šiuo tikslu rekomenduojame naudoti Okatsune 307.

Okatsune gaminiai yra vieni iš populiariausių Japonijoje – šalyje, kur genėjimas prilyginamas tikram menui.

  • Ilgis – 190 mm
  • Ašmenų ilgis – 45 mm
  • Svoris – 110 g
  • Ašmenų storis vos 2.3 mm
  • Ašmenų kietumas – 60–61 HRD (Rockwell kietumo C skalė)
  • Izumo Yasugi plienas

Žirklės gėlėms Okatsune 304

  • Aštrios tarsi skustuvas, visada tikslus pjūvis.
  • Dėl paprastos konstrukcijos itin patogios naudoti.
  • Ypač tvirtos, bet lengvos.

Šių japoniškų gėlių žirklių (japon. Mekiri Basami) ašmenys pagaminti iš geriausios kokybės IZUMO YASUGI plieno ir pasižymi itin dideliu kietumu pagal Rockwell skalę – 60,0–61,0. Toks kietumas užtikrina, kad ašmenys išlieka aštrūs, nesunkiai perkerpa steibelius. Ašmenys prasilenkia vienas su kitu, todėl lengviau kirpti. Minkštas metalas ašmenų viduje suteikia sekatoriui patvarumo. Toks patvarumas užtikrina, kad ašmenys visada tiksliai prasilenkia su priešpriešiniais ašmenimis ir nelūžta net smarkiai spaudžiant.

Ašmenys pagaląsti iš abiejų pusių, todėl lengvai perkerpa stiebą, nežalodami paties augalo. Dėl unikalios šlifuotų tuščiavidurių ašmenų formos augalo sultys nuteka nuo ašmenų, todėl ašmenys neišsiskiria. Dėl V formos spyruoklės kirpimo apkrova tolygiai paskirstoma per visą spyruoklės ilgį, tai užtikrina sklandų suspaudimą.

Ašmenis itin lengva pagaląsti galąstuvu Okatsune (prekė Okatsune 412).

Priežiūra

Panaudojus žirkles, rekomenduojame nuvalyti ašmenis, patepti juos alyva ir laikyti žirkles suglaustais ašmenimis nuo drėgmės apsaugotoje vietoje. Jei pastebite, kad žirklės prasčiau kerpa, galite jas pagaląsti galąstuvu Okatsune (Okatsune 412).

Okatsune
KST304

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Rekomenduojame Jums

19,98 €
Pasirinkite tūrį: 130gr 300gr
Nuolaida perkant daugiau:: 1 vnt. 2 vnt. 3 vnt.
5,31 €
Pasirinkite Litražą: 0,1L 0,5L 1L

SUSISIEKITE SU MUMIS JUMS PATOGIU BŪDU