Sekatorius-sodo-žirklės-Okatsune-101

Sekatorius turintiems mažą plaštaką Okatsune 101


Realūs mūsų klientų atsiliepimai Facebook'e:

53,38 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 9.07€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.
Kiekis

PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Sekatorius „Okatsune 101“ (S dydis) turintiems mažesnę plaštaką

Sekatorius „Okatsune 101“, kurio ilgis 180 mm, yra kompaktiškiausias sekatorius iš visų 3 modelių ir labiausiai tinka turintiems mažesnę ranką. Šio tarsi skustuvas aštraus sekatoriaus ašmenys pagaminti iš geriausios kokybės japoniško plieno (iš tokio pat plieno gaminamos samurajų katanos), todėl itin lengvai perkirpsite iki 25 mm skersmens šakas, pavyzdžiui, krūmų, rožių, vaismedžių ir vijoklių. Sodo žirklės „Okatsune“ yra vienos iš populiariausių Japonijoje – šalyje, kur genėjimas prilyginamas tikram menui.

 • Tinka turintiems mažesnę ranką
 • Ilgis – 180 mm
 • Bendroji paskirtis – didžiausias kerpamos šakos skersmuo 25 mm
 • Ašmenų ilgis – 53 mm
 • Lengvas – 177 g
 • Ašmenų kietumas – 60–61 HRD (Rockwell kietumo C skalė)
 • Izumo Yasugi plienas

Sekatorius "Okatsune 101"

 • Aštrus tarsi skustuvas, visada tikslus pjūvis.
 • Dėl paprastos konstrukcijos itin patogus naudoti.
 • Ypač tvirtas, tačiau lengvas.

Priežiūros priemonės 

 • Galąstuvas „Okatsune 412“ sekatoriui galąsti.
 • Odinis dėklas „Okatsune 108” sekatoriui laikyti.

Šio japoniško sekatoriaus (japon. Sentei Basami) ašmenys pagaminti iš geriausios kokybės IZUMO YASUGI plieno ir pasižymi itin dideliu kietumu pagal Rockwell skalę – 60,0–61,0. Toks kietumas užtikrina, kad ašmenys išlieka aštrūs, nesunkiai perkerpa medį. Ašmenys prasilenkia vienas su kitu, todėl lengviau kirpti. Minkštas metalas ašmenų viduje suteikia sekatoriui patvarumo. Toks patvarumas užtikrina, kad ašmenys visada tiksliai prasilenkia su priešpriešiniais ašmenimis ir nelūžta net smarkiai spaudžiant.

Ašmenys pagaląsti iš abiejų pusių, todėl lengvai perkerpa šaką, nežalodami paties augalo. Dėl unikalios šlifuotų tuščiavidurių ašmenų formos augalo sultys nuteka nuo ašmenų, todėl ašmenys neišsiskiria. Dėl V formos spyruoklės kirpimo apkrova tolygiai paskirstoma per visą spyruoklės ilgį, tai užtikrina sklandų suspaudimą.

Ašmenis itin lengva pagaląsti galąstuvu „Okatsune“ (prekė „Okatsune 412“). Sekatorius turi užrakto sistemą, kurią galima valdyti viena ranka. Neužmirškite užsisakyti ir odinį dėklą (prekė „Okatsune 108”). Turėdami dėklą su kilpa diržui, sekatorių galėsite saugiai neštis kartu ir visada turėti po ranka. Be to, dėkle laikomas sekatorius bus ilgiau tinkamas naudoti. Šio puslapio apačioje rasite įvairių dėklų.

Priežiūra

Kadangi sekatorius pagamintas iš kelių detalių, jam nereikia ypatingos priežiūros. Panaudojus sekatorių, rekomenduojame nuvalyti ašmenis, patepti juos alyva ir laikyti sekatorių suglaustais ašmenimis nuo drėgmės apsaugotoje vietoje. Jei pastebite, kad sekatorius prasčiau kerpa, galite jį pagaląsti galąstuvu „Okatsune“ („Okatsune 412“).

Okatsune
KST101

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Rekomenduojame Jums

19,98 €
Pasirinkite tūrį: 130gr 300gr
Nuolaida perkant daugiau:: 1 vnt. 2 vnt. 3 vnt.
5,31 €
Pasirinkite Litražą: 0,1L 0,5L 1L