Pjautuvas-Okatsune-405-sodo-įrankiai

Pjautuvas 2 mm storio ašmenimis Okatsune 405

Okatsune prekės ženklas Japonijoje šiuo metu yra neginčijamas Nr. 1, o šio gamintojo sodo įrankiai paplito visame pasaulyje ir yra naudojami su didžiausiu malonumu. Šiuo metu produktų asortimentą sudaro kirpimo, retinimo, derliaus nuėmimo, gyvatvorių žirklės, „Bonsai“ ir „Ikebana“ žirklės, įvairūs sekatoriai ir daug kitų sodo įrankių, kaip kad pjautuvai – vienas iš seniausiai naudojamų žmonijos įrankių. 


Realūs mūsų klientų atsiliepimai Facebook'e:

32,98 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 5.61€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.
Kiekis

PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Pjautuvas Okatsune 2 mm storio ašmenimis

Pjautuvas yra vienas iš seniausiai naudojamų žmonijos įrankių. Pjautuvas Okatsune 405 idealiai tinka gėlių ir žolės pjovimui, o taip pat ir piktžolių ravėjimui. Okatsune 405 pjautuvas turi aštrius, it skustuvo, lenktus ašmenis, kurių ilgis yra 150 mm, o storis - 2 mm. Medinė rankena yra 335 mm ilgio ir ją, raudonos spalvos,  lengva pastebėti aukštoje žolėje, taip nepametant savo mėgstamo įrankio, koks jis Jums neabejotinai bus!

Okatsune gaminiai yra vieni iš populiariausių Japonijoje – šalyje, kur genėjimas prilyginamas tikram menui.

  • Ilgis – 335 mm
  • Ašmenų ilgis – 150 mm
  • Svoris – 182 g
  • Ašmenų storis - 2 mm

Priežiūra

Pjautuvas yra sukonstruotas iš kelių dalių, todėl jam reikia mažai priežiūros. Rekomenduojame ašmenis nuvalyti po kiekvieno naudojimo ir patepti juos alyva. Jei pastebite, kad pjautuvas pjauna ne taip gerai, galite jį pagaląsti naudodamas „Okatsune“ galąstuvą (Okatsune 412).

Okatsune
KST405

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.