Retinimo-žirklės-Okatsune-307-sodo-įrankiai

Retinimo žirklės Okatsune 307 sumedėjusiems stiebams

Tai lengvos, bet kartu ir labai aštrios, tarsi su skustuvo ašmenimis, žirklės specialiai sukurtos ir pritaikytos jūsų gausiam derliui nuimti! Okatsune gamintojas siūlo net kelių rūšių tokias žirkles, atitinkamai pagal tai, kokį derlių nuimate – vaisius ir daržoves, gėles ar pan.. Pasirinkime turime 3 skirtingų rūšių žirkles: Okatsune 301, Okatsune 304 ir Okatsune 307.


Realūs mūsų klientų atsiliepimai Facebook'e:

16,98 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 5.77€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.
Kiekis

PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Sodo žirklės Okatsune 307 - trumpais ašmenimis, sumedėjusiems stiebams

Okatsune 307 retinimo žirklės yra labai lengvos, it skustuvo aštrumo ilgais ašmenimis (35 mm). Jos buvo specialiai sukurtos taip, kad būtų lengva ir malonu retinti sumedėjusius, kietus sitebus, o taip pat naudoti derliaus nuėmimui, vaisių ir daržovių skynimui. Smailūs, ypač ploni ašmenys (2.3 mm storio) užtikrina, kad galėtumėte pasiekti net ir labai siaurose, sunkiai prieinamose vietose, ypač rekomenduojame naudoti Okatsune 307 žirkles skinant ir retinant vynuoges, kriaušes, obuolius ir pan., bet jos nėra tinkamos retinti medžių, didelių krūmų šakas.

Okatsune gaminiai yra vieni iš populiariausių Japonijoje – šalyje, kur genėjimas prilyginamas tikram menui.

  • Ilgis – 180 mm
  • Ašmenų ilgis – 35 mm
  • Svoris – 105 g
  • Ašmenų storis vos 2.3 mm
  • Ašmenų kietumas – 59–60 HRD (Rockwell kietumo C skalė)
  • Izumo Yasugi plienas

Sodo žirklės sumedėjusiems stiebams Okatsune 307

  • Aštrios tarsi skustuvas, visada tikslus pjūvis.
  • Dėl paprastos konstrukcijos itin patogios naudoti.
  • Ypač tvirtos, bet lengvos.

Šių japoniškų retinimo žirklių (japon. Mekiri Basami) ašmenys pagaminti iš geriausios kokybės IZUMO YASUGI plieno ir pasižymi itin dideliu kietumu pagal Rockwell skalę – 59,0–60,0. Toks kietumas užtikrina, kad ašmenys išlieka aštrūs, nesunkiai perkerpa steibelius. Ašmenys prasilenkia vienas su kitu, todėl lengviau kirpti. Minkštas metalas ašmenų viduje suteikia sekatoriui patvarumo. Toks patvarumas užtikrina, kad ašmenys visada tiksliai prasilenkia su priešpriešiniais ašmenimis ir nelūžta net smarkiai spaudžiant.

Ašmenys pagaląsti iš abiejų pusių, todėl lengvai perkerpa stiebą, nežalodami paties augalo. Dėl unikalios šlifuotų tuščiavidurių ašmenų formos augalo sultys nuteka nuo ašmenų, todėl ašmenys neišsiskiria. Dėl V formos spyruoklės kirpimo apkrova tolygiai paskirstoma per visą spyruoklės ilgį, tai užtikrina sklandų suspaudimą.

Ašmenis itin lengva pagaląsti galąstuvu Okatsune (prekė Okatsune 412).

Priežiūra

Panaudojus žirkles, rekomenduojame nuvalyti ašmenis, patepti juos alyva ir laikyti žirkles suglaustais ašmenimis nuo drėgmės apsaugotoje vietoje. Jei pastebite, kad žirklės prasčiau kerpa, galite jas pagaląsti galąstuvu „Okatsune“ (Okatsune 412).

Okatsune
KST307

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Rekomenduojame Jums

19,98 €
Pasirinkite tūrį: 130gr 300gr
Nuolaida perkant daugiau:: 1 vnt. 2 vnt. 3 vnt.
5,31 €
Pasirinkite Litražą: 0,1L 0,5L 1L