Turite klausimų? Skambinkite! 864277778
Obuolių pjaustyklė akcija nuolaida
Obuolių pjaustyklė akcija nuolaida

Obuolių pjaustyklė

Profesionali obuolių pjaustyklė. Ypač kokybiška ir tvirta.

Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

35,46 EUR
Kiekis

Paskutinį kartą ši prekė buvo įdėta į krepšelį: 2019-07-03

  • Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą
  • Prekių pristatymas per kurjerį: An Tr Pn Prekių pristatymas per kurjerį: An Tr Pn
  • Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus

Obuolių pjaustyklė. Obuolių džiovinimui. Obuolių derliaus saugojimui.

Supjaustyk, nulupk žievelę ir išimk viduriuką per mažiau nei 20 sekundžių. Tai nepamainomas įrankis Jūsų virtuvei.

Taip lengva ir paprasta dar niekada nėra buvę:

Tolygiai ir plonai nulupa obuolių žievę

Supjausto obuolį grežinėliais (spirale)

Išpjauna graužtuką

Tvirtai prisitvirtina prie stalo ar kito paviršio


Rekomenuojame, nes ši obuolių pjaustyklė pagaminta iš ypač tvirto ir kokybiško metalo ir nerūdijančio plieno, todėl su ja bus dirbti lengviau ir ji tarnaus ilgiau.


Ši obuolių pjaustyklė ne tik padės lengvai nuimti žievelę nuo obuolio, bet ir supjaustys jį lygiomis bei dailiomis skiltelėmis. Be to, ši pjaustyklė išims net ir obuolio viduriuką su kauliukais. Taigi, nuo šiol darbas su obuoliais taps lengvu ir paprastu, na ir svarbiausia tai užims labai mažai laiko.


Dailiai ir plonai supjaustytas obuolių skilteles galima naudoti džiovinimui, obuolių pyrago kepimui, konservavimui, vaisių salotoms, desertams bei kito maisto ruošimui ir dekoravimui.


Su šiuo prietaisu Jus labai lengvai pašalinsite obuolio žievelę bei viduriuką. Taip pat obuolį galėsite supjaustyti spiralės ar kitos formos. Ir tam tereikia įtvirtinti obuolį ir pasukti rankenėlę. Su šiuo prietaisu Jus pašalinsite plonu sluoksniu obuolio žievelę, supjaustysite jį gražiomis ir plonomis riekelėmis, bei išimsite viduriuką kartu su visomis sėklomis per ypač trumpą laiką. Visa tai užtruks mažiau nei minutę.


Ši obuolių pjaustyklė pagaminta iš ypač tvirto ir kokybiško metalo. Tad šis prietaisas Jums tarnaus labai ilgą laiką. Be to, šį prietaisą galima naudoti ne tik obuoliams, bet ir kriaušėms, bulvėms ir dar daugeliui apvalių kitų vaisių ir daržovių.


Tai nepamainomas įrankis Jūsų virtuvei.


Alternatyvūs pavadinimai: Obuolių pjaustyklė, Obuolių grežinėliai, Obuoliai grežinėliais, Džiovinti obuoliai, Obuolių džiovinimas, Obuolių pyragas, Obuolių džemas, Obuolienė, Dekoratyvinis vaisių pjaustymas.

Specifinė nuoroda

No customer reviews for the moment.

Greitu metu bus čia bus papildoma informacija.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Smulkintas, supresuotas...
0 Review(s) 

Šiaudai kaip mulčias buvo naudojami jau seniai. Dabar, nauji technologiniai procesai įgalino pagerinti natūralius šiaudus, naudojamus kaip mulčia į geresnį ir sveikesnį produktą – smulkintą šiaudą

Tinka uogakrūmių, vaismedžių ir vaiskrūmių mulčiavimui. Taip pat visu daržovių mulčiavimui.

9,83 EUR