Baikal EM1

Baikal-EM1-akcija
4,99 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 1.7€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.
Pasirinkite Litražą
Kiekis
PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į VENIPAK ir LP EXPRESS paštomatus tik už 1,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Baikal EM1. Galioja iki 2023.02. Laikant vietoje, kurioje nėra tiesioginės saulės spindulių bei temperatūroje nuo +5 iki +25 laipsnių, tinkamas naudoti dar porą metų po galiojimo laiko pasibaigimo. Perkant daugiau, nuolaida.

Rekomenduojame Jums

12,99 €
Pasirinkite Litražą: 0,5L 1L
5,31 €
Pasirinkite Litražą: 0,1L 0,5L 1L

Baikal EM 1. Dirvožemio pagerinimui. Didesniam derliui. Gausesniam žydėjimui. Tinka visiems augalams.


Preparato Baikal EM1 sudėtyje yra efektyvūs mikroorganizmai, kurie maitina augalus pilnaverčiu maistu. Šio mikrobiologinio preparato bаkterijų išskiriаmi fermentаi suformuoja stipresnę аugаlų imuninę sistemą, augalai gali lengviau išgyventi šаlnаs. Veikiаnt Baikal EM 1 nаudingоms bаkterijоms, šаknys, ūgliai ir lаpija suvešėja, o аugаlų medžiаgų аpytаkа pagreitėja. Taip pat naudojant šį preparatą pаgerėja derlingumаs bei ilgiau tęsiasi derlingas sezonas. 

Taupyk su Baikl EM1:

Iš 1 l gaunama net iki 2000 litrų darbinio tirpalo. 

Paruoštu Baikal M - 1 tirpalu laistyti ne dažniau kaip vieną kartą per savaitę. Tirpalą reikia skiesti 1:1000 santykiu (1 šaukštą Baikal M – 1 preparato sumaišyti su 10l nechloruoto vandens). Jeigu naudosite vandentiekio vandenį, reikėtų palaukti kol jis nusistovės, tam kad vanduo suminkštėtų. Prieš laistant šiuo preparatu, dirvą būtina sudrėkinti paprastu vandeniu. O sudrėkinus ir palaisčius ją preparatu – užmulčiuoti. Laistyti reikia ne tik dirvą, bet ir augalų antžeminę dalį, kadangi preparatas Baikal EM – 1 sumažina kenksmingų bakterijų ir grybelių kiekį, dėl to augalai auga sveikesni ir gražesni.

Galiojimo laikas žr. ant prekės pakuotės.


Alternatyvūs pavadinimai: Baikal, Baikal M1, Baikal EM1, Baikal trąšos, Baikal, Baikalas trąšos, Baikalas, Mikrobiologiniai preparatai, Natūralios trąšos, Trąšos internetu, Baikal pigiau.

101051

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

SUSISIEKITE SU MUMIS JUMS PATOGIU BŪDU