Sianie-1

Sianie-1
19,27 €
12,53 € Sutaupote 35%
Su mokesčiais Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Nuolaida Sutaupote
2 40% 10,02 €
3 50% 18,79 €
Kiekis
Pasibaigė galiojimas

Sianie 1 - koncentruotas, universalus, efektyvus, natūralus.


Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

Sianie-1 - koncentruotas mikrobiologinis preparatas, 30 gr. 6 pakeliai kiekvienas po 5 gr. Galioja iki 25.05.2018

Ekonomiškas

Trąšos yra koncentruotos ir skiedžiamos vandeniu santykiu, priklausančiu nuo naudojimo tikslo. Pilna pakuotė leis Jums atitinkamai pasigaminti 300 litrų žemės ir organikos apdirbimo skiedinio ir 3000 litrų tirpalo augalams laistyti ir apipurkšti.

Universalus

Tinka sėklų mirkymui prieš sėją, šakniniam augalų laistymui, papildomam augalų tręšimui, pavasariniam ir rudeniniam žemės apdirbimui bei organikos apdirbimui siekiant greitesnio komposto subrendimo.

Veiksmingas

Spartina augalų vystymąsi ir padidina žemės ūkio kultūrų derlingumą.

Lengvai prigyjantys sodinukai, sparčiai augantys augalai ir gausus derlius – slapčiausia kiekvieno sodininko svajonė. Tačiau renkantis trąšas, ne mažiau svarbus kokybės ir kainos santykis, saugumas, universalumas ir patogumas naudoti. Koncentruotos trąšos "Sianie-1" atitinka visus šiuos kriterijus ir pateisins Jūsų lūkesčius.

Universalus

Trąšos "Sianie-1" tinka sėklų mirkymui prieš sėją, šakniniam augalų laistymui, papildomam augalų tręšimui, pavasariniam ir rudeniniam žemės apdirbimui bei organikos apdirbimui siekiant greitesnio komposto subrendimo.

Veiksmingas

"Sianie-1" spartina augalų vystymąsi ir padidina žemės ūkio kultūrų derlingumą.

Ekonomiškas

Trąšos supakuotos po 6 pakelius kiekvienas po 5 gr. Trąšos yra koncentruotos ir skiedžiamos vandeniu santykiu, priklausančiu nuo naudojimo tikslo. Panaudojus vos vieną pakelį, Jūs pasigaminsite 50 litrų skiedinio žemės ir organikos apdirbimui arba net 500 litrų augalų laistymo ir apipurškimo tirpalo. Pilna pakuotė leis Jums atitinkamai pasigaminti 300 litrų žemės ir organikos apdirbimo skiedinio ir 3000 litrų tirpalo augalams laistyti ir apipurkšti. To turėtų su kaupu užtekti vienkartiniam augalų laistymui 10 akrų plote arba efektyviam 1 akro žemės ploto apdirbimui. Kitais žodžiais tariant, tam, kad laistyti augalus savo 6 akrų sodo sklype beveik visą vasarą, Jums tereikės vienos "Sianie-1" pakuotės. O įsigiję dvi trąšų pakuotes galėsite būti tikri, kad darbinio tirpalo jums užteks ne tik visai vasarai augalams laistyti, bet pavasariniam bei rudeniniam žemės apdirbimui.

Patogus naudoti

Neatidarytų trąšų galiojimo laikas – 24 mėnesiai. Pagamintas tirpalas išlieka veiksmingas 10-14 dienų, tad nesunaudojus jo iš karto, galima saugiai laikyti tamsioje bei vėsioje vietoje ir naudoti pagal poreikį.


Alternatyvūs pavadinimai: Sianie, Siane, Siani, Mikrobiologinis preparats, Mikrobiologiniai preparatai, Dirvožemio gerintojas, Natūralios trąšos, Trąšos internetu.

Detalesnė informacija, patarimai ir konsultacija telefonu Nr. +370 642 77778

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 642 77778 arba el. paštu: info@biosprendimai.lt
101069
Specialūs kodai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.