Daugiau informacijos dėl prekių pristatymo karantino metu
Komposto aktyvatorius, Komposto skatintojas, Slieko svajonė
Komposto aktyvatorius, Komposto skatintojas, Slieko svajonė
zoom_in

Slieko svajonė

Vidutinis įvertinimas 

Kompostas per 1 mėn. 1 L = 8000 L komposto.


Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

13,47 EUR
Pasirinkite Litražą
  • 0,5L
  • 1L
Kiekis

Ypač greitas kompostas. Galima pradėti naudoti jau po 1 mėn. Visiškai natūralus, be chemijos. Didesnis komposto maistingumas.


1 L = 8000 L komposto

Jei lauko temperatūra yra virš 25 C, su šiuo preparatu pagamintą kompostą galima pradėti naudoti jau po 1 mėn. Su šiuo preparatu pagamintas kompostas bus natūralus, be jokios chemijos. Toks kompostas ne tik pagerins dirvos struktūrą, bet ir padės jai atsikurti, bei ženkliai padidins derlingumą. Tokio komposto maistinė vertė augalams išaugs net 5 – 10 kartų, todėl jo poreikiai yra mažesni.


Naudojimas: 


Kompostas laistomas 1: 100. Į 10 L vandens reikia 100 ml preparato + šaukštelis saldžios terpės ir palaikyti kelias valandas. Tokio, pačių pagaminto, komposto reikia tik 0,5 – 1,5 kg į 1 m2. Kompostą išbarstyti ir užberti nedideliu kiekiu žemės.

 

Preparato sudėtyje yra simbiotinis savireguliuojantis kompleksas specialiai atrinktų natūralių gyvų mikroorganizmų: pieno rūgšties ir fotosintezės bakterijos, bakterijos fiksuojančios azotą, probiotiko Saccharomyces, jų metabolinių produktų ir kultūros skysčio. 


Čia rasite kaip teisingai pasigaminti kompostą.


Alternatyvūs pavadinimai: Greitas kompostas, Naudingas kompostas, M kompostas, EM kompostas, Daugiau sliekų komposte, Labai greitas kompostas, Geras kompostas.

Specifinė nuoroda

Linas
2018-07-12
gera priemone:

aciu. gera priemone. greitai kompostuoja

Algimantas
2018-06-19
super:

Super. labai geras. jau gatavas kompostas. pasidarem per 2 men.

Raminta
2018-06-01
ir šitas pasiteisino:

Ir Slieką šį iš Jūsų pirkau. Žinokite veikia, jau 3 savaitė ir mes jau iš apačios kompostinės traukiame tokį birų humusiuką ir net su sliekais :)

Marijona L.
2017-08-30
Tikra sliekų ir mano svajonė :):

Mielieji, ačiū Jums. Džiaugiamės Slieko svajone. Padaugėjo sliekų nesuskaičiuojamai. Nors ir šalta ir lietus dažnai pliaupė, man viskas gražiai susikompostavo per keturias su puse savaitės. Dengiau plėvelę. Kai kur dar pasitaiko didesnių likučių, bet iš esmės gražus ir purus kompostas susikompostavo.

2 out of 2 people found this review useful.
Vita
2017-08-16
nieko sau efektas:

nemaniau, kad kompostas gali taip greitai sugriuti ir neliko net sakeliu liekanu.

1 out of 1 people found this review useful.
Juzefa
2017-06-23
jau turiu komposta:

Jau turiu komposta. Kairenuose is Jusu isigyjau slieko svajone ir jau pasigamino. Dengiau plevele is virsaus. O kai pas mane jau buvo komposto kruva sukrauta, tai padariau kaip ir pataret skyles giles, ten nemazai pripyliau ir aisku is virsaus.
Atidengeme su vyru vakar, galvojome paziuresime kaip ten tas musu kompostas gyvena. Iskasiau mazdaug is viduriuko, o ten susikompostave viskas, net lapu liekanu nebesimato, isivaizduojat.
Zodziu, jau paberiau aplink augalus ir i siltnami.

2 out of 2 people found this review useful.
Elena
2017-06-06
Sliekas kompostui:

Dar be Mogusnik ir Sliekas labai mums patiko. Jis jau suveike. Nudengem plevele siandien su vyru is smalsumo, pakapsteme virsuje, tai zinokit zoliu liekanu nesimato. Jei naktys nebebus tokios saltos, tai manau jau po savaiteles bandysime komposta naudoti.

3 out of 3 people found this review useful.
Veiklą vykdomą pagal individualios veiklos vykdymo pažymą. Numeris: 905687

Jums taip pat gali patikti

Poli M
0 Review(s) 
Populiariausias. Ypač veiksmingas. Universalus. Ekonomiškas. Visam sodui ir daržui.  Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau. 
5,31 EUR

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Elektroninis termometras, temperaturos matuokliai
Akcija! -10%
Termometrai
0 Review(s) 
Elektroninis termometras su LCD ekranu + elektroninis dirvožemio, komposto termometras Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau. 
22,74 EUR 25,27 EUR
Fokino plokščiapjovių komplektas su 2 kotais
Akcija!
Fokino plokščiapjovė...
1 Review(s) 
Išparduodami originalių patentuotų Fokino plokščiapjovių komplektai be specialaus paženklinimo (ankstesnės gamybos, todėl dar be specialaus paženklinimo Ф raide. Kokybė ta pati, jos niekuo nesiskiria, išskyrus specialų paženklinimą Ф raide). Paskubėkite įsigyti, nes prekių liko labai mažai!!! Komplektą sudaro: Du kotai po 1,3m Fokino plokščiapjovė maža, pjaunamoji dalis 2,5*11cm Fokino plokščiapjovė didelė, pjaunamoji dalis 4*17cm 4 varžtai ir veržlės Knygelė su patarimais (kol kas tik rusų kalba ir siunčiama, tik jei pageidaujama) Žemiau žiūrėkite reportažą apie tai, kaip lengvai dirbama su Fokino plokščiapjove.
22,99 EUR