Pjūklas-Silky-Gomboy-lenktas-210-8-sodo-įrankiai

Genėjimo pjūklas sulankstomas Silky Gomboy lenktas 210-8

Genėjimo Silky pjūklai gaminami iš aukščiausios kokybės plieno, kuris dažniausiai naudojamas peilių ir sodo įrankių gamyboje – tai garantuoja išskirtinai efektyvų pjovimo procesą. Dėl unikalaus ašmenų dizaino, aukščiausios kokybės plieno ir nepaprasto funkcionalumo Silky produktus itin pamėgo daugelis sodininkų, daržininkų, o taip pat ir stovyklautojų, medžiotojų bei tie, kas ieško aukščiausios kokybės įrankių už teisingą kainą.


Realūs mūsų klientų atsiliepimai Facebook'e:

52,99 €
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 9.01€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.
Kiekis

PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Pjūklas sulankstomas Silky Gomboy lenktas 210-8 

Silky Gomboy 210-8 lenkto pjūklelio ašmenys buvo tiksliai išpjauti lazeriu iš didelio anglies plieno lakšto, kuris pasižymi aukštu atsparumu, kad ašmenys neatšiptų. Palyginti su tiesiomis pjūklų ašmenimis, nauji, švelnaus lanko profilio ašmenys pagreitina pjovimą ir padidina darbo efektyvumą iki 15–20 %. Šiek tiek ovali forma neleidžia pjūklui iškristi pjaunant ir suteikia galimybę lengviau nupjauti šakas, esančias aukščiau mūsų.

Plataus naudojimo Silky Gomboy 210-8 yra ne tik lenktas rankinis pjūkliukas, bet pasižymi kompaktiškumu, kadangi jis lengvai susilanksto ir galimas saugiai laikyti jam skirtame dėkliuke. Šis Silky Gomboy sulankstomas pjūkliukas tinka ir dailidėms, ir kraštovaizdžio tvarkymui. Taipogi puikiai tinka šviežiai medienai pjauti ar vaismedžių genėjimui.

Silky Gomboy serijos rankiniai pjūkliukai yra tvirti ir ilgaamžiai.

  • Unikalus aukštos kokybės Japoniškas plienas
  • Ilgis išlankstyto – 440 mm
  • Ilgis sulankstyto – 245 mm
  • Ašmenų ilgis – 210 mm
  • Svoris – 235 g
  • Ašmenų storis - 1,4 mm
  • Tinka šviežiai medienai pjauti
  • Dėklas pjūklui laikyti

Priežiūra

Rekomenduojame ašmenis nuvalyti po kiekvieno naudojimo. Dervą galima pašalinti naudojant alyvuogių aliejų – tai efektyvus ir ekologiškas būdas nuvalyti ašmenis išlaikant jų ilgaamžiškumą. Naudojant stipresnės koncentracijos valymo skysčius, galite pažeisti pjūklo ašmenis. Rekomenduojama pjūklą laikyti švariai ir sausai kietame dėkle, kai jo nenaudojate.

Okatsune
KSI571721

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.