• −5%

Pavasarinės trąšos rododendrams dirvos rūgštingumui 1 L


Realūs mūsų klientų atsiliepimai Facebook'e:

7,49 €
7,12 € Sutaupote 5%
Su mokesčiais
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 2.42€

test

Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.
Kiekis

PRISTATOME PO VISĄ EUROPĄ. PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 1-2 d. d. (dažniausiai jau kitą d. d., užsakius iki 11 val.). Pristatome į NAMUS, į OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS paštomatus kaina nuo 2,98 Eur (jei pakuotė atitinka išmatavimus (apskaičiuojama automatiškai)).

Poveikis:

ilgalaikis, neutralizuoja vandenyje ir substrate esančius karbonatus, kalcio katijonus, mažina pH iki 3,5-4,5, gerina maisto medžiagų pasisavinimą. Skatina augimą ir žydėjimą. Naudojimas: kas dvi-trys, kai atšyla ir prasideda vegetacinis laikotarpis. Vienam krūmui reikia nuo 2 iki 5 litrų tirpalo. Naudojimo norma: 100 ml į 10 litrų vandens.

Sudėtis:

mikro ir makro elementai - azotas(N), fosforas(P), kalis(K), magnis(Mg), geležis(Fe), varis(Cu), cinkas(Zn). Įspėjimas: tirpalo pH 0,35-0,4, jo pagrindas yra azoto rūgšties ir miniralinių trąšų 3% tirpalas. Pavojingas patekęs į skrandį, akis. Gali sukelti nudegimus ir sudirginti kvėpavimo takus. Rekomenduojama naudoti dėvint gumines pirštines. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti pagal paskirtį. Neviršyti normos. Galiojimo laikas-3 metai. Pagaminta ES. 

Sodo Daktaras
102005

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.