Apželdinimui

Aktyvūs filtrai

Pušų žievės mulčias Stambus, 100l
Akcija! -10%
Pušų žievės mulčias Smulkus
1 Review(s) 
Šis mulčias idealiai tinka tujoms, ypač naujai pasodintoms, nes pagreitina augimą. O taip pat panaudojus šį mulčią Jums reikės rečiau laistyti bei ravėti išaugusias piktžoles. Rekomenduojame naudoti ir tujų sodinimo metu įmaišant į substratą iki 20 %.   Taip pat šis pušų žievės mulčias tinka rododendrams,  hortenzijoms,  spygliuočiams, medėjantiems bijūnams, magnolijoms bei substratų gamybai vazonams, dėžėms balkonose bei terasose.
6,29 EUR 6,99 EUR
Pušų žievės mulčias "Premium" 30-80 mm, 50l
Akcija! -10%
Pušų žievės mulčias...
2 Review(s) 
Šis mulčias idealiai tinka spygliuočiams. Jis ne tik suteikia gerą vaizdą, bet ir padeda palaikyti drėgmę, dėl to reikia rečiau laistyti. Taip pat rečiau ravėti. Pagerina augimą. Apsaugo nuo šalnų.  Tinka kalnų pušaitėms, keniams, pušims, kedrinėms pušims, dygiosioms/sidabrinėms/mėlynosioms eglėms, aukštesniems dekoratyviniems spygliuočiams bei lapuočiams, sakuroms, vaismedžiams, vyšnioms ir slyvoms.
11,21 EUR 12,45 EUR
Smulkintas, supresuotas...
0 Review(s) 
Šiaudai kaip mulčias buvo naudojami jau seniai. Dabar, nauji technologiniai procesai įgalino pagerinti natūralius šiaudus, naudojamus kaip mulčia į geresnį ir sveikesnį produktą – smulkintą šiaudą Tinka u ogakrūmių , vaismedžių ir vaiskrūmių mulčiavimui. Taip pat visu daržovių mulčiavimui.
9,83 EUR
Pušų žievės mulčias pigiau Stambus
Akcija!
Pušų žievės mulčias Stambus
3 Review(s) 
Šis mulčias idealiai tinka dekoratyvinimas medeliams ir šilauogėms. Jis pagerins augimą, palaikys drėgmę, todėl reikės rečiau laistyti bei ravėti išaugusias piktožoles. Augalai lengviau perneš šalnas. Rekomenduojame sodinimo metu įmaišyti į substratą iki 20%. Šis mulčias taip pat tinka vaismedžiams ir uogų krūmams.
8,99 EUR
Rasta 10 prekės(-ių).