Daugiau informacijos dėl prekių pristatymo karantino metu

Apželdinimui

Aktyvūs filtrai

Pušų žievės mulčias Stambus, 100l
Akcija! -30%
Pušų žievės mulčias Smulkus
1 Review(s) 
Šis mulčias idealiai tinka tujoms, ypač naujai pasodintoms, nes pagreitina augimą. O taip pat panaudojus šį mulčią Jums reikės rečiau laistyti bei ravėti išaugusias piktžoles. Rekomenduojame naudoti ir tujų sodinimo metu įmaišant į substratą iki 20 %.   Taip pat šis pušų žievės mulčias tinka rododendrams,  hortenzijoms,  spygliuočiams, medėjantiems bijūnams, magnolijoms bei substratų gamybai vazonams, dėžėms balkonose bei terasose.
102,75 EUR 146,79 EUR
Smulkintas, supresuotas...
0 Review(s) 
Šiaudai kaip mulčias buvo naudojami jau seniai. Dabar, nauji technologiniai procesai įgalino pagerinti natūralius šiaudus, naudojamus kaip mulčia į geresnį ir sveikesnį produktą – smulkintą šiaudą Tinka u ogakrūmių , vaismedžių ir vaiskrūmių mulčiavimui. Taip pat visu daržovių mulčiavimui.
9,83 EUR
Pušų žievės mulčias pigiau Stambus
Akcija! -30%
Pušų žievės mulčias Stambus
3 Review(s) 
Šis mulčias idealiai tinka dekoratyvinimas medeliams ir šilauogėms. Jis pagerins augimą, palaikys drėgmę, todėl reikės rečiau laistyti bei ravėti išaugusias piktožoles. Augalai lengviau perneš šalnas. Rekomenduojame sodinimo metu įmaišyti į substratą iki 20%. Šis mulčias taip pat tinka vaismedžiams ir uogų krūmams.
132,15 EUR 188,79 EUR
Rasta 10 prekės(-ių).