Augalams ir dirvožemiui

Jei Jus kamuoja prastas dirvožemis, lėtai augantys, silpni, duodantis mažą derlių augalai, įvairios augalų ligos, bei kenkėjai, tai čia yra vieta, kur Jus rasite tinkamą produktą šių problemų sprendimui.

Čia rasite tik natūralias ir efektyvias trąšas, augimo stimuliatorius, mikrobiologinius preparatus, dirvožemio gerintojus, tinkančius visiems J...

Jei Jus kamuoja prastas dirvožemis, lėtai augantys, silpni, duodantis mažą derlių augalai, įvairios augalų ligos, bei kenkėjai, tai čia yra vieta, kur Jus rasite tinkamą produktą šių problemų sprendimui.

Čia rasite tik natūralias ir efektyvias trąšas, augimo stimuliatorius, mikrobiologinius preparatus, dirvožemio gerintojus, tinkančius visiems Jūsų sodo, daržo ir namų augalams.

Jei Jums kyla klausimų, kokį produktą pasirinkti ar kaip išspręsti kokią nors sodo, daržo ar namų augalų problemą, būtinai susisiekite su mumis telefonu 8 642 77778 arba el. paštu info@mulciavimas.lt.

Daugiau

Augalams ir dirvožemiui  Yra 20 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Dekoratyviniai augalai

  „Sodo Daktaras“ visiškai natūralūs preparatai, kurie skatina augalų augimą bei didesnį derlių.

  Panaudojus šiuos preparatus aktyviau formuojasi žiedynai ir vaisiai. Naudojant "Sodo Daktaras" paskatinamas žydėjimas ir derlius būna gausesnis bei sveikesnis. Derliaus maistinė vertė padidėja, o saugojimo laikas prailgėja.

  Naudojant šiuos preparatus Jūsų augalai lengviau perneš pasikartojančias šalnas, drėgmės trūkumus, dirvožemio druskėjimą, per didelį drėgnumą. Sustiprės augalų apsauginės funkcijos ir dėl to augalai mažiau sirgs bei juos mažiau puls kenkėjai.


  Šilauogių priežiūra, braškių priežiūra, pomidorų priežiūra, agurkų priežiūra, vaiskrūmių ir vaismedžių priežūra su „Sodo Daktaras“ neįtikėtinai pigi ir efektyvi.

 • Dirvožemio gerinimui
 • Universalūs preparatai

  Šiuos produktus galite naudoti nuo daiginimo iki derliaus nuėmimo. Naudojant Bio EM galėsite paruošti substratą, užmirkyti sėklas, purkšti bei laistyti daigus, o vėliau ir augalaus. Agrovermikulitą galėsite panaudoti sėklų užberimui bei substratų paruošimui. Substratui gamybai taip pat galima naudoti Agroperlitą. Su Humis galėsite pagerinti dirvožemį bei prižiūrėti augalus. O jei Jūsų dirvožemis nualintas ir Jus ruošiatės jį keisti, tai atsisakykite šios minties ir geriau panaudokite Dr. Humi. Jis ne tik atstatys nualintą dirvožemį, bet ir sumažins užkrato kiekį.

 • Sodas
 • Daržas

  HB-101 - stebuklas iš Japonijos. HB-101 tinka visų augalų priežiūrai. Šis preparatas labai efektyvus bei visiškai natūralus ir saugus.

  - Pagerina sėklų dygimą

  - Padidina derlingumą iki 30%

  - Prailgina gėlių žydėjimo trukmę

  - Pagerina lapų, žiedų ir vaisių spalvą bei formą

  - Sustiprina augalo apsaugines funkcijas

  - Didina maistinę dirvožemio vertę

  – Produktas visiškai natūralus ir saugus 

  – Išsiskiria kompleksiniu veikimu: maitina, reguliuoja augimą, stiprina imuninę sistemą


  Esame oficialūs HB-101 atstovai Lietuvoje. Pirkdami HB-101 pas mus, būsite tikri, kad įsigyjote originalų produktą.

Rodoma 1 - 20 iš 20 dalykų
Rodoma 1 - 20 iš 20 dalykų