Trintų moliūgų saldainai

list Kategorija: Receptai Data: comment Komentarai: 0 favorite Žiūrėta: 1153

Moliūgų pastilių receptas Ingredientai moliūgų pastilei gaminti:

  1. Moliūgas 1,5–2 kilogramai

  2. 1-2 obuoliai

  3. Apie 300 gramų madaus

  4. 1 šaukštelis malto cinamono

  5. 1 šaukštelis vanilinio cukraus

  6. 1 arbatinis šaukštelis smulkinto imbero

  7. 2-3 arbatiniai šaukšteliai alyvuogių aliejaus

1 žingsnis:

Nuplaukite moliūgą ir obuolius. Perpjaukite moliūgą į dvi dalis, išimkite sėklas su minkštimu, nulupkite žievę. Moliūgą supjaustikite mažais gabalėliais. Nulupkite obuolį, išimkite sėklas, tada supjaustikyte į keturias dalis.

2 žingsnis:
Sudėkite ingredientus į trintuvą ir susmulkinkite iki vientisos masės. Įpilkite tyrę į gilų indą. 3 žingsnis:

Į indą su tyre įpilkite medaus, įberkite prieskonius: šaukštelį cinamono, šaukštelį vanilinio cukraus, arbatinį šaukštelį smulkinto imbero. Tyrę regai išmaišykite virtuvine mentele, kad masė būtų vientisa.

4 žingsnis:

Tyrė supilkite į paruoštus džiovyklės padėklus. Džiovyklės padėklą patepkite alyvuogių aliejumi, kad po džiovinimo būtų lengviau išimti pastiles. Tyrės sluoksnio storis neturi viršyti 5 mm, paviršius turi būti lygus. Padėklus su tyre įdėkite į džiovyklę, nustatykite 60-70 laipsnių temperatūtą.

5 žingsnis:

Pastilei išdžiuvus, išimkite ją iš džiovyklės ir susukite į tvarkingus vamzdelius. Dėl medaus ir prieskonių moliūgų pastilė yra kvapni ir labai skani.

Jei neturite džiovyklės tinkamos džiovinti pastiles rekomenduojame įsigyti dziovyklę Ezidri FD500 arba Ezidri FD1000. Žemiau rasite žmonių komentarus, kurie jau džiaugiasi Ezidri džiovyklėmis ir jose gamina puikius produktus.

Komentarai

Šiuo metu komentarų nėra!

Palikite savo komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis