Prekes kainuojančias daugiau kaip 50 EUR pirkite išsimokėtinai su General Financing. Daugiau info čia.

Sianie-1
Sianie-1
Akcija! −50% - 50%

Sianie-1

Sianie 1 - koncentruotas, universalus, efektyvus, natūralus.


Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

11,50 €
23,00 €
Kiekis

Sianie-1 - koncentruotas mikrobiologinis preparatas, 30 gr. 6 pakeliai kiekvienas po 5 gr.

Ekonomiškas

Trąšos yra koncentruotos ir skiedžiamos vandeniu santykiu, priklausančiu nuo naudojimo tikslo. Pilna pakuotė leis Jums atitinkamai pasigaminti 300 litrų žemės ir organikos apdirbimo skiedinio ir 3000 litrų tirpalo augalams laistyti ir apipurkšti.

Universalus

Tinka sėklų mirkymui prieš sėją, šakniniam augalų laistymui, papildomam augalų tręšimui, pavasariniam ir rudeniniam žemės apdirbimui bei organikos apdirbimui siekiant greitesnio komposto subrendimo.

Veiksmingas

Spartina augalų vystymąsi ir padidina žemės ūkio kultūrų derlingumą.

Lengvai prigyjantys sodinukai, sparčiai augantys augalai ir gausus derlius – slapčiausia kiekvieno sodininko svajonė. Tačiau renkantis trąšas, ne mažiau svarbus kokybės ir kainos santykis, saugumas, universalumas ir patogumas naudoti. Koncentruotos trąšos "Sianie-1" atitinka visus šiuos kriterijus ir pateisins Jūsų lūkesčius.

Universalus

Trąšos "Sianie-1" tinka sėklų mirkymui prieš sėją, šakniniam augalų laistymui, papildomam augalų tręšimui, pavasariniam ir rudeniniam žemės apdirbimui bei organikos apdirbimui siekiant greitesnio komposto subrendimo.

Veiksmingas

"Sianie-1" spartina augalų vystymąsi ir padidina žemės ūkio kultūrų derlingumą.

Ekonomiškas

Trąšos supakuotos po 6 pakelius kiekvienas po 5 gr. Trąšos yra koncentruotos ir skiedžiamos vandeniu santykiu, priklausančiu nuo naudojimo tikslo. Panaudojus vos vieną pakelį, Jūs pasigaminsite 50 litrų skiedinio žemės ir organikos apdirbimui arba net 500 litrų augalų laistymo ir apipurškimo tirpalo. Pilna pakuotė leis Jums atitinkamai pasigaminti 300 litrų žemės ir organikos apdirbimo skiedinio ir 3000 litrų tirpalo augalams laistyti ir apipurkšti. To turėtų su kaupu užtekti vienkartiniam augalų laistymui 10 akrų plote arba efektyviam 1 akro žemės ploto apdirbimui. Kitais žodžiais tariant, tam, kad laistyti augalus savo 6 akrų sodo sklype beveik visą vasarą, Jums tereikės vienos "Sianie-1" pakuotės. O įsigiję dvi trąšų pakuotes galėsite būti tikri, kad darbinio tirpalo jums užteks ne tik visai vasarai augalams laistyti, bet pavasariniam bei rudeniniam žemės apdirbimui.

Patogus naudoti

Neatidarytų trąšų galiojimo laikas – 24 mėnesiai. Pagamintas tirpalas išlieka veiksmingas 10-14 dienų, tad nesunaudojus jo iš karto, galima saugiai laikyti tamsioje bei vėsioje vietoje ir naudoti pagal poreikį.


Alternatyvūs pavadinimai: Sianie, Siane, Siani, Mikrobiologinis preparats, Mikrobiologiniai preparatai, Dirvožemio gerintojas, Natūralios trąšos, Trąšos internetu.

2018-03-08

Specifinė nuoroda

No customer reviews for the moment.

Veiklą vykdomą pagal individualios veiklos vykdymo pažymą. Numeris: 905687

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: