Sekatorius turintiems mažą plaštaką, S dydis

Sekatorius-sodo-žirklės-Okatsune-101
46,95 €
Su mokesčiais
Kiekis

Sekatoriai „Okatsune“ yra neabejotinai populiariausi Japonijoje – šalyje, kur genėjimas prilyginamas tikram menui. Todėl, kad tai itin aukštos kokybės japoniškas sekatorius, unikaliu metodu pagamintas iš geriausios kokybės japoniško plieno – iš tokio pat plieno, iš kokio gaminamos tradicinės katanos.

Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

Rekomenduojame Jums

Bazinė kaina 4,00 € −20% Kaina 3,20 €
Pasirinkite Litražą : 6ml 50ml 100ml
Bazinė kaina 14,97 € −20% Kaina 11,98 €
pigiau : 130gr 300gr
Kaina 5,31 €
Pasirinkite Litražą : 0,1L 0,5L 1L

Sekatorius „Okatsune 101“ (S dydis) turintiems mažesnę plaštaką

Sekatorius „Okatsune 101“, kurio ilgis 180 mm, yra kompaktiškiausias sekatorius iš visų 3 modelių ir labiausiai tinka turintiems mažesnę ranką. Šio tarsi skustuvas aštraus sekatoriaus ašmenys pagaminti iš geriausios kokybės japoniško plieno (iš tokio pat plieno gaminamos samurajų katanos), todėl itin lengvai perkirpsite iki 25 mm skersmens šakas, pavyzdžiui, krūmų, rožių, vaismedžių ir vijoklių. Sodo žirklės „Okatsune“ yra vienos iš populiariausių Japonijoje – šalyje, kur genėjimas prilyginamas tikram menui.

 • Tinka turintiems mažesnę ranką
 • Ilgis – 180 mm
 • Bendroji paskirtis – didžiausias kerpamos šakos skersmuo 25 mm
 • Ašmenų ilgis – 53 mm
 • Lengvas – 177 g
 • Ašmenų kietumas – 60–61 HRD (Rockwell kietumo C skalė)
 • Izumo Yasugi plienas

Sekatorius "Okatsune 101"

 • Aštrus tarsi skustuvas, visada tikslus pjūvis.
 • Dėl paprastos konstrukcijos itin patogus naudoti.
 • Ypač tvirtas, tačiau lengvas.

Priežiūros priemonės 

 • Galąstuvas „Okatsune 412“ sekatoriui galąsti.
 • Odinis dėklas „Okatsune 108” sekatoriui laikyti.

Šio japoniško sekatoriaus (japon. Sentei Basami) ašmenys pagaminti iš geriausios kokybės IZUMO YASUGI plieno ir pasižymi itin dideliu kietumu pagal Rockwell skalę – 60,0–61,0. Toks kietumas užtikrina, kad ašmenys išlieka aštrūs, nesunkiai perkerpa medį. Ašmenys prasilenkia vienas su kitu, todėl lengviau kirpti. Minkštas metalas ašmenų viduje suteikia sekatoriui patvarumo. Toks patvarumas užtikrina, kad ašmenys visada tiksliai prasilenkia su priešpriešiniais ašmenimis ir nelūžta net smarkiai spaudžiant.

Ašmenys pagaląsti iš abiejų pusių, todėl lengvai perkerpa šaką, nežalodami paties augalo. Dėl unikalios šlifuotų tuščiavidurių ašmenų formos augalo sultys nuteka nuo ašmenų, todėl ašmenys neišsiskiria. Dėl V formos spyruoklės kirpimo apkrova tolygiai paskirstoma per visą spyruoklės ilgį, tai užtikrina sklandų suspaudimą.

Ašmenis itin lengva pagaląsti galąstuvu „Okatsune“ (prekė „Okatsune 412“). Sekatorius turi užrakto sistemą, kurią galima valdyti viena ranka. Neužmirškite užsisakyti ir odinį dėklą (prekė „Okatsune 108”). Turėdami dėklą su kilpa diržui, sekatorių galėsite saugiai neštis kartu ir visada turėti po ranka. Be to, dėkle laikomas sekatorius bus ilgiau tinkamas naudoti. Šio puslapio apačioje rasite įvairių dėklų.

Priežiūra

Kadangi sekatorius pagamintas iš kelių detalių, jam nereikia ypatingos priežiūros. Panaudojus sekatorių, rekomenduojame nuvalyti ašmenis, patepti juos alyva ir laikyti sekatorių suglaustais ašmenimis nuo drėgmės apsaugotoje vietoje. Jei pastebite, kad sekatorius prasčiau kerpa, galite jį pagaląsti galąstuvu „Okatsune“ („Okatsune 412“).

KST101

Specifinė nuoroda

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.