Turite klausimų? Skambinkite! 864277778
logo

Pomidorų auginimas ir priežiūra

Pomidorų auginimas su mikrobiologiniais preparatais Poli M labai lengvas ir paprastas. 
1. Sėklų mirkymas: 5 lašai preparato Poli M ir 200 ml vandens. Mirkome iki 1 val. 
2. Daigų apipurškimas/laistymas: atsiradus 2 tikriems lapeliams, apipurkšti/laistyti 1ml preparato Poli M ir 1 L vandens.
3. Pomidorų pikavimas (persodinimas į pastovią vietą): iškasus duobutes, jas palaistyti 1ml preparato Poli M 1 L vandens. Jei turite M komposto (pagaminta naudojant Slieko Svajone, Poli M ir Bio M preparatus) įdėkite jo į duobutes po saują, iš viršaus užberkite dirvožemiu ir tik tada pasodinkite pomidorų daigus. 
4. Priežiūra: priklausomai nuo dirvožemio būklės, laistyti maždaug kas savaitę 1 ml preparato Poli M 1 L vandens. Vienam augalui reikia 2-3 L pagaminto Poli M tirpalo.
Taip pat patartina daryti purškimus su mikrobiologiniais preparatais, nes padidėja atsparumas ligoms, ypač grybelinėms. Purkšti kas 1-2 savaites 1 ml preparato Poli M 1 L vandens.  

5. 
Prieš derliaus nuėmimą: tam kad išsaugotumėte ilgiau nuskintą derlių, vieną dieną prieš derliaus nuėmimą, apipurškite 1ml preparato Poli M 1L vandens.

Nepamirškite susiformavus pirmai kekei, nuskinkinti apatinius lapelius. 

Taip pat rekomenduojame 2-3 kartus per sezoną apkaupti pomidoro stiebą. Tai padės atsirasti daugiau šaknų, kurios geriau pasisavins drėgmę bei maisto medžiagas. 


PIRKTI POLI M! PIRKTI BIO EM!