Bio EM naudojimas pagal kultūras

Bio EM naudojimas pagal kultūras


Bio EM naudojimas pagal kultūras:

Sėklų mirkymas: Bio EM 1 ml/2 L vandens, mirkyti iki 5 val. (priklausomai nuo sėklų dydžio).

Pagreitina sėklų daigumą, bei užtikrina tolygesnį dygimą.

Bulvių auginimas su Bio EM.

 • Prieš sodinant, bulvių sėjinukus, pamirkyti Bio EM darbiniame tirpale 1 kamštelis (10ml) / 10 L vandens ir neleidus išdžiūti, iš karto sodinti.
 • Atsiradus bulvių daigams, atlikti purškimą skiedžiant Bio EM 1ml / 1 L vandens. Sekantis bulvių purškimas atliekamas butonizacijos ir žydėjimo metu.
 • Taip pat kiekvieno bulvių apkaupimo metu rekomenduojama atlikti dirvožemio bei lapų purškimą skiedžiant Bio EM 1ml / 1 L vandens.

Pomidorų auginimas su Bio EM.

 • Daigai purškiami/laistomi su Bio EM atsiradus 2 tikriems lapeliams ir laistoma/purškiama kas 2 savaites.
 • Prieš sodinant pomidorus į pastovią vietą, iškastą duobutę palaistykite arba pamirkykite pomidoro šaknis į Bio EM darbinį tirpalą skiedžiant 1 kamštelis (10ml) / 10 L vandens.
 • Toliau atliekami laistymai/purškimai su Bio EM darbiniu tirpalu skiedžiant 1 kamštelis (10ml) / 10 L vandens ne dažniau nei 1 kartą per savaitę ir ne rečiau nei 1 kartą per mėnesį (nenurodomas tikslus intervalas, nes viskas priklauso nuo dirvožemio bei augalų stovio).
 • Purkšti su Bio EM galima žydėjimo metu ir net tada, kad jau yra vaisiai. Yra rekomenduojama 1 dieną prieš derliaus nuėmimą atlikti purškimą su Bio EM.

Vaismedžių ir vaiskrūmių auginimas su Bio EM.

Prieš sodinant vaismedžius ir/ar vaiskrūmius pamirkykite jų šaknis Bio Em darbiniame tirpale skiedžiant 1 kamštelis (10ml) / 10 L vandens, tai pagerins įsišaknidijimą ir padės pakelti persodinimo, transportavimo ir t.t. metu patirtą stresą. Po vaismedžių ir/ar vaiskrūmių pasodinimo, palaistykite juos tuo pačiu darbiniu tirpalu. Rekomenduojame, pasodintą augalą, purkšti 3 dienas iš eilės 1ml / 1 L vandens.

Pavasarį, purškimas bei laistymas su Bio EM atliekamas atšilus orams, esant mažai šalnų rizikai 2-4ml / 1 L vandens. Priklausomai nuo augalo dydžio, vienam augalui išnaudojama nuo 1 L iki 10 L pagaminto Bio EM darbinio tirpalo.

Vėliau purškimas ir laistymas su Bio EM atliekamas ne dažniau nei 1 kartą per savaitę ir ne rečiau nei 1 kartą per mėnesį (nenurodomas tikslus intervalas, nes viskas priklauso nuo dirvožemio bei augalų stovio). Jei panaudosite dažniau nei reikia, neigiamo efekto nebus, o jei panaudosite rečiau nei reikia, tai efektas bus lėtesnis, t.y. rezultatą gausite vėliau arba ne tokį ryškų.

Nustojama vaismedžius ir/ar vaiskrūmius purkšti/ laistyti su Bio EM rugpjūčio mėnesį.

Braškių ir/ ar žemuogių auginimas su Bio EM.

Pavasarį, prieš senų lapų pašalinimą, apipurkšti braškes ir/ar žemuoges Bio EM darbiniu tirpalu skiedžiant 1 kamštelis (10ml) / 10 L vandens.

Vėliau purškimas ir laistymas su Bio EM atliekamas ne dažniau nei 1 kartą per savaitę ir ne rečiau nei 1 kartą per mėnesį (nenurodomas tikslus intervalas, nes viskas priklauso nuo dirvožemio bei augalų stovio). Jei panaudosite dažniau nei reikia, neigiamo efekto nebus, o jei panaudosite rečiau nei reikia, tai efektas bus lėtesnis, t.y. rezultatą gausite vėliau arba ne tokį ryškų.

Jei nuimate didelę dalį derliaus, galite 1 dieną prieš tai atlikti purškimą su Bio Em 1ml / 1 L vandens. Tai padės ilgiau išsaugoti uogas bei atlaikyti transportavimą.

Geriausia braškių ir/ar žemuogių senus ir pažeistus lapus pašalinti rudenį, po derliaus nuėmimo. Po šio darbo prie kiekvienos braškės ir/ar žemuogės išpilama iki 1 L Bio EM darbinio tirpalo 1 kamštelis (10ml) / 10 L vandens. Ir dar 3 dienas iš eilės atliekami lengvi purškimai 1ml / 1 L vandens.

Rožių auginimas su Bio EM.

Atšilus orams gausiai palaistykite rožes (stiebus, aplink šaknis) naudojant apie 2-3 litrus Bio EM darbinio tirpalo vienai rožei. Skiedimas 1 kamštelis (10ml) / 10 L vandens.

Vėliau purškimas ir laistymas atliekamas ne dažniau nei 1 kartą per savaitę ir ne rečiau nei 1 kartą per mėnesį (nenurodomas tikslus intervalas, nes viskas priklauso nuo dirvožemio bei augalų stovio).

Auginant rožes su Bio EM preparatu, atsiranda daugiau naujų ūglių, jų aukštis būna didesnis, rožių labai būna sveiki, dideli, sodriai žali, mėsingi, pagausėja žiedlapių kiekis, žiedai būna intensyvios spalvos.

roziu prieziura

Pirkti Bio EM!

1Komentarai

 • Avatar
  Kestas
  Jul 4, 2017

  Man bioem pasiteisino braskems. Auginu 1ha, dariau kontrole.Ten kur naudojau bioem uogos buvo didesnes ir pristabde ligu plitima. Dabar bandysiu kitoms kulturoms.Aciu.

Rašyti komentarą

Privaloma užpildytvis visus laukus

Vardas:
El.paštas: viešai neskelbiamas
Komentaras:
Įveskite kodą