Daigų priežiūra

Daigų priežiūra

Silpni ir lėtai augantys daigai, ką daryti, kad juos atgaivinti?


Daugelis susiduria su problema, kad daigai būna labai silpni, sunkiai ir lėtai auga, jiems pradeda trūkti maistinių medžiagų, šaknų sistema labai sunkiai vystosi. Lyg dar būtų mažai problemų, neretai prie to prisideda ir kenkėjai bei ligos.


Taigi, ką daryti, kad daigai sutvirtėtų, augtų sveiki, būtų vešlūs ir atsparus ligoms bei kenkėjams?


Viso to pasiekti galima turint tik du preparatus HB-101 ir BioEM.


Su BioEM galima pagerinti net ir patį prasčiausią substratą. Šį preparatą reikia naudoti ruošiant substratą, mirkant sėklas, o po, atsiradus tikriems 2 lapeliams, purkšti daigus kas 1-2 savaites. BioEM tereikia 1 ml 1 litrui vandens.


HB-101 padeda gležniems, nusilpusiems daigams iš praturtinto substrato pasiimti ir pasisavinti reikalingas maistines medžiagas. Kitaip sakant, šis preparatas pumpuoja daigams reikalingą maistą. HB-101 efektyviai paskatina daigų augimą, juos sustiprina ir skatina šaknų sistemos vystymąsi. Rekomenduojame su šiuo preparatu purkšti daigus kas 1-2 savaites. HB-101 pakanka tik 1-2 lašelių 1 litrui vandens.


BioEM ir HB-101 visiškai natūralus, saugus, labai efektyvūs ir ekonomiški. Vieno lasitymo kaina su BioEM nuo 0.02 Eur, o su HB-101 nuo 0.007 Eur (tai net nesiekia 1 cento !!!).


Galima naudoti preparatus atskirai arba pasigaminti bio kokteilį. BioEM ir HB-101 vienas kitą puikiai papildo ir naudojami kartu tampa tikru augimo užtaisu.


Nepamirškite, kad BioEM ir HB-101 galima ir patariame naudoti ne vien tik daigų auginimui, bet ir nuo substrato paruošimo iki derliaus nuėmimo.


Pirkti Bio EM!  Pirkti HB-101!

Rašyti komentarą

Privaloma užpildytvis visus laukus

Vardas:
El.paštas: viešai neskelbiamas
Komentaras:
Įveskite kodą