Pomidorų auginimas ir priežiūra

Pomidorų auginimas ir priežiūra

Pomidorų auginimas su mikrobiologiniais preparatais Bio EM ir Baikal EM1 labai lengvas ir paprastas. 
1. Sėklų mirkymas: 5 lašai preparato Bio EM ir 200 ml vandens. Mirkome iki 1 val. 
2. Daigų apipurškimas/laistymas: atsiradus 2 tikriems lapeliams, apipurkšti/laistyti 1ml preparato Bio EM ir 1 L vandens.
3. Pomidorų pikavimas (persodinimas į pastovią vietą): iškasus duobutes, jas palaistyti 1ml preparato Bio EM ir 1 L vandens. Jei turite EM komposto, įdėkite jo į duobutes po saują, iš viršaus užberkite dirvožemiu ir tik tada pasodinkite pomidorų daigus. 
4. Priežiūra: priklausomai nuo dirvožemio būklės, laistyti maždaug kas savaitę 1 ml preparato Bio EM ir 1 L vandens. Vienam augalui reikia 2-3 L pagaminto Bio EM tirpalo.
Taip pat patartina daryti purškimus su mikrobiologiniais preparatais, nes padidėja atsparumas ligoms, ypač grybelinėms. Purkšti kas 1-2 savaites 1 ml preparato Bio EM ir 1 L vandens. 
5. Prieš derliaus nuėmimą: tam kad išsaugotumėte ilgiau nuskintą derlių, vieną dieną prieš derliaus nuėmimą, apipurškite 1ml preparato Bio EM ir 1L vandens.

Nepamirškite susiformavus pirmai kekei, nuskinkinti apatinius lapelius. 

Taip pat rekomenduojame 2-3 kartus per sezoną apkaupti pomidoro stiebą. Tai padės atsirasti daugiau šaknų, kurios geriau pasisavins drėgmę bei maisto medžiagas. 


Pirkti Bio EM!

Rašyti komentarą

Privaloma užpildytvis visus laukus

Vardas:
El.paštas: viešai neskelbiamas
Komentaras:
Įveskite kodą