Šiltnamių dezinfekavimas

Šiltnamių dezinfekavimas

Užkirskime kelią augalų ligoms dezinfekuodami šiltnamį !!!

Jei norite išvengti ligų ir kenkėjų savo šiltnamiuose, būtina juos dezinfekuoti. Šiltnamiuose gausu įvairių augalų ligų sukelėjų. Visi šie šiltnamio “gyventojai” puikiai žiemoja, slepiasi įvairiausiuose šiltnamio kampeliuose ir plyšeliuose, konstrukcijose, dirvožemyje.

Labai svarbu pasirinkti tinkamas priemones šiltnamio dezinfekavimui. Galite tai daryti įvairiais cheminiais preparatais, kurie yra veiksmingi, tačiau jie padaro labai didelės žalos dirvožemio derlingumui bei mūsų sveikatai. Be to, jie labai kenkia šiltnamio metalinėms ir aliumininėms konstrukcijoms. Todėl mes, šiltnamio higieninei priežiūrai, rekomenduojame geriau naudoti natūralius preparatus, kurie yra labai efektyvūs ir visiškai nekenkia nei šiltnamio konstrukcijoms, nei Jums, nei Jūsų dirvožemiui ar jo derlingumui. Rekomenduojame naudoti Bio EM. Dėka mikrobiologinio preparato Bio EM Jūs užkirsite kelią įvairioms augalų ligoms. Be to, šiems preparatams patekus ant dirvožemio bus ne tik, kad nepakenkta jo derlingumui, bet net ir praturtinsite jį.

Naudojant preparatą Bio EM ženkliai sumažėja patogeninių mikroorganizmų bei grybelių kiekis, kurie ir yra pagrindiniai ligų sukėlėjai. O taip pat naudojant šį preparatą Bio EM  pagerėja natūralus augalų atsparumas ligoms ir kenkėjams, dėl ko augalai mažiau serga ir juos mažiau puola kenkėjai. Be to, šis preparatas visiškai saugūs t.y. Jums nereikia dėvėti apsauginių priemonių.

Skiedimas priklauso nuo ligų ir kenkėjų kiekio: preparato Bio EM 50-100 ml/ 10 l vandens.

Kokį skiedimo santykį pasirinkti, Jūs turite nustatyti patys, atsižvelgdami į tai, kiek praeitą sezoną turėjote savo šiltnamyje ligų ir kenkėjų. Kuo jų buvo daugiau, tuo sipresnė koncentracija.

Paprastai profilaktikai pakanka 50 ml/ 10 l vandens.

Su pagamintu tirpalu nupurkšti šiltnamio stiklus, sijas, o dirvožemį palaistykite, nes dirvožemyje taip yra labai daug augalų ligų sukelėjų. Palaistę dirvožemį, ne tik sumažinsite ligų sukelėjų kiekį, bet ir pagerinsite jį, bei paruošite sodinimui. 

Geriausių rezultatų pasieksite purkšdami šiltnamį ir laistydami dirvožemį pavasarį (2 savaitės iki sodinimo) ir rudenį (po derliaus nuėmimo).

Šiltamio higieninė priežiūra, pasigaminus 5 litrus darbinio tirpalo, Jums kainuos tik nuo 0,90 Eur. Pirkti Bio EM!  Naujiena šiltnamio priežiurai

Rašyti komentarą

Privaloma užpildytvis visus laukus

Vardas:
El.paštas: viešai neskelbiamas
Komentaras:
Įveskite kodą