Daugiau informacijos dėl prekių pristatymo karantino metu

Šakninis

Aktyvūs filtrai

Elektroninis termometras, temperaturos matuokliai
Akcija! -10%
Termometrai
0 Review(s) 
Elektroninis termometras su LCD ekranu + elektroninis dirvožemio, komposto termometras Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau. 
22,74 EUR 25,27 EUR
Pušų žievės mulčias Stambus, 100l
Akcija! -30%
Pušų žievės mulčias Smulkus
1 Review(s) 
Šis mulčias idealiai tinka tujoms, ypač naujai pasodintoms, nes pagreitina augimą. O taip pat panaudojus šį mulčią Jums reikės rečiau laistyti bei ravėti išaugusias piktžoles. Rekomenduojame naudoti ir tujų sodinimo metu įmaišant į substratą iki 20 %.   Taip pat šis pušų žievės mulčias tinka rododendrams,  hortenzijoms,  spygliuočiams, medėjantiems bijūnams, magnolijoms bei substratų gamybai vazonams, dėžėms balkonose bei terasose.
102,75 EUR 146,79 EUR
Smulkintas, supresuotas...
0 Review(s) 
Šiaudai kaip mulčias buvo naudojami jau seniai. Dabar, nauji technologiniai procesai įgalino pagerinti natūralius šiaudus, naudojamus kaip mulčia į geresnį ir sveikesnį produktą – smulkintą šiaudą Tinka u ogakrūmių , vaismedžių ir vaiskrūmių mulčiavimui. Taip pat visu daržovių mulčiavimui.
9,83 EUR
Sianie-1
Akcija! -50%
Sianie-1
0 Review(s) 
Sianie 1 -  koncentruotas, universalus, efektyvus, natūralus . Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.
11,50 EUR 23,00 EUR
Pušų žievės mulčias pigiau Stambus
Akcija! -30%
Pušų žievės mulčias Stambus
3 Review(s) 
Šis mulčias idealiai tinka dekoratyvinimas medeliams ir šilauogėms. Jis pagerins augimą, palaikys drėgmę, todėl reikės rečiau laistyti bei ravėti išaugusias piktožoles. Augalai lengviau perneš šalnas. Rekomenduojame sodinimo metu įmaišyti į substratą iki 20%. Šis mulčias taip pat tinka vaismedžiams ir uogų krūmams.
132,15 EUR 188,79 EUR
Fokino plokščiapjovių komplektas su 2 kotais
Akcija!
Fokino plokščiapjovė...
1 Review(s) 
Išparduodami originalių patentuotų Fokino plokščiapjovių komplektai be specialaus paženklinimo (ankstesnės gamybos, todėl dar be specialaus paženklinimo Ф raide. Kokybė ta pati, jos niekuo nesiskiria, išskyrus specialų paženklinimą Ф raide). Paskubėkite įsigyti, nes prekių liko labai mažai!!! Komplektą sudaro: Du kotai po 1,3m Fokino plokščiapjovė maža, pjaunamoji dalis 2,5*11cm Fokino plokščiapjovė didelė, pjaunamoji dalis 4*17cm 4 varžtai ir veržlės Knygelė su patarimais (kol kas tik rusų kalba ir siunčiama, tik jei pageidaujama) Žemiau žiūrėkite reportažą apie tai, kaip lengvai dirbama su Fokino plokščiapjove.
22,99 EUR
Rasta 60 prekės(-ių).