Kompostavimo krepšys

Kompostavimo kibirai
49,00 €
Su mokesčiais
Spalva
Kiekis
Paskutinė prekė

Bokashi - virtuvės organinių atliekų kompostavimo kibiras.

Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

Rekomenduojame Jums

Kaina 12,99 €
Pasirinkite Litražą : 0,5L 1L

Bokashi - virtuvės organinių atliekų kompostavimo krepšiai. Tai geras sprendimas panaudoti virtuvės organines atliekas pagal paskirtį ir namuose pasigaminti natūralias trąšas bei pradėti gaminti kompostą.

Bokashi kompostavimo krepšiai yra gražios išvaizdos ir papuoš net ir pačią naujausią virtuvę.


Krepšio išmatavimai: 330 x 270 x 380 mm.


Bokashi kompostavimo krepšio komplektą sudaro:

  • Bokashi kompostavimo krepšys su kraneliu
  • Bokashi kompostavimo granulės 1,5 l
  • Atliekų grūstuvėlis
  • Samtelis Bokashi granulėms
  • Dozuoklis pasigamintoms trąšoms
  • Krepšio talpa 16 L

Galimos krepšių spalvos: mėlyna, juoda, balta. Detaliau žiūrėti nuotraukose.

Pasigamink puikias organines trąšas pats. Nuo šiol virtuvės organinių atliekų nereikės išmesti. Pradėk gaminti natūralų kompostą ypač greitai ir net savo namuose.


Bokashi kompostavimo krepšių naudojimo instrukcija:

Šiuos kompostavimo krepšius naudoti ypač paprasta. Visas virtuvės organines atliekas dėkite į Bokashi kompostavimo krepšį. Dienos pabaigoje sutrombuokite atliekas su specialiu grūstuvėliu ir užberkite nedidelį kiekį (20 ml) Bokashi granulių. Kas tris dienas išleiskite susikaupųsį skystį per specialų kranelį. Prisipildžius krepšiui, užberkite ant viršaus nedidelį kiekį Bokashi granulių ir palikite fermentuotis apie mėnesį. Praėjus mėnesiui nuleiskite skystį per kranelį į tarą su dangteliu. Organines atliekas išpilkite į kompostinę (žiemos metu galite išpilti ir į šiltnamį ar ant lysvės) ir užberkite 5 cm žemės sluoksniu. Išpylus organines atliekas iš Bokashi kompostavimo krepšio, gerai jį išplaukite.


Susikaupūsį skystį galite naudoti kaip organinę trašą savo kambariniams ar lauko augalams arba supilti į kompostą (žiemos metu galite išpilti ir į šiltnamį ar ant lysvės). Jei naudosite kaip trąšą, pradžioje skieskite su didesniu kiekiu vandens, kad nenudegintumėte augalų. Tirpalo stiprumas priklauso nuo to, kokias organines atliekas metėte į Bokashi kompostinį kibirą. Standartinis skiedimas 1:100-1:200.


Patarimai: Prieš pradedant naudoti Bokashi krepšį, patikrinkite ar kranelis užsuktas. Organines atliekas smulkinkite, taip greičiau susifermentuos atliekos ir jų tilps ženkliai daugiau. Bokashi kompostavimo krepšį visada laikykite uždarytą dangčiu. Kad pasiekti geresnio ir greitesnio rezultato, rekomenduojame papildomai naudoti preparatą Slieko Svajonė (skiedimas 1:100). Geriausia turėti 2 krepšius. Kol 1 krepšys pildomas, kitame fermentuojasi organinės atliekos. Atkreipiame dėmesį, kad šiuose kibiruose maistinės atliekos pilnai neišyra (dar yra matomi maisto likučiai), tačiau jos vis tiek tinkamos naudojimui po augalais, kadangi atliekos jau būna sufermentuotos. Jos taip pat yra tinkamos tolimesnei komposto gamybai (tokiai, kaip mes įsivaizduojame kompostą, birų kaip žemė - tam, sufermentuotus likučius, reikia išpilti į kompostavimo vietą). Komposto gamybos laikas priklauso nuo įvairių faktorių. Tokių kaip - temperatūra, drėgmė, organinių atliekų struktūros ir dydžio. Tam, kad kompostavimo procesas vyktų greičiau rekomenduojame naudoti komposto pagreitintoją "Slieko svajonė". 


Alternatyvūs pavadinimai: Kompostavimo kibirai, Bokashi kibirai, Bokaši kibirai, Bokaši, Bokashi, Bokasi kibirai, Bokasi kibirai, Virtuvės atliekų kompostavimas, Skaza, Bokashi organco, Organikos kompostavimas, Virtuvės organika.

103019

Specifinė nuoroda

Įvertinimas 
2019-03-18

Bokashi kibiras

Labai lengvai užsakyti ir greitai pristatė. Labai gražus ir naudingas daiktas. Jau spėjau jį prikrauti atliekų ir pasigaminti trąšų. Dabar laukiu kol susifermentuos, tada į kompostą.

Įvertinimas 
2018-10-30

Atsakymas Renatai

Miela Renata, jau galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Pateikiame nuorodą į kompostavimo granules:

http://mulciavimas.lt/home/132-bokashi-kompostavimo-granules-kompostas.html

Įvertinimas 
2018-09-23

Kompostavimo granulės

Kaip galima įsigyti kompostavimo granulių?

Įvertinimas 
2018-02-05

Atsakymas Vaidai

Miela Vaida, kibiro talpa yra 16 L. Kibiro išmatavimai: 330 x 270 x 380 mm

Įvertinimas 
2018-01-09

Kibiro dydis

O kokia yra kibiro talpa ir išmatavimai?

Įvertinimas 
2018-01-03

Atsakymas Mečiui

Labai inividualu. Jei organines atliekas naudosite sodui/daržui, tada patogiau būtų turėti 2 kibirus, nes kol organika viename kibire fermentuosis, Jus galėsite pildyti kitą kibirą.

Įvertinimas 
2017-12-28

o 1 uztenka

O ar uztenka 1 kibiro?

Įvertinimas 
2017-12-28

puikus pirkinis

Galiu pasakyti mano šių metų pirkinys.
Po švenčių, galvojau jau bus pilnas, bet kažkaip susipaudžia ir kol kas tik ant dugno :)
Kvepia skaniai.
Dabar jau tarsi ritualas, organiką surinkti ir sumesti į kibirą.
Galvoju tik, kad vis tik spalvą galėjau pasirinkti šviesią, bijojau, kad terliosis, bet visai nesiterlioja.

  • 1 iš 1 žmonių šis atsiliepimas buvo naudingas.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password