Prekes kainuojančias daugiau kaip 100 EUR pirkite išsimokėtinai su General Financing. Daugiau info čia.

Baikal-EM1-akcija
Baikal-EM1-akcija
Baikal-EM1-akcija
Akcija!

Baikal EM1

Baikal EM1, 500 ml. Galioja iki 2021.08. Perkant daugiau, nuolaida.


Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

4,99 €
Su mokesčiais
Pasirinkite Litražą
  • 0,1L
  • 0,5L
  • 1L

Nuolaida perkant didesnį kiekį

KiekisNuolaidaSutaupote
210%Iki 1,00 €
315%Iki 2,25 €
540%Iki 9,98 €
Kiekis

Baikal EM 1. Dirvožemio pagerinimui. Didesniam derliui. Gausesniam žydėjimui. Tinka visiems augalams.


Preparato Baikal EM1 sudėtyje yra efektyvūs mikroorganizmai, kurie maitina augalus pilnaverčiu maistu. Šio mikrobiologinio preparato bаkterijų išskiriаmi fermentаi suformuoja stipresnę аugаlų imuninę sistemą, augalai gali lengviau išgyventi šаlnаs, padidėja ir jų аtspаrumаs ligoms bei kenkėjams. Veikiаnt Baikal EM 1 nаudingоms bаkterijоms, šаknys, ūgliai ir lаpija suvešėja, o аugаlų medžiаgų аpytаkа pagreitėja. Taip pat naudojant šį preparatą pаgerėja derlingumаs bei ilgiau tęsiasi derlingas sezonas. 

Taupyk su Baikl EM1:

Iš 1 l gaunama net iki 2000 litrų darbinio tirpalo. 

Paruoštu Baikal M - 1 tirpalu laistyti ne dažniau kaip vieną kartą per savaitę. Tirpalą reikia skiesti 1:1000 santykiu (1 šaukštą Baikal M – 1 preparato sumaišyti su 10l nechloruoto vandens). Jeigu naudosite vandentiekio vandenį, reikėtų palaukti kol jis nusistovės, tam kad vanduo suminkštėtų. Prieš laistant šiuo preparatu, dirvą būtina sudrėkinti paprastu vandeniu. O sudrėkinus ir palaisčius ją preparatu – užmulčiuoti. Laistyti reikia ne tik dirvą, bet ir augalų antžeminę dalį, kadangi preparatas Baikal EM – 1 sumažina kenksmingų bakterijų ir grybelių kiekį, dėl to augalai auga sveikesni ir gražesni.

Galiojimo laikas žr. ant prekės pakuotės.


Alternatyvūs pavadinimai: Baikal, Baikal M1, Baikal EM1, Baikal trąšos, Baikal, Baikalas trąšos, Baikalas, Mikrobiologiniai preparatai, Natūralios trąšos, Trąšos internetu, Baikal pigiau.

101051

Specifinė nuoroda

No customer reviews for the moment.

Jums taip pat gali patikti

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: