Prekes kainuojančias daugiau kaip 100 EUR pirkite išsimokėtinai su General Financing. Daugiau info čia.

 

Džiaugiamės, kad galime padėti Jums saugiai įsigyti Jūsų pamėgtų naturalių augalų priežiūros priemonių ir džiovyklės, kad Jūs ir vėl galetumėte išauginti sveiką derlių bei prižiūrėti aplinką, nenaudojant cheminių trąšų bei pesticidų. O derliui sunokus išsidžiovinkite viską su Ezidri džiovykle.

Siuntų pakavimas ir perdavimas kurjeriui vyksta laikantis visų saugumo reikalavimų, reikalingų šiuo metu. Šią procedūrą kontroliuoja mūsų specialistas, baigęs Visuomenės sveikatos mokslus. Siekdami apsaugoti Jus (siuntų gavėjus) bei kurjerius, plintant COVID-19, karantino laikotarpiu vykdomas bekontaktis siuntų pristatymas.

 

INFORMUOJAME, KAD SIEKIANT UŽTIKRINTI SAUGŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMĄ KARANTINO METU, YRA NUMATYTI ŠIE RIBOJIMAI:

 • Atsisakoma atsiskaitymo grynaisiais pinigais pristatant prekes. Užsakymai turi būti apmokėti iš anksto arba kviečiame atsiskaityti banko kortele.
 • Prekių užnešimo paslauga teikiama tik iki nurodyto namo lauko ar laiptinės durų. Neužsisakius šios paslaugos, užsakymas pristatomas iki nurodyto namo.
 • Siuntos įteikimas gali būti patvirtintas 3 būdais:
  • Gavėjo parašu;
  • Gavėjas prašomas nusifotografuoti su siunta arba prie jos. Nuotrauka atliekama su specialiu skanerius;
  • Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.

 

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI KARANTINO METU:

Ar internetinė parduotuvė pristatinės prekes į namus ir atsiėmimo punktus (VENIPAK Pickup punktus)?

Iš anksto apmokėtiems užsakymams pristatymo tvarka į namus ir atsiemimo punktus nesikeičia.

Ar dirba visi atsiėmimo punktai?

Laikinai sustabdėme siuntų išdavimą dalyje VENIPAK Pickup punktų, kadangi sustabdyta veikla vietų, kur yra įsikūrę siuntų taškai. Siuntas galima atsiimti tik is punktų, kurie yra degalinėse arba iš Venipak terminalo.

Užsakymų apmokėjimas prekių pristatymo į namus metu galimas tik banko kortele. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kol kas negalimas. Už prekes patogiai atsiskaityti galite užsakymo patvirtinimo metu.

Per kiek laiko pristatomos prekės?

Apmokėti/patvirtinti užsakymai iki 10 val. pristatomi per 3-4 darbo dienas, jei nėra nurodytas ar/ir sutartas kitas pristatymo terminas. Apmokėjus užsakymą ne darbo ar švenčių dienomis prekių pristatymo terminas skaičiuojamas nuo pirmos po to esančios darbo dienos.

Tai pat informuojame, kad galimas siuntų pristatymo vėlavimas dėl COVID-19.

Gaukite prekes tiesiai į namus (pristatymo būdas — „Kurjeris“)

Užsakymų pristatymas

 • Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
 • Perdavę prekes Kurjeriui, informuosime Jus SMS žinute bei el. paštu.
 • Prieš atvažiuodamas, kurjeris Jus informuos skambučiu arba SMS žinute apie planuojamą pristatymo laiką.

Pristatymo laikas:

 • I-V 08:00 - 18:00 val.
 • I-V 18:00 - 22:00 val (didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Utenoje ir Telšiuose).
 • I-V 08:00 - 18:00 val. (kiti miestai, miesteliai, rajonai);

Gaukite prekes į Venipak pickup punktą – Jūsų patogumui (pristatymo būdas — „Venipak atsiėmimo punktai“)

Venipak Pickup punktai – tai Jums patogiose vietose esančios parduotuvės ar paslaugų centrai, kuriuose galite tiek priduoti, tiek atsiimti siuntą. Pickup punktai atviri tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais. Jums nebereikės niekur skubėti! Pakeliui į darbą ar į namus stabtelsite ir lengvai ir patogiai priduosite ar atsiimsite savo siuntą.

Siuntų atsiėmimas

Atsiimti siuntas iš Pickup siuntų punkto yra itin greita ir paprasta. Kai siunta bus pristatyta į Pickup punktą, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodyti:

 • Siuntos numeris;
 • Siuntos atsiėmimo kodas;
 • Pickup punkto pavadinimas;
 • Pickup punkto adresas;
 • Pickup punkto darbo laikas artimiausią darbo dieną.

Atsiimant siuntą Venipak Pickup punkto darbuotojui tereikės pasakyti siuntos atsiėmimo kodą, sudarytą iš 6 skaitmenų. Pickup punkto darbuotojas patikrins ar siuntos atsiėmimo kodas teisingas ir perduos Jums skirtą siuntą.

Venipak Pickup punkto privalumai:

 • Vietos atrinktos galvojant apie Jūsų patogumą;
 • Galimybė iš anksto nukreipti ir atsiimti siuntą artimiausiame Pickup punkte jei siuntos pristatymo laiku būsite ne namuose (gavus Venipak SMS apie siuntos pristatymą, pasirinkite pristatymą į Pickup punktą);
 • Punktai priima išankstinio apmokėjimo siuntas.
 • Venipak Pick up punktuose siunta laikoma 5 darbo dienas.

Prekių priėmimas:

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos (-ų) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

 1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
 2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Kilus klausimams, kreipkitės į mulciavimas.lt konsultantus.

Prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas per kurjerį). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą. Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su mulciavimas.lt konsultantais el. paštu info@mulciavimas.lt arba telefonu +370642 77778.