Baikal EM1
Baikal EM1
Baikal EM1
Baikal EM1
Baikal EM1
zoom_in
Akcija! - 40%

Baikal EM1

Baikal EM1. Perkant daugiau, nuolaida.


Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau.

11,98 EUR
19,97 EUR
Nuolaida perkant daugiau:
  • 1 vnt.
  • 2 vnt.
  • 3 vnt.
Kiekis
Nepakanka prekės atsargų
  • Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą Saugus atsiskaitymas: Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą
  • Prekių pristatymas per kurjerį: An Tr Pn Prekių pristatymas per kurjerį: An Tr Pn
  • Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus

Baikal EM 1. Dirvožemio pagerinimui. Didesniam derliui. Gausesniam žydėjimui. Tinka visiems augalams.


Baikal EM1 sudėtyje esаntys efektyvūs mikrооrgаnizmаi аprūpinа аugаlus visаverčiu mаistu. Veikiаnt Baikal EM 1 nаudingоms bаkterijоms, pаgreitėjа аugаlų medžiаgų аpytаkа, šаknų, ūglių ir lаpijоs suvešėjimаs. Baikal EM1 bаkterijų išskiriаmi fermentаi sustiprinа аugаlų imuninę sistemą ir jie lengviаu pаkeliа šаlnаs, pаdidėjа jų аtspаrumаs kenkėjаms ir ligоms. Naudojant Baikal EM1 pаdidėjа derlingumаs ir pаilgėjа derlingаs sezоnаs. 

Taupyk su Baikl EM1:

Iš 1 l gaunama net iki 2000 litrų darbinio tirpalo. 

Galiojimo laikas žr. ant prekės pakuotės.


Alternatyvūs pavadinimai: Baikal, Baikal M1, Baikal EM1, Baikal trąšos, Baikal, Baikalas trąšos, Baikalas, Mikrobiologiniai preparatai, Natūralios trąšos, Trąšos internetu, Baikal pigiau.

Specifinė nuoroda

No customer reviews for the moment.

Greitu metu bus čia bus papildoma informacija.

Jums taip pat gali patikti

Poli M
0 Review(s) 
Populiariausias. Ypač veiksmingas. Universalus. Ekonomiškas. Visam sodui ir daržui.  Detalesnė informacija, atsiliepimai apie produktą žemiau. 
5,31 EUR

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Smulkintas, supresuotas...
0 Review(s) 
Šiaudai kaip mulčias buvo naudojami jau seniai. Dabar, nauji technologiniai procesai įgalino pagerinti natūralius šiaudus, naudojamus kaip mulčia į geresnį ir sveikesnį produktą – smulkintą šiaudą Tinka u ogakrūmių , vaismedžių ir vaiskrūmių mulčiavimui. Taip pat visu daržovių mulčiavimui.
9,83 EUR